arrow
profile_image
mity
od 6. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj,mám řasenku maybeline volume waterprof a koupila jsem odličovač od Nivey mléko přímo na voděodolnou řasenku a vůbec to nešlo dolů, byla jsem u moře, ale pak jsem radši používala normální řasenku, ráda bych i tu voděodolnou někdy, ale nevím tedy jaký odličovač, aby nepálil v očích a byl šetrný a hlavně rychle dal tu řasenku dolů, díky moc za rady

Používám dětský olejíček od Nivei a jde to dobře. Někdy použiju indlulonu nebo vazelínu. Ani po jednom mě oči nepálí. A je to za pár kaček

arrow
profile_image
Selene
od 25. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky používám voděodolnou řasenku a odličuju ji i celý obličej Demaq expertem od L'Orealu. Jde to dobře a taky nedráždí oči.

odličovač očí Green Line za cca 75 korun, naprostá bomba

mity
Olejový odličovač DM drogerie například Balea,ale dělá i Loreal.Baleu jsem vyzkoušela,jde to dobře a dokonce nepálí,jelikož jsem alergik a hned tak něco nemůžu na oči.

Zamyslela bych se i nad tím, zda neštípe náhodou ta řasenka. Taky jsem pořád měnila odličovače s tím, že mě pálí oči a až později jsem pochopila, že mě štípala ta řasenka, když se při odličování dostala do oka. Jinak na odličování používám Garnier Sensitive 2v1, při odolnějším líčení (hodně vrstev) nakapu na vatový tampon hydrofilní neutrální olej a růžovou vodu (obojí Nobilis) - to odlíčí vše, jen se nelekat, že olej, když se dostane do oka může na chvilku "zakalit" vidění a je to prostě mastné (kamarádce je to třeba nepříjemné), ale řasy se u toho nepolámou a jde to snadno.

arrow
profile_image
orchidea
od 13. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mám přesně tu samou řasenku a odličuju jí dvoufázovou odličovací emulzí od Ryoru. Používám voděodolný řasenky léta, ale tohle odličuje naprosto bezkonkurenčně, navíc vůbec nedráždí oči, ani když mi do oka přímo nateče a že mám hodně citlivý oči A přípravků na odličování vyzkoušela mraky, vetšinou odličoval dobře jen olej, ale to pak člověk musí odličovat ještě to mastný Vyzkoušej ten Ryor, nemá konkurenci, kdo vyzkoušel už se neodličuje ničím jiným

arrow
profile_image
orchidea
od 13. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kdyžtak tady je odkaz, jak to vypadá
http://www.ryor.cz/cz/katalog-vyrobku/ryoherba/dvo ufazova-odlicovaci-emulze.htm

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji orchidea: dvoufázovou odličovací emulzí od Ryoru

Ta je fakt super.Nesnáším všechny tyhle olejové odličovače na voděodolný make up,ale tenhle mi neva.Sice chvíli vidím rozmazaně jako u všech ostatních,ale nijak mě neštípe v očích.U jiných to byla hrůza.A není parfemovaný,což je taky moc fajn.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

U mě vede na odličování očí bezkonkurenčně hydrofilní odličovací olej od Saloosu, ale pozor, je nutno vatové tamponky namočit nejprve do vody, trochu vyždímat a pak na ně nanést olej a odlíčit, jde to ale krásně a nedráždí oči. Ale pozor, opravdu je vždycky nutno smíchat s vodou!

arrow
profile_image
mity
od 6. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Mirabelka: U mě vede na odličování očí bezkonkurenčně hydrofilní odličovací olej od Saloosu, ale pozor, je nutno vatové tamponky namočit nejprve do vody, trochu vyždímat a pak na ně nanést olej a odlíčit, jde to ale krásně a nedráždí oči. Ale pozor, opravdu je vždycky nutno smíchat s vodou!

A platí to i na voděodolnou řasenku? díky za odpověd

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji mity: A platí to i na voděodolnou řasenku? díky za odpověd

Ano, mně to krásně odličuje i voděodolnou řasenku, nejlépe ze všech přípravků, které jsem dosud vyzkoušela. Dobré je mokré tamponky s olejíčkem přitisknout na řasy a nechat chvilinku nasáknout, cca 10 sekund, zdá se mi, že to jde pak ještě lépe.

arrow
profile_image
mity
od 6. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

A nevíš, kde bych ten saloos sehnala v Pardubicích?

Nejlepší je na to olej, ale musíš vyzkoušet, který Ti bude vyhovovat. Hodně se doporučuje ricinový a olivový, ale mě oba štípaly. Teď používám jojobový nebo meruňkový a neštípou.

Nejsem z Pardubic, ale v našem desetitisícovém městě ho mají hned ve 3 obchodech - dvou květinářstvích a jednom obchůdku s dárkovými předměty. Ptala bych se na něj tedy první v květinářstvích. Jinak něco od Saloosu mají v DM, ale jen pár výrobků.

arrow
profile_image
mity
od 6. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak jsem vyzkoušela Ryor- strašně pálí, nechám ho na obličej, a pak green line- super, nepálí, ale musí se to trošku drhnout.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené