Reaguji na SOLU:
...aha,tak tedy dobrá
pokračujte tedy v tématu a nevinně se omlouvám za off t.

arrow
profile_image
kayuschka
od 5. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Když mě zaujme na nějaké celebritě kabelka, tak o ní začnu přemýšlet a třeba si ji i koupím. A nestydím se za to, v oblečení se řídím jen svým instinktem a kabelky mám ráda kvalitní, takže se klidně inspiruji a koupím si klidně i LV podle celebrit, jak je to tady kitizováno. Nosím to, co se mi líbí a když se mi něco zalíbí na někom jiném chci to mít taky, nepotřebuji být za každou cenu originální...

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na kayuschka:
Mám pocit,že si moc nepochopila,co se tu kritizuje...nemáš důvod se stydět za to,že sis koupila kabelku od LV,kterou si viděla na nějaké "celebritě¨"!
Já tu teda kritizuji úplně něco jiného,spíš se mě to nelíbí,ale každý ať si nosí co chce

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já teda nevím, jestli je to inspirace nebo snad dokonce kopírování, ale kupuju věci, co se mi líbí. A aby se mi zalíbily, musím je nejprv někde vidět - a je mi jedno, jestli ve výloze obchodu, na někom ve městě, tady na Om, na celebritě v časáku...prostě vidím kabelku, líbí se mi, zjistím odkud je , popřemýšlím, jestli ji teda nutně potřebuju a jdu pro ni /objednám. A je mi pak úplně fuk, jestli a kdo má stejnou.

No já si řikala jestli nejsem divná vždycky nějakou hezkou vidím a hrozně mě zajímá odkud je

arrow
profile_image
kayuschka
od 5. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na SOLU: Já vím jak jsi to myslela, já reagovala celkově, že mi to nepřijde zvláštní se inspirovat někým slavným. Samozřejmě být jak kopírka to už je věc jiná, která odpuzuje i mě.

Tak většinou se inspirujeme tím, co se nám líbí. A podle toho to nakupujeme.
Mě by ani nikdy nenapadlo si minulý rok koupit šaty v mint barvě, kdybych ho neviděla někoho, kdo je má na sobě (třeba celebrity)
Ty šaty jsou jen příkladem, určitě najdu spoustu věcí, které jsem si koupila inspirovanými celebritami.

arrow
Neprodává v Bazaru

Řekla bych, že je lepší si najít svůj styl.
Podle hvězd nenakupuju. Mimochodem, oni často dostávají oblečení zdarma a tím danou značku propagují, je to normální marketing. Taky využívají služeb stylisty.

Pokud si chceš udělat radost, kup si něco co šikne Tobě a co se dá dobře kombinovat.

Tak podle našich celebrit určitě ne, myslím že, pěkně se obléct umí jenom pár a to většinou jenom těch, které mají svého stylistu. Pořád mí příjde že u nás víc než kde jinde dávají přednost okázalosti před elegancí. Tak že vuittonku zásadně s monogramy, aby bylo dobře vidět kolik to stálo doplnit svetříkem s nápisem versace přes celé záda a pak se o tom ještě pro jistotu zmínit v bulváru.

Ty zahraniční se oblékají daleko líp, ale je to přesně jak píše Danuš, mají za sebou tým managerů, kteří jim seženou lukrativní smlouvy na luxusní značky, nejlépe zvlášť na oblečení, zvlášť na kabelky a hodinky.

Já dám většinou sama na sebe, tak abych se cítila dobře. Pokud jde o kabelky, tak mám dvě tři takové lepší které jsou nadčasové, když je nějaká příležitost a zbytek si vždycky ulovím nějakou tu levňější koženou italskou, co se dá najít na netu. V podstatě si tam pokažde kolem 1500,- vyzobnu opravdu elegantní kousek, který mi do práce stačí a nemusím se stresovat kam to položím, jestli mi to nezmokne, nebo jestli mi ji nahodou můj tupý kolega nepřejede židlí

arrow
profile_image
Nicole.w
od 31. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vůbec. Když už, tak mě inspirují slečny na ulici. I když stává se to hodně málo.

arrow
profile_image
MalinkaBoo
od 30. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Musím říct, že ma tahle diskuze donutila se zamyslet nad tím, podle čeho si kupuju oblečení...podle celebrit určitě ne, žádné celebrity nesleduju, a když náhodou někde nějaké jsou, tak to jsou většinou v robách na Oscary apod. a po šatech za půl milionu prahnout stejně nemůžu mě nejvíc inspirují ženy v metru...jezdím jednou dvakrát týdně do Prahy a než se přesunu z černáku na národku, prohlídnu si hromadu outfitů...v metru sleduju trendy, v metru sleduju, co se nosí...většinou je to tak, že si třeba řeknu: Hm košile a šortky, to je hezká kombinace a když si jdu něco koupit, tak uvidím aaa košile, tu bych mohla mít k šortkám...ale u mě je to většinou tak, že začne teplo, projedu šatník, zjistím, že mi chybí sukýnka, kratší kalhoty a že tílka z lonska nestojí za nic a dokupuju co mi chybí...a to jak to konrétní tílko bude vypadat, to se uvidí, co hezkého potkám v obchodě...případně se stane, že vidím něco pěkného(v obchodě, v sekáči) a koupím si to, ale ještě se mi nestalo, že bych viděla třeba slečnu ve žluté bundičce a odpoledne šla shánět žlutou bundičku...a naopak, když zjistím, že se něco opravdu hodně nosí, schválně to nenosím(sovičky, trenčkoty, legíny s balerínami....atd...) třeba jsem hrozně dlouho odmítala džíny a kalhoty dole zúžené...až loni na podzim jsem si jedny zkusila a dělaly mi tak super zadek...že jsem šla do nich takže za mě asi takhle...

Já si myslím, že každý se trochu inspiruje ať se to od kolemjdoucích nebo od celebrit. Jednou si pamatuju, že jsem si koupila boty a přestaly se mi líbit, tak jsem je po dlouhý době vytáhla a 2 slečny na poště se mě ptaly odkud jsou, tak to bylo vtipné já se neptám a radši hledám v obchodech

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené