arrow
profile_image
Cup.of.beauty
od 6. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
obracím se na všechny kdo používají při studiu VŠ iPad. Podělte se o svoje nejoblíbenější aplikace
Především mě zajímá, co používáte k zapisování poznámek.
Díky za odpovědi

Já mám velmi jednoduchý jak designově, tak funkčně Bamboo Paper Notebook a dostala jsem k němu nedávno i Bamboo Stylus.

Na poznámky, do kterých často kreslím grafy, obrázky a nejedná se jenom čistě o text je to za ty peníze myslím dobrá kvalita. Vyhovuje mi, takže jsem se po ničem jiném zatím nedívala (ale třeba na trhu existuje lepší aplikace).

Mám jinak na ipadu taky AutoCAD, různé 3D modelovací programy, programy po návrh interiéru a podobně. Do těchto kvalitních aplikací jsem investovala už nemalé peníze , ostatní "nesmysly" se snažím udržet na uzdě a kupuji pouze free verze.

Já mám zatím jen Microsoft OneNote for iPad, je jednoduchý a zatím jsem spokojená. Ale v září si plánuji stáhnout Pages, četla jsem na něj zatím jen dobré recenze, tak jsem zvědavá.

Cituji MyFashionMyRules: Microsoft OneNote, Pages

Za mě se ani jedno nerovná ani neblíží zapisování poznámek na papír rukou - nevím jak moc jsi zvyklá na klávesnici na ipadu psát rychle, ale pro mě je to teda mor (a tahat s sebou externí klávesnici už tak nějak ztrácí kouzlo kompaktnosti tohoto tabletu).

Pages má velmi dobré recenze, je to super aplikace , ale pokud na přednáškách kreslíš rukou nějaké obrázky, grafy, píšeš vzorce, tak úplně ztrácí význam. Na vytváření různých prací nebo esejí jako domácích úkolů už to má upotřebení.

arrow
profile_image
Cup.of.beauty
od 6. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak to zatím vypadá že půjdu do Pages, úkoly a spol. dělám normálně doma na počítači takže na zápisky by to mohlo stačit

Reaguji na Tineski: Tak já ho používám většinou na předměty kde se především píše a pokud je nutno udělat nějakou tabulku, tak si to vyfotím od někoho ve třídě a přiložím to k tomu. Chodím na SŠ, takže tam moc vzorců není a v předmětech ve kterých jsou, jako npř. chemie, používám normální sešit. Jinak na tu klávesnici jsem si celkem zvykla a píšu na ní rychleji než do sešitu. A jako bonus mám to, že mi neodumírá pravá ruka při dlouhých zápisech

arrow
profile_image
orwellka
od 22. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Poznámky si tedy na iPadu nepíšu, přijde mi to pomalé a jelikož si zapisuju skoro jen na matematických cvikách, je to pro mě téměř nemožné, časté vzorce a nákresy jdou sice v některých programech udělat dobře, ale rozhodně ne tak pohodlně, jak by bylo třeba. Nebo to možná jen tak dobře neumím

Jinak používám aplikaci Evernote, a pro učení pak Evernote peek, je to taková jednoduchá aplikace, kde se můžeš zakrývat odpovědi krytem iPadu a testovat se tak. Pak ještě doporujuju 3D Sketcher pro kreslení nebo Quick Graph na matiku a modelování, jestli by se ti to hodilo i při tvém studiu.

iPad je super, ale když potřebuju opravdu rychle něco psát, tak jedině s externí klávesnicí.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené