Cituji Alca: jojo, já říkala že v pondělí zmizí....Pan Vodička byl asi někde z dosahu internetu, tak proto vydrželo celý týden

Mnojo, aspoň jsme se pobavily, hádám, že vždycky v pondělí mu vstávaj vlasy hrůzou

arrow
Neprodává v Bazaru

Ono příklad USA je dost často uváděn odpůrci diskuzí pod články. Je pravda, že to tam všeobecně neznají, ale to neznamená, že je to to lepší či horší.
Dal bych příklad: pamatujete boom sms u nás? No a v té době je v USA ještě neznaly. Proto si můžeme klást otázku: jsou v (ne)diskuzích před námi, či k tomu časem taky budou nuceni?

Já osobně si už článek bez diskuzí neumím představit. A u recenzí konkrétních výrobků je to podle mě nutnost, bo se tam dozvím někdy mnohem víc informací, než z článku.

arrow
profile_image
ses
od 31. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mr_Spock
...no boom sms u nás si bohužel nepamatuju, kdy to vlastně bylo?
...spíš bych si kladla otázku, zda-li se diskusí jako takových nebojí...ať už z důvodu možného vpuštění kritiky na jejich web, který by na ně vrhal špatné světlo, nebo proto, že by neuměli svoje názory v diskusi se čtenáři obhájit. Tak je to pro ně pod kontrolou....
Taky se u článku zaměřuju více na diskusi, člověk tam někdy najde i to co by ho nikdy nenapadlo

...náhodou jsem se dostala k pravidlům diskuse na jednom z webů - finanční magazín FINMAG.CZ a tam je to přísnější než na jiných diskusích. Jejich diskuse je filtrována, co to znamená...no, že příspěvek musí odsouhlasit moderátor a pokud jaksi neodpovídá standardu, vyzve moderátor autora příspěvku, aby svou myšlenku přeformuloval.
Naopak pravidelní autoři kvalitních příspěvků, získají od moderátora unikátní heslo k „bezbariérovému“ přístupu do diskuse.Takže se vlastně "vyhnou" moderátorovi.
Hmmm nedá se říct, že by měli v diskusích narváno, návštěvníky budou spíše určité skupiny se zájmem o tuto oblast. Z pohledu laika by mě diskuse nenadchla k přispívání, ale nešlo by o to, že bych neměla co říct, možná bych zvládla nějaký ten článek dát dohromady ale ztrácí to tu "šťávu" volné diskuse na určité úrovni.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené