arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky potřebuji radu. 9.-14.12.2012 absolvuji kurz na instruktorku snowboardingu. Chtěla bych najít nějaké uplatnění ( jsem z Mostu-severní čechy) na horách, ale nevím jak na to. Jak zjistím, která střediska hledají instruktory popř. na víkend, nebo i na týdenní výcviky?( v tomto případě bych brala i vzdálenější střediska než jen tady u nás). Myslíte, že je možné domluvit něco ještě předtím než budu mít kurz absolvovaný, nebo musím domlouvat až po kurzu?Bojím se že už to v polovině prosince bude pozdě. Máte někdo zkušenosti i se soukromými hodinami?

Děkuji za každou radu

arrow
profile_image
operiaX
od 17. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Dafné_: no já vím jen to že bych si třeba soukromou hodinu nezaplatila protože se všechno učím sama takže ani nechápu proč by si někdo najímal instruktora

Ale jinak myslím že bude potřeba obvolat střediska a nebo si dát třeba inzerát na internet a dělat si to někde na sjezdovce podle sebe ..

Velmi mnoho pracovních nabídek na pozici instruktor snowboardingu najdeš na prace cz. v podkategorii brigády je tam toho fakt plno tak např.
http://www.prace.cz/pd/437491612?rps=80&section=2
http://www.prace.cz/pd/466772198?rps=80&section=2
http://www.prace.cz/pd/466117260?rps=79&section=2
http://www.prace.cz/pd/469259587?rps=79&section=2
http://www.prace.cz/pd/470339402?rps=79&section=2
http://www.prace.cz/pd/470200748?rps=79&section=2
http://www.prace.cz/pd/469585683?rps=79&section=2
http://www.prace.cz/pd/469460716?rps=80&section=2
http://www.prace.cz/pd/469003659?rps=79&section=2
http://www.prace.cz/pd/467904694?rps=79&section=2
http://www.prace.cz/pd/431477002?rps=80&section=2
To jsem to všechno našla asi za 3minuty..je tam toho ale mnohem víc..Teď na zimu shání instruktory na hory téměř všude!Vše si důkladně pročti,pak obvolej a uvidíš,třeba se na tebe štěstí usměje!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji operiaX: no já vím jen to že bych si třeba soukromou hodinu nezaplatila protože se všechno učím sama takže ani nechápu proč by si někdo najímal instruktora

protože třeba nechce do školičky a chce mít individuální výuku.
zkusím ještě obvolat známe jestli o něčem neví ale jinak sem asi v koncích

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Dafné_: protože třeba nechce do školičky a chce mít individuální výuku.

Přesně tak. Já taky buď se učím sama, ale taky jsou věci, kde chci, aby se ten člověk věnoval jenom mně celou dobu.

V koncích nebudeš. Kamarádka jezdí už roky učit lyžování do Špindlu, ale i po světě, ale tady v Čechách to bylo tím, že roky jezdili jako parta na hory a už ty lidi poznali a poptali se, jestli by u nich mohli učit a tak.
my Vánoce zas strávíme na horách někde kolem Špindlu, takže kdybys tam pak měla cestu a učila, tak mi pošli SZ a třeba se domluvíme.

arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Na internetu jsou často nějaké nabídky na instruktory snowboardingu a lyžování. Zkus pohledat. Jinak si třeba zkus poslat nabídky do různých středisek, či je obvolat. Nebo se zkus poptat po školách, jestli by tě nevzali na lyžáky atd. Já jsem jednou jako instruktorka sn. se školou byla. Ale jen jednou Ale bylo to super

Cituji operiaX: no já vím jen to že bych si třeba soukromou hodinu nezaplatila protože se všechno učím sama takže ani nechápu proč by si někdo najímal instruktora

Cituji smarny: Přesně tak. Já taky buď se učím sama, ale taky jsou věci, kde chci, aby se ten člověk věnoval jenom mně celou dobu.

Znám několik jedinců, kteří se učili sami a naučili se to poněkud blbě...či se zbytečně trápili sami a poradit si nenechali. Kdyby si zaplatili hodinu, mohli mít pokoj. Takže proto je fajn zaplatit si instruktora.

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Elienka: Znám několik jedinců, kteří se učili sami a naučili se to poněkud blbě...či se zbytečně trápili sami a poradit si nenechali. Kdyby si zaplatili hodinu, mohli mít pokoj. Takže proto je fajn zaplatit si instruktora.

No to joooo, to já nemyslela tenhle směr, že bych se učila sama právě. Ve sportech si radši právě platím instruktory, ono se to člověk naučí i rychleji, lépe a i ten instruktor poradí vychytávky a tak. Já zase mám problém, že na prkno bych potřebovala instruktora letos na hory o svátcích, ale když mi ten člověk nesedne, tak hledám dál bohužel no.
Takže já jsem pro placení instruktora.

arrow
profile_image
operiaX
od 17. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na smarny: aha tak to já jsem na prkno sedla a po třech dnes na svahu jsem jezdila jako ďábel a to i bez padání

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji operiaX: aha tak to já jsem na prkno sedla a po třech dnes na svahu jsem jezdila jako ďábel

Tak to já ne, protože můj milovaný mě vyvezl až nahoru na černou a já myslela, že ho zabiju a to jsem na tom nikdy nestála. Takže letos buď někde tam bude instruktor, co mi sedne a nebo si to budu v klídku dole zkoušet sama v pohodičce, protože pro jistotu beru bigfoots na střídačku. Navíc, už nejsem nejmladší, takže přece jenom mladší a nedej bože děcka, ty se to učí rychleji.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené