arrow
profile_image
stonožka
od 8. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nemáte někdo zkušenost s absolvováním kurzu? Našla jsem asi tři, ale našla jsem i diskuzi, kde jsou tyto kurzy dost odsuzovány, tak nevím, jestli má cenu se do toho pouštět.
Je mi jasné, že nějaký krátkodobý kurz mi toho asi moc nedá, ale jsou i dlouhodobé.....

já jsem se zařizování interierů dost věnovala,sice taky amtérsky,ale pokud to v sobě člověk má a je šikovný tak si svoje zákazníky najde,taky jsem uvažovala o nějakém kurzu,vím že marianne časopis nějaké vzdělávání v tomto oboru dělalo,ale přesně už si nepamatuju..Mě třeba hodně chybělo to,že jsem neznala ruzné stavební zákony,neměla jsem pořádný program na inerier.design,všechno jsem to tak nějak zařizovala pocitově,jenže zákazník chce vidět na papíře,klade ti ruzné zapeklité otázky týkající se stavebnictví a uprav bytu a na to si myslím,je potřeba fakt znát víc než jen kurz..aspoň já nejsem taková odvaha abych se do něčeho pouštěla když to tolik neznám..a taky často zákazník měl pocit,že já to navrhnu,já u toho budu a nejlíp ještě já to předělám..takže nějaká provázanost a kontakty na doporučené a osvědčené firmy je taky dost dobrá.

arrow
profile_image
janicka10
od 31. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Myslím, že pouze kurz nestačí. Jestli se tomu chce někdo věnovat, chtělo by to alespoň skloubit kurz + stáž např. v architektonickém studiu.

Ahoj,

pracovala jsem brigádně v interiérovém showroomu a tam mi furt říkali, že kurz je k ničemu. Akorát vyhození peněz... Je všimla jsem si, že to je z roku 2009 tak třeba to bude užitečné někomu později..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené