arrow
profile_image
Ajuskaaa
od 22. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Máte zde některá zkušenosti s tímto novým typem implantátů? Mají mít přirozený tvar a jsou určeny pro štíhlé slečny, nebo pro slečny s menším poprsím a menším množstvím tuku. Neměl by zde být vidět přechod nebo méně a má je teď udělané např. Dara Rolinc....

arrow
Neprodává v Bazaru

Byla jsem zvědavá a našla toto:
http://www.bodyestet.cz/

Na podzim roku 2009 začala naše klinika jako první v ČR používat nový a naprosto výjimečný typ implantátů pod označením PERTHESE-SENSITIVE.
Vyrábí je francouzská pobočka firmy Mentor. Je určen pro velmi štíhlé pacientky s minimem podkožního tuku a malou prsní žlázou. U těchto pacientek s dosud používanými implantáty často nelze docílit přirozeného výsledku.

Prsa s implantáty PERTHESE-SENSITIVE jsou naprosto přirozená vzhledově i na pohmat. Tyto implantáty jsou také ideálním řešením situace, kdy po předchozí augmentaci tvar prsou není uspokojivý.

tak to by mne také zajímalo,jestli již s nimi má někdo zkušenost.

arrow
Neprodává v Bazaru

No kdo vydělává stejně jako Dara? Pochybuju, že se někdo ozve.. to bude pálka, ne? někde jsem tu četla o imploších pro kočky, co se jim udělala opakovaně kapsulace, nějaké nové, že by se k. neměly dělat.. tak to by mě zajímalo více! H.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji siminči: Prsa s implantáty PERTHESE-SENSITIVE jsou naprosto přirozená vzhledově i na pohmat.

No ja moc jsou přirozená na pohmat nevím, ale vzhledově je to konkrétně u Dary R. docela do očí bijící

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

myslím si,že aka koľvek značka či PERTHESE-SENSITIVE,alebo eurosilikóny,či značka nagor na tom nezaleži aby boli prska prirodzene.záleži na vlastnom základe a aky je tvar pŕs pred operáciou.ja mám ES a prsia mám pekné a prirodzené či na dotyk tak aj tvarovo.a tiež si myslím,že čim menšie,tým prirodzenejšie.a na to netreba ani značku PERTHESE-SENSITIVE,stači zvolit´ správnu veľkost´.možno sú PERTHESE-SENSITIVE makké,ale to sú aj ES.a keby ste si postavili vedľa seba dve ženy a jedna by mala ES 300ml a tá druhá PERTHESE-SENSITIVE 600ml,tak určite viete,ktoré budú prirodzenejšie.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Evelyn: No ja moc jsou přirozená na pohmat nevím, ale vzhledově je to konkrétně u Dary R. docela do očí bijící

Tamto co jsem tam dala je okopírované z té adresy Ale napadlo mě uplně to samé..Jestli je má Dara,tak si myslím,že moc extra přirozený tvar nedělají...
Spíš to bude jak píše barbora1o

arrow
Neprodává v Bazaru

Naprosto souhlasím s barborou10, u drobounké a velmi štíhlé postavy budou větší silikony vždycky vypadat nepřirozeně a je celkem jedno jakou značku bude mít.

arrow
profile_image
nfabulous
od 19. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Byla jsem na pokoji s jednou paní která měnila staré implantáty za PERTHESE-SENSITIVE, stalo jí to 4.000 více než obyčejný Mentory. Fakt byla to velmi štíhlá kočka (štíhlejší než Dara) a prsa měla krásný. Implantáty něco kolem 450-500(2 operace) umístěny submusculárně takže Dr dělal všechno aby prsa vypadaly co nejvíc jde přirozeně.
Myslím si, že určitě je to nějaká alternativa pro štíhlé, extrémně štíhlé ženy a hlavně pro lékaře aby dosáhnout očekávaný výsledek. Podle mého názoru perthese sensitive minimalizuje "efekt umělých prsou" ale zázrak neudělá.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

na extrémne chudých ženách s veľmi plochou hrudou bude aj pri implantátoch PERTHESE-ENSITIVES vždy vidiet,že sú to silikónové prsia.a nespravý zázrak ani najšikovnejši plastický chirurg,pretože aj on vychádza len z toho.ake má žena svoje
prsia pred operáciou.podľa mna sú PERTHESE-SENSITIVE, proste novinka na trhu,tak chcú na ne nalákať tým,že s nimi budú vaše prsia ešte prirodzenejšie.ja mam ES a keby som si dala vymeniť za nagor,alebo PERTHESE-SENSITIVE,tak tvar pŕs budem mať stále rovnaký.značka implantátov tvar a prirodzenosť pŕs neovplyvní.

nfabulous
to je snaha každého doktora,aby prsia vyzerali čo najlepšie a najprirodzenejšie nech si dá žena akúkoľvek značku.

arrow
profile_image
venysek1
od 5. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji barbora1o: to je snaha každého doktora,aby prsia vyzerali čo najlepšie a najprirodzenejšie nech si dá žena akúkoľvek značku

nebo by alespoň měla být

arrow
profile_image
Ajuskaaa
od 22. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

nfabulous - tys to pak viděla nebo tak? říkala o nich něco? Fakt by mě zajímalo v čem je dle nich takový rozdíl...

arrow
profile_image
Majda1
od 10. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Měla jsem tu čest mít tyto implantáty v ruce. Jsou hodně jemné a měkké. Ale jestli si pamatuji dobře, dělají se jen kulaté nikoliv anatomické. Povrch je mnohem hladší než u obyč.mentorů. Píšou o nich, že jsou pro hodně hubené ženy s minimem podkožního tuku. Ale když chce hubená žena docílit přirozeného vzhledu prsou, měla by asi uvažovat o anatomických implantátech. Takže mi to jako takový zázrak nepřijde.

arrow
profile_image
Verra1980
od 27. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahojky holky,tak jsem asi první,kdo je má,co tady čtu byla jsem 19.2. na augmentaci v Laserplastic a operoval mě MUDr. Kučera,mimochodem skvělý doktor....má zkušenost s těmi implantáty,působil na luxusní klinice ve Francii,kde se operovalo jen s touto značkou.... a já jsem mooooc spokojená

arrow
Neprodává v Bazaru

Verra1980
Prosím tě na kolik tě vyšly?Ta cena je nedohletalná..jsou měkké jako mentory?Promin tu smršt dotazů mám mentor a štíhlá nejsem,ano tuk na hrudi opravdu nemám-mám ho níž,trašně mě dorazilo vlnění..s tím maj mít problémy štíhlé ženy.Jak si na tom ty,nic nepozoruješ?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené