• zobrazeno 2013
 • likes 0
 • mám zájem 0
Datum vložení: 7.4.2012   Naposled upraveno: 7.4.2012 

Institut Esthederm, buněčné sérum

Velikost
15 ml
Stav
Použité
cena včetně dopravy
790

Akce 

  Důvěryhodný neověřený prodejce
  100 %     pozitivní hodnocení 36    negativní hodnocení 0      Číst hodnocení

  Institut Esthederm Cellular Concentrate Fundamental Serum, Buněčné sérum.
  Jedná se o luxusní péči, k dostání pouze ve vybraných kosmetických salonech a lékárnách. Univerzální sérum pro všechny typy pleti včetně citlivé.
  Oficiální text - účinek: Základní buněčné sérum účinkující v srdci buňky. První produkt účinkující v srdci buněk pro viditelné výsledky na povrchu pokožky. Sérum rychle a efektivně reprogramuje metabolismus pokožky založený na životním cyklu buněk a čtyřech základních faktorů pro rovnováhu: hydratace, čistota regenerace a zklidnění.
  Kvalita vaší pokožky se okamžitě zvýší: prozáření, jas, odolnost a vitalita. Unikátní na trhu, Cellular Concentrate je nová vize v péči o pokožku působící na následky a opravující příčiny.

  Původní cena 1.690,- Kč. Velikost 15 ml. Použito pouze 1x (právě jsem načala). Zasílám v originál krabičce. Prodám za 890,- Kč včetně doporučené pošty. Ke každé věci z bazárku zasílám jako poděkování kosmetické vzorečky.
  Je velmi jemné, gelová textura, ihned se vstřebává, nezanechává žádný film či pocit ulepenosti. Doporučuji zejména na noc a následně nanést Váš oblíbený krém. Byla jsem s ním velmi spokojena, je to moje druhé balení.
  Důvod prodeje: právě mi diagnostikovali rosaceu, mohu používat pouze krémy na lékařský předpis.
  Blíže též na stránkách esthederm.cz

  Podobné nabídky