Ahoj holky,
mám problém s tím, že 6 let se nám nedaří otěhotnět Chlap je zdravý, já údajně také. Průchodnost vejcovodů, bez srůstů vše ok. Hormony, ovulace, vše funguje. Po šesti letech se mi ale nezdá, že by to nemělo žádnou příčinu. Nebyly mi dělány imunologické testy a genetika. Na štítnou žlázu mi speciálně brali krev, že je tam náznak nižších hodnout. Jestli na to existuje nějaký spec, test nevím. Zarazilo mě ale, že imunitou se chtějí zabývat až po IVF. Není to málo peněz, nervů a nakonec i toho zdraví.... Myslíte, že si mohu tento test vyžádat i u svého obvodního gyn? (doktor z caru mi řek, že se to nemůže dělat plošně každýmu a že nebudeme dělat, že jsem nějak hyper nemocná..... takže nevím jestli mě tam ještě někdy uvidí) Nebo kolik bych zaplatila jako samoplátce. Máte někdo zkušennost?

arrow
profile_image
Tears
od 19. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky, zašla bych spíš za obvodním a vyžádala si žádanku u něj. Jinak samoplátcem imunitního vyšetření být můžeš - zkus zadat sem do vyhledávače. Teď budu asi OT, ale problém s otěhotněním může souviset i se štítnou žlázou, může to souviset s nižšími hodnotami.
Jinak bych zkusila ještě alternativní medicínu, např. si holky chválí přípravek Gynex, že po něm otěhotněly, taky není od věci narovnání kostrče, cvičení podle Mojžíšové - to je taky super.
Ono někdy není shůry dáno a jak říká moje maminka, jdou si geny partnerů proti sobě (dle ní kdyby jsi třeba chtěla počít s někým jiným, tak by se to zadařilo hned.)
A opravdu obrovaký vliv vidím v urputném snažení, psychika má velkou moc..

arrow
profile_image
Motu
od 12. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tears má pravdu, štítnou žlázou to být může. Znám také případ ze svého okolí, kdy se snažil pár dlouho otěhotnět a po xxx vyšetřeních se nakonec zjistilo, že to je štítnou žlázou partnerky. Žádné jiné viditelné příznaky neměla, jen ten problém s otěhotněním. Dokonce se mi zdá, že to bylo právě nízkou hladinou ženských hormonů. Po nasazení hormonů otěhotněla do čtvrt roku.
Gynex má vyrovnávat hormonální hladinu, takže si myslím, že někomu zabrat může.

Upravuje především činnost hormonálního systému, uplatňuje se u gynekologických obtíží a dalších poruch souvisejících se žlázami s vnitřní sekrecí. Stabilizuje psychiku.

Děkuji moc za reakce. Asi se půjdu s obvodní poradit. V psychice nejspíš problém nemám, spíš na to nemyslím a věnuji se práci. Mě hlavně hodně zklamalo, že hned posílají na tak náročný a drahý zákrok, když to může být v podstatě banální problém....a nechtějí to vůbec zjistit. Dost jsem v ně ztratila důvěru, protože se začínám přesvědčovat, že ono to z velkého dílu o těch penězích bude... Ten gynex si asi pořídím, pokud je to přírodní, tak se tím určitě nic zkazit nedá
děkuji.

arrow
profile_image
noranora
od 25. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Tears: taky není od věci narovnání kostrče, cvičení podle Mojžíšové

Tak pod tohle se podepisuju! Já jsem měla podobné problémy jako zakladatelka, nemohla jsem otěhotnět čtyři roky, všechna vyšetření byla v pořádku. Teprve po cvičení podle paní Mojžíšové a následném srovnání kostrče se zadařilo a mám dvě zdravé děti. A mám ve své okolí další dvě ženy, kterým cvičení také pomohlo, takže na něj nedám dopustit.
Reaguji na cupakabra:
Určitě doporučuju vyzkoušet, rozhodně ti to nemůže nijak uškodit. Jako jedinou "překážku" vidím to, že se trochu pozdrží vaše snažení o mimčo. Během cvičení, než ti rehabilitační sestra srovná kostrč (myslím, že to trvá 2 nebo 3 měsíce), bys totiž neměla přijít do jiného stavu, protože hrozí mimoděložní těhotenství.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené