Cituji TheCarex: Radši si počkej, a hlavně musíš žít s pocitem,že když si sama, je to fajn a chlap je jen příjemný bonus.

Přesně tak. Hlavně měj ráda sama sebe, bav se a dělej věci, které máš ráda, usmívej se, tím, že vlastně budeš dělat to, co máš ráda, tak ten úsměv na Tvé tváři bude už tak sám od sebe. Tím, že budeš spokojená sama uvnitř sebe, tak to z Tebe vyzařovat, protože platí

Cituji TheCarex: Prý není nic víc sexy, než holka spokojená sama se sebou, která se hodně usmívá.

Řekl mi to můj přítel, že když mě začal zvát na rande, vozil mi dříví, tak ho moc přitáhlo to, jak jsem spokojená a v pohodě, i když jsem se dva měsíce předtím rozešla s ex.
Spíš teď prostě muže neřeš, věnuj se svému životu, usmívej se, přijímej pozvání na rande a sama uvidíš, že až to budeš nejmíň čekat, tak te správný se objeví.

arrow
profile_image
leon90
od 24. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na moninka-k:
A vysokoškolák snad nemůže chodit s člověkem, který má nižší vzdělání ?

Cituji leon90: A vysokoškolák snad nemůže chodit s člověkem, který má nižší vzdělání ?

Může, ale většinou to nedělá dobrotu a k tomu ještě VŠ a ZŠ je opravdu velký rozdíl.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji leon90: A vysokoškolák snad nemůže chodit s člověkem, který má nižší vzdělání ?

Nemůže.. samozřejmě,že může. Ale základní vzdělání o něčem bohužel svědčí. S těmito lidmi se třeba skvěle zabavíš, pokecáš, ale na trvalý vztah to není. Si myslím teda já. Rozdíly mezi partnery jsou zřejmé. Nemusí je člověk poznat hned, ale časem na ně přijde, až sundá růžové brýle. Je to stejné jako s multikulturními rozdíly. Proč si myslíš, že tito lidé nemají aspoň učňák? Není to tím, že jsou "blbí", průměrný člověk má na to, aby si udělal alespoň maturitu. A právě tyto vlastnosti se odráží i k celkovému přístupu k životu a práci. Ty by jsi chodila s člověk který má základní vzdělání?

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Princeznouive30ti: Asi jsem na chlapa moc složitá, ale moje otázka je...... co by jste dělaly vy, které by jste byly ve stejné situaci ?
Mám přestat hledat ? Nebo si mám hrát na něco, co nejsem ?

Jestli jednáš tak,jak tady píšeš,tak mám z tebe pocit určité nadřazenosti nebo jak to nazvat jinak nechci aby to vypadalo,že mám potřebu tě urážet.
Jen jde o to,jak ti tři lidi řekli,že jsi moc inteligentní a už je z toho závěr,že ti chytrost překáží v navázání vztahu.
Jestli prostě dáváš chlapům najevo,že oni jsou blbci a jediná chytrá jsi ty,tak oni utečou,to je předem jasné.
O čem se bavíš s lidma tedy krom školy ?
Je ti 26 let a máš už čtyřleté děti.Proč tedy nejsi s jejich otcem?
On život není jen černobílý

arrow
profile_image
leon90
od 24. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na moninka-k:
Asi teď řeknu takové to typické klišé, ale za svůj život jsem potkal mnoho vzdělaných lidí (a to nebyli jen "obyčejní" inženýři nebo magistři) a musím říct, že mezi nimi byla spousta skvělých lidí, ale bohužel i hodně neuvěřitelných blbů. Blbem může být vzdělaný i nezdělaný člověk. Nikoho se základním vzděláním osobně neznám, ale abych řekl pravdu, tak je mi celkem ukradené, jaké má kdo vzdělání. Já posuzuju lidi podle jejich chování, ne podle papíru. Navíc si myslím, že jestli má někdo maturitu z gymplu nebo jen základní vzdělání, tak to už je v dnešní době celkem jedno. Soudit lidi podle vzdělání, vzhledu atd. není moc dobré

Cituji LaArdilla: Může, ale většinou to nedělá dobrotu a k tomu ještě VŠ a ZŠ je opravdu velký rozdíl.

No tak to asi musím říct jednomu známému (on vysokoškolák, našel si vyučenou přítelkyni), aby se s ní rozešel, protože to prý nebude dělat dobrotu a našel si sobě rovnou

arrow
profile_image
MaFra
od 25. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na moninka-k: ono záleží na pohledu na věc... ze sestry může být doktorka filozofie, ale co já vím tak v tomhle oboru najít práci je DOST těžký... Nadruhou stranu znám člověka co má jen ZŠ a je to schopnej elitní obchoďák, tudíž se pohybuje v intelektuálnějších kruzích a není na něm ZŠ znát, pak zase znám i lidi co mají VŠ ale jsou to pitomci co jen čuměj na fotbal, chlastaj a znaj tu svojí teorii jinak nic vlastně neuměj. Většinou ale platí že ZŠ=negramot co si budem povídat.
Podle mě záleží jak si inteligenčně a chováním sednou, někdy nemusí fungovat ani VŠ-VŠ... Bohužel na to dost lidí zapomíná a zastává názor: studuju VŠ tak jedině VŠ partner jinak nic. Já jsem na VŠ třeba (zatím) nešel protože k práci, kterou dělám to nepotřebuju, to se studovat prostě nedá (dá, ale je to na nic).
PS: já osobně inteligentní holčiny s přehledem a hlavně zájmy rád! Nesmí to být ale až moc.. hrát si neustále na prezidenta zeměkoule a poučovat, brzo všechny přestane bavit.. Jinak inteligence určitě není na škodu ba naopak.

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já nevím, ale mě ten název tématu přijde jako pěkná volovina .
Proč by měla inteligence bránit v plnohodnotném vztahu ? To zavání uvažováním typu: Já jsem tak úžasná a inteligentní, že prostě nemůžu najít sobě rovného!
Já se taky považuju za inteligentní, ale u chlapa spíš vyžaduju celkově dobrou orientaci v životních situacích, říká se tomu, myslím, emoční inteligenční kvocient a ten může mít vyšší chlap s výučním listem, než nějaký vystudovaný sociopat!
Můj muž má "jenom" stavební průmyslovku. Je to částečně proto, že se věnoval vrcholově sportu, většina jeho spoluhráčů nemá ani to. Přesto je v mnoha věcech, hlavně tedy technických, tisíckrát chytřejší než já. Někdy mám pocit, že zatímco já se furt něco učím, on už dávno ví všechno, co k životu potřebuje..
Já prostě potřebuju Chlapa a ne nějakého pošahaného intoše

Cituji leon90: No tak to asi musím říct jednomu známému (on vysokoškolák, našel si vyučenou přítelkyni), aby se s ní rozešel, protože to prý nebude dělat dobrotu a našel si sobě rovnou

Kde jsi na to přišel? Já jsem něco takového napsala? Napsala jsem, že to fungovat MŮŽE, tzn. pokud to Tvému kamarádovi funguje, tak je to jedině dobře. Nejdřív prosím pořádně čti, než zareaguješ

arrow
profile_image
leon90
od 24. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na LaArdilla:
Taky jsem to psal trochu v nadsázce samozřejmě

Cituji leon90: Taky jsem to psal trochu v nadsázce samozřejmě

Tak to jsem ráda, že jsme si to vysvětlili

arrow
profile_image
Princeznouive30ti
od 5. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Děvčata ale já si na žádného ředitele zeměkoule nehraju. Dokážu se bavit s každým, na vzdělání mi nezáleží. Znám hodně lidí se základním vzděláním, kteří jsou inteligenčně víc na úrovni a nejsou to nějací flákači,ani nemají ,,jiný,, přistup k životu, jako tady uvádíte. Na osobní otázky, proč nejsem s otcem mých dětí odpovídat tedy vážně nebudu, do toho je vám putna, někdy se to prostě v životě tak sejde, že jdou dva od sebe, ani to nemusí mít vážný důvod.

Nehraju si ani na to, že já jsem nejchytřejší na světě. Vylezlo to ze známých tak, že jsem si stěžovala a oni mi na to řekli, no víš, po rozhovoru s tebou vidím, že jsi inteligentní a to některé chlapy možná odradí. Nemyslím inteligentní vzděláním atd. ale že mám celkový rozhled v životních situacích. Ani nevím proč, na nic si nehraju, ale automaticky mi pár lidí řeklo po krátkém rozhovoru, jo, ty jsi chytrá, rád si k tobě přijdu pro tu a tu radu.Funguju jako radílek i pro kamarádky. Ale ve smyslu životních situací. Ne, že si má zajít tam a tam na úřad.

arrow
profile_image
Princeznouive30ti
od 5. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A jen tak, že to tady sklouzlo ke vzdělání, tomu já jsem se věnovat vůbec nechtěla. Měla jsem na mysli inteligenci sociální. Ta mi přijde rozhodující a to je to, co u chlapa hledám.

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Princeznouive30ti: Měla jsem na mysli inteligenci sociální. Ta mi přijde rozhodující a to je to, co u chlapa hledám.

To jsem měla na mysli i já.

Cituji Princeznouive30ti: jsi inteligentní a to některé chlapy možná odradí.

Já si myslím, že jsi zatím měla spíš smůlu na pitomce.
Určitě je spousta chlapů, kteří ocení šikovnou, chytrou a samostatnou ženskou jako jsi Ty. Chápu, že některým vyhovuje bezduchá loutka, kterou si vychovají k obrazu svému, ale všichni takoví nejsou. Sama jsem se o tom přesvědčila.
Můj muž mě ve všem podporuje, nevadí mu, že si nás všichni zaškatulkovali, že já jsem ta "chytrá" a on ten "šikovnej".
Btw.: Je to hodně o mužském sebevědomí. Když je chlap zakomplexovanej, vadí mu úspěšná a chytrá ženská, protože má podvědomě strach, že ho přeroste a předčí. Jenže vztah není souboj kdo z koho, aspoň by neměl být. Jde přece o vzájemnou podporu a respekt..Jsem přesvědčená, že brzo takového chlapa najdeš

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na leon90:
Já neříkám, že mezi vysokoškoláky jsou jenom samí inteligenti. Bavím se o zdravém selském rozumu, taky narazím na lidi, kteří mají vš, ale skutečně jsou na úrovni prvoka. Mám mezi kamarády i ty, kteří mají základku a neříkám, že si s něma nepokecám nebo že by byli něco méně než jiní lidi. Neodsuzuji druhé, nikdy jsem to nedělala a nesnáším to. Jenom říkám, že pro partnerský život bych člověka se základním vzděláním nechtěla.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené