arrow
profile_image
erb
od 25. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

prášky od pátku neberu mám ty dvojčata, tak už s nima funguju, ale bolí to, ruce moc nenatáhnu, ale ta zvýšená teplota mě štve a v noci se probudím úplně mokrá, volala jsem mu to ve čtvrtek a byl děsně nepříjemnej, určitě ti dám vědět, jak ´holky dopadly, až přijde manžel domů, tak se nechám od něj vyfotit a vložim fotky, i on mi řekl, že se bál, že budou moc velký a že nejsou, řekla mi to i mamka,která se bála nejvíc, abych neměla prsa, jak Mesárošová, což já jsem chtěla, a taky řekla , že jsou mala, jsem z toho naštvaná, kamarádka byla v srpnu u Prose má 310 nízký profil a když manželovi ukazovala ty moje prsa, tak myslel, že jsou její, opravdu není mezi námi rozdíl, fakt je mi to záhadou a jsem fakt naštvaná ségra má 345 a má je větší obě mají ty mghany, nevim jak je ten název přesně

arrow
profile_image
erb
od 25. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jo a teď koukám na Jadvigu a mám menší, tak to fakt nechápu a to jsem měla výchozí velký, holky mi tady pomalu nevěřily, že už tam nemám silikon, ať nikam nechodim,

arrow
profile_image
Guepardo
od 6. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No jo,jak to vlastně s dvojčátkama zvládáš?Já si vždy musím vzít po probuzení a na noc,jinak neusnu.Snad to holkám dopadne dobře.Nikoho se silikony neznám tak bohužel nemohu porovnat,ale jak koukám po omlázku takovou velikost co mám mají holky s cca 300 ml.Chtěla jsem taky totéž co Mesárošová no a jak jsme dopadly.Polytech jsou ještě ke všemu o něco větší než ty Mcghany (také nevím jak se to píše).Na mě byl taky pěkně nepříjemnej a že se prý mám stavit za měsíc na kontrolu,když se mi něco nebude líbit.Tak uvidíme jak u něj dopadnou tvé kamarádky a já si pak každopádně zajdu někam na konzultaci,aby mi řekli svůj názor.

arrow
profile_image
1maja
od 1. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na erb: hele co týká tak po operaci jsou ty prsa otekla tak ješte o 30%větší,takže budou akorát tak menší ,já jdu ted v září po druhé protože mem po 2 dětech a mužu teda říct,že o tom taky něco vím a když si tady zadáte implantáty nebo 500 nebo 550 ml a dáte to v obrázcicch tak to se nedá srovnat bohužel,

arrow
Neprodává v Bazaru

Mě zas přijde,že jak se usadí,tak se zvětší.Mě přišly menší jen jak jsem měla nafouklé břicho po narkóze.Teď jak posiluju tak vyniknou hodně.

Souhlasím s Tamarou, otoky jsem měla,ale spíš kolem prsou,pak prsa jako by vystoupí.

Reaguji na Guepardo:
Ahoj, vážně máš přes prsa jen 91?? Já jsem dostala 275 ml a mám přes prsa 93 (měřila jsem přes bradavky) a otoky už skoro žádné nemám.... To je šílený, jak je ta velikost vzhledem k mililitrům u každýho individuální. Měla jsem docela malinkej základ.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na AndreaKOS: Ono to dělá taky,že někdo má širší záda.Máš víc pod prsy než ona.

arrow
profile_image
Guepardo
od 6. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na AndreaKOS:
Já už ani nevěřím,že tam těch 560 ml mám , předtím jsem měla pod prsy 70 a přes 85cm.Nepřijde mi,že bych měla prsa nateklá,jen jsou tvrdá.Za to ruce a břicho to je hrůza,ty mám nateklé dost.

arrow
Neprodává v Bazaru

Máš je tam,máš je velké.Jen mě zaráží,že je máš tak ploché s vysokým profilem.A tebe se jako ani nelíbí,o velikost přece až tak nejde.Chtěla jsi je jak na obrázku a máš je.
Prve jsi psala že máš pod prsy 75,pak 72 a ted už jen 70?
Podle tvé výšky a váhy se mě tomu moc nechce věřit,a podle fotky bych taky neřekla že máš tak málo.

Reaguji na Tamara79: no máš pravdu, že jsem zasširší, ale i tak mi přijde 91 cm přes prsa málo po tolika ml. ...

Reaguji na Guepardo: no vzhledem k tomu, že já jsem zastánce spíš menších prsou, tak bych byla spokojená s tím co máš ty. Ale chápu, že když jsi čekala jiný výsledek tak tě to mrzí. Ale možná, jak holky píšou se prsa ještě změní a budeš spokojenější po čase. Džím palce. Mě se ty tvá prs líbí ale

arrow
profile_image
Guepardo
od 6. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Psala jsem,že mám 71 cm,podprsenky jsem nosila 70.Teď když se měřím mám 73 cm.Mám hodně úzký pas,a dost široké boky a větší stehna.Nahoře jsem byla vždycky drobňoučká.Teď mám vše nějaký velký,ten úzký pas mi zmizel a mám nějaký nateklý břicho :-/ už aby ty otoky šly pryč..

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na AndreaKOS: Já si myslím,že kdyby ty prsa měla pevnější,třeba i s modelací,tak by měla přes prsa víc.
Ale taky se mě líbí a dovedu si představit,že z nich bude mít luxuxní prsena, až se usadí.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Guepardo: To je přesně ono,jsi nafouklá a celkově nateklá,až se zbráboráš ,tak ti přijdou větší oproti tělu.Chce to čas,hlavně aby ses dobře hojila.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené