arrow
profile_image
kosovo
od 13. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý večer,

potřebovala by jsem poradit. Jsem ve čtvrtém ročníku na střední škole. V lednu loňského roku jsem porodila syna. Paní ředitelka mi schválila individuální vzdělávací plán . Do konce třeťáku mi platil, ale najednou v září mi oznámila, že mi ho ruší. Navíc zvedla % docházky ,až na 70%. Paní ředitelka je na mě zasedlá a netají se tím. IVP opravdu potřebuji i nadále. Nevíte jak z toho ven? Mohla bych o něj požádat někde jinde? Když pí. ředitelka nechce?

Děkuji

arrow
profile_image
kocka.macka
od 11. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Podle mě má mnoho a mnoho příležitostí, jak Vám podrazit nohy, pokud Vás skutečně nemá v oblibě, nemá cenu s ní zůstávat v jedné škole. Osobně bych se pokusila z takové školy odejít i za cenu toho, že byste tento rok ztratila a další si zkusila nechat uznat 3 roky na jiné škole a dokončit tam poslední ročník. Pak jsou samozřejmě možnosti jako dálkové studium na jiné škole, každopádně vždy je nutné myslet na možnost uznání 3 předchozích absolvovaných ročníků. I když si myslím, že nemá právo Vám plán zrušit, nedokážu si představit, jak by bylo možné se domáhat nějaké spravedlnosti.

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na kosovo: Ona ti IVP nemusí dovolit vůbec, takže prostě to doklep všemi způsoby. Zbývá ti necelý rok do maturity. A vy tam na SŠ nemáte nějakou pedagogickou radu nebo o tom rozhoduje jenom ona sama?

Neřešíš to trošku pozdě? Je půlka listopadu. Měla jsi hned v září přestoupit na jinou školu, kde by ti to umožnili. Já tedy vůbec nechápu chování paní ředitelky jak je vůbec možné z ničeho nic IVP zrušit? Hlavně já bych se vůbec bála na té škole odmaturovat pokud si tam na tebe někdo zasedl. A proč vůbec? Profesoři jsou OK?

arrow
profile_image
kosovo
od 13. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Protože jsem se do téhle doby, snažila paní ředitelku přesvědčit o tom, že ho opravdu potřebuji, a že kvůli osobním neshodám s mou matkou, mi nemůže rušit IVP. Tak proto to řeším až teď... Škola je soukromá.. 4roky si jí platím.. Proto jsem se to snažila vyřešit jinak než přestupem...Profesoři jsou OK, kromě její dcery, kterou máme za Třídní.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené