arrow
profile_image
Rosie
od 18. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

asi vážně záleží, komu co sedne...každopádně je to už skoro měsíc, co jsem měla tyhle problémy a přestala ten gel používat a teď mám zase pocit, že něco není úplně v pořádku, takže doktorka mě asi nemine, budu tam muset zajít.

Mě gynekolog zakázal Chilly a jiné věci z drogerky. Mám Saforelle a musím říct, že to je važně nejlepší intimní mýdlo. Rozdíl je poznat už po prvním umytí

arrow
profile_image
Rosie
od 18. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Maričkaa:
zítra jdu k doktorce, tak se jí na tenhle gel zeptám, díky

arrow
profile_image
Rosie
od 18. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Píšu jen pro info, třeba tahle zkušenost někomu pomůže. Dneska jsem byla u doktorky a opravdu mi řekla, že je to pravděpodobně z toho gelu, asi alergická reakce nebo něco...dělala mi výtěr, tak snad to nebude nic vážnějšího. Bylo to klasický vyšetření a přitom to bolelo jak ještě nikdy, říkala, že to je tím, jak to mám hodně podrážděný a zarudlý. Předepsala mi nějaký vag. pilulky, tak snad zaberou. Každopádně mi řekla, že gely na intimní hygienu z drogerky moc nedoporučuje, že dobrej je ten Saforelle, jak psala Maričkaa, tak jsem si ho koupila, použila jednou a možná to trochu pomohlo. Ještě mi doporučila Aflovag výplach, ale ten jsem nesehnala a taky je dost drahej. Dál mi doporučila jako prevenci jednou za čas použít Vitagyn C, ale to je snad ještě dražší. Tak snad nic takovýho nebudu potřebovat a s tím gelem Saforelle už se mi tyhle problémy nevrátí.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené