Reaguji na bara2: já mám daleko menší prsa a mám je povadlé, a dostanu půl na půl
, protože bych mohla mít dvojité prso, tak se divím, že ti radí pod sval. Jo a mám 0 a budu mít 400ml a měřím 160/52 ty si můžeš v klidu dovolit větší velikost

arrow
Neprodává v Bazaru

Báro2....modelace určitě,to by ti musel narvat hodně velký impl. aby se ti ty prsa vyplnily.Jak jsi vysoká a kolik vážíš?Podle postavy bych ti dala 400ml a bylo by to super na třoječky,menší čtverky

arrow
Neprodává v Bazaru

Mám 175cm a 69 kg. Doktor říkal, že s těma 350 a 375ml budu mít 4. Ale ono ty počty 3, 4 jsou dost subjektivní.
Holky - mě právě zarazilo to,že ten první doktor mi řekl, že to dá pod sval a dá mi těch 225 a 250ml, že se mu tam víc nevejde. Zdůvodňoval mi to nějakými dvěma body, které při té modelaci dá k sobě a aby to mohl zavřít, tak tam nemůže dát větší imploš. Kdybych nešla na tu druhou konzultaci, tak bych mu asi automaticky věřila, protože všichni si ho dost chválí. A pak bych asi smutně koukala, protože chci prsa raději větší.
Ještě uvidím, co mi řeknou v tom Iscare. Jdu k té primářce Toríškové. Ale nikde jsem o ní, ani o Iscare nic nevyčetla, tak jsem právě založila tuhle diskuzi.

arrow
Neprodává v Bazaru

225 a 250 hodně málo....se divím,to cpou holkám co maj nulky a pak jsou nespokojené že jsou prsa malé

arrow
Neprodává v Bazaru

On právě říkal, že tam mám dost svojeho materiálu, že kdybych chtěla jen lepší prsa, ne větší, tak by mi dělal jen modelaci. Ale právě proto teda nechápu, že mi to chtěl dát pod sval. Já mám pocit, že doktoři se snad drží jednoho typu operace a implantátu a snaží se ho napasovat pak všem.

arrow
Neprodává v Bazaru

Taky mě to tak připadá,ale vykojené prsa dává většina pod žlázu.Uvidíš co ti řekne ta primářka.

arrow
profile_image
Nell7
od 14. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na bara2:
Ahoj,já mám 450ml vysoký profil,měřím 167cm,váha74kg,mám 2 měsíce po augmentace+modelace a redukce jednoho prsu,měla jsem velkou asymetrii...a klidně jsem mohla mít i větší,strašně rychle si na ně zvyknešTed jde o to že já neměla tak velká prsa jako ty,pak se asi těch ml dává mín nebo jak je to?

Reaguji na bara2:
Mám o něco menší prsa, taky svěšené,vykojené a primář mi navrhnul 325 - 350 kulaté Mentor pod žlázu. Pod sval řekl rovnou ne, že by mi to udělalo dvojité prso. Na modelaci jsem se taky hned ptala a řekl, že mi to imploš vyplní...Na opku jdu za měsíc..

Reaguji na MartyEls: Já mám svůj základ menší vykojené a dostanu půl na půl 400ml. dostanu to půl na půt, protože nemám te kůže tolik povolené, tek mi může dát polovinu pod sval, tak jsem ráda. Také budu mít mentor. Opka mě čeká 28.11.
Měla jsi v ruce ten mentor? Nevíš jak je tuhý nebo měký?

[reaguji]Jahodall[/reaguji
Měla jsem je v ruce, i v podprdě jak to bude vypadat. Mentory jsou příjemně měkké, neboj.Tobě je neukazoval?

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

URL i tohle se stává,zakladatelka tématu právě řeší problém.
Augmentace bez modelace.Reaguji na MartyEls:

Reaguji na MartyEls: Reaguji na MartyEls: Já jsem zkoušela, také implantáty do podprsenky, ale on mi přímo říkal, že to nejsou ty co tam budu mít. Jdu ještě na takultku na sono prsou v pondělí a mám se ještě za dr. stavit, tak je budu chtít vidět.Prosím tě jaký jsi měla základ a jakou vellikost ti to udělalo? Díky
Připadám si, už fakt blbě na nic jiného nemyslím, nemohu se dočkat Měli jste to taky tak?

Reaguji na Tiakia: jo, jo to jsem taky procházela je mi ji líto. Musí to být hrozné člověk se těší že bude mít svá vysněná prsa a pak to dopadne takto.

Reaguji na Jahodall:
No základ mám tak menší 2 a těch 325ml mi udělalo určitě 3. Já když k němu šla, tak jsem mu neříkala, že bych chtěla 3 nebo 4, ale že chci prsa a hlavně krásná a on mi přímo sám navrhnul kolik ml mi k mé postavě dá. Ale ty budeš mít 400 ne? tak to budou tak větší 4.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak jsem po konzultaci... Nevím, na kterou kliniku půjdu konzultovat teď... Dozvěděla jsem se další variantu a tou je 250 ml pod sval, ale pozor - pro změnu anatomy! Takže teď už fakt nevím. To mi jako opravdu každý lékař řekně něco jiného? Já doufala, že se třeba aspoň sejdou v umístění, že třeba pro tento typ prsou je vhodné dát je jen pod žlázu (nebo pod sval) a v typu imlantátu -že se třeba anatom na tohle nehodí a právě kulatý je ideální. Zatím mám jen pocit, že každý doktor má nejoblíbenější jeden typ operace, dává ten svůj oblíbený typ implantátů a prostě to té ženské sedne nebo ne.
Už fakt nevím, jak se rozhodnout.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené