ahojky zkušenosti s ionizačním fénem Power light 1875w nemá některá z vás?strašně mě zaujal,níže přidávám popisek který jsem na netu našla.Doma používám fén s ionizační funkcí a jsem moc spokojená,obyčejný fén bych už do ruky nevzala,jednou jsem byla donucena protože svuj jsem u sebe neměla vyfoukat si vlasy běžným fénem a musím říct,že to byla hotová katastrofa

Ionizační fén Bio Ionic PowerLight je jedním z nejvíce prodávajících fénů této značky. Je vhodný pro domácí využití, a také pro profesionální použití. Bio ionic PowerLight fén má velmi silnou ionizační funkci označenou patentem Nano-Ionic™. Tato technologie produkuje miliony přirozených iontů do vašich vlasů a hydratuje je. Fén Bio ionic PowerLight vám vlasy vysuší do hladka a bez tepelného poškození, navíc o polovinu rychleji než klasické fény. Poradí si i s kudrnatými vlasy, které uhladí, na své si přijdou i suché a statické vlasy, kterým přidají objem a obnoví jejich lesk. Fény jsou lehké a tiché.

Maximální výsledek pak přináší současné používání fénu Bio Ionic s kartáči Bio Ionic.

Co je to nano-iontová hybridní technologie ?
Principem fénu na vlasy PowerLight™ je patentovaná nano-iontová hybridní technologie. Tato technologie je nejnovějším druhem minerální technologie Natural Ion Complex™ (Komplex přirozených iontů). Tento minerální komplex vytváří přirozené záporné ionty s až pětinásobně vyšším nábojem než u dosavadních hodnot. Tyto ionty společně s infračervenou energií působí blahodárně na vaše vlasy tím, že je zbytečně nepřesušují, zpevňují jejich kutikulu a tím celkově dodávají hebkost a lesk vlasů.

Co je to Infračervená energie?
Intenzivní infračervená energie (Far Infrared Energy) jemně přenáší teplo na povrch vlasů a zajistí tak jejich velice rychlé vysušení směrem zevnitř. Vlasy budou zároveň regenerované, ve své struktuře celistvé a bez kudrn. Infračervené světlo je pro oči neviditelné, spatřit jej můžeme pouze za pomoci speciálních kamer.

Vlastnosti a výhody technologie PowerLight™:

Nejlepší řešení pro profesionály
Mnohem silnější než dříve
Silný proud vzduchu vlasy rychle vysuší, ale nepoškodí
Odlehčený (pouze 590 g), vhodný pro pohodlné celodenní používání
1875 W A.C. motor vydrží déle
Díky uhlazujícím Nano Beads jsou vlasy rychleji vysušené, zářivé, hebké a hydratované
Nanoiontový minerál vyživuje vlasy a pečuje o ně
Působením negativních iontů se vlasy čistí a zbaví se načichnutí
Infračervené teplo urychluje dobu sušení
Omezí krepatění a statický náboj vlasů
Skládá se ze 2 iontových nástavců: Stylingového a „SpeedDry“ pro mimořádně rychlé vysušení
Netradičně dlouhý kabel: 3 m
Výkon 1875 Wattů – 590 g

Iontový vysoušeč vlasů Bio Ionic Power Light je nejlehčí a nejvýkonnější fén, který existuje!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené