1. . .4567
arrow
profile_image
mademoisellem
od 6. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já osobně nosím oblečení podle nálady. Málokdy ovšem podpatky, protože jsem ráda, že se pak doplazím po celém dni domů. Co jsem si všimla, tak někdo chodí i až punkově, takže opravdu nezáleží, v čem do školy jdeš. Ovšem na zkoušku už to chce se oblíct elegantně

arrow
profile_image
ILChazz
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jak chodit oblečená? Hlavně čistě, nic jiného nikoho zajímat nebude Jen bych se vyhýbala hodně vyzývavým nebo extravagantním modelům, to přece jen do většiny škol nepatří. A ke zkouškám je samozřejmost přijít ve společenském.

Třeba na přírodovědě nebo medině spíš sportovně. Stejně se na cvičeních nosí bílý plášť a oblečení třeba po praktikách z chemie se musí pooořádně vyprat (páč je cítit).

arrow
profile_image
Minette
od 4. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji tarabell: Tak ono stačí si pročíst rekace na předních stránkách

Tak já ty reakce pochopila teda spíš tak, že zrovna džíny nebo tenisky nemusí být dvakrát pohodlné. Jako píše třeba slečna tady.

Cituji lole: hodně holek mělo džíny, sportovní trička,... Osobně bych nevydržela sedět celý den v takovém oblečení...

A s tím souhlasím, sedět v neprodyšných upnutýcn džínách a tričku z nějakého funkčního materiálu teda nemusí být nic moc.

Módě slim džínů nebo džínů s tak nízkým pasem, že se v nich opravdu sedět nedá jsem doteď nějak nepřišla na chuť, to mi mnohem pohodlnější přijdou např. legíny nebo kamaše + svetrové šaty.

Taky občas v zimě nosím do školy takové ty bavlněné kalhoty s pukem co prodávají např. v alpine pro – vypadají skoro jako kalhoty od kostýmu, ale mají hrozně pohodlný střih a jsou i o dost teplejší.

K ústní v kostýmku, to je bez diskuse.

Cituji Dominikka: na zkoušku se obleč slušně, jako bys šla třeba do divadla

Cituji Ma-fik: Na zkoušky chodíme všichni ve společenském

Hmm… asi záleží jak kde, já teda doporučuju spíš oblečení jako např. na pohovor – kostým, může být i kalhotový + halenka, nebo pouzdrové šaty + sako. Rozhodně ne žádnou večerní róbu. Vlastně si pamatuju, že na imatrikulaci byla jedna slečna oblečená jako do tanečních, a bylo to trošku mimo, na zkoušce jsem snad nikoho takhle nepotkala.

Cituji tarabell: a hlavně je mi stále zima

Tak to znám hlavně ze střední a to bylo fakt peklo. Navíc v té době panovala móda kalhot s extra nízkým pasem a krátkých triček a svetrů. Dokonce si pamatuju, že mi babička i dva svetry upletla protože jednu dobu nebylo nikde v obchodech možné sehnat delší tričko nebo svetr.

Jinak co se financí týče, nepřijde mi zas takový rozdíl mezi džínama s mikinou nebo sukní s halenkou, obojí se dá pořídit v různých cenových kategoriích.

Taky moc nechápu názor, že podpatky = elegantní oblečení, spousta slečen je právě nosí k těm riflím.
Já třeba teď podpatky nosit nesmím, a přesto si myslím, že elegantně se dá obléct i bez nich (aspoň teda doufám, rozhodně si totiž nehodlám kvůli zaměstnavateli nebo dresscodu zničit nohu)

arrow
profile_image
indulona
od 25. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Minette: A mě jsou třeba džíny na celý den to nejpohodlnější, co může být

arrow
profile_image
xTery
od 15. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

takže asi bych chtěla říct, že záleží na jakou VŠ chodíš, jako profesorům to je jedno, pokud nejsi úplně jak bezďák, ale spíš kvůli spolužákům, myslim že je tohle spíš otázka škol, kam chodí bohatší lidi, modelky a tak(soukromé vš a podobně) že by ses tam mohla cítit v teniskách a džínách mezi nima blbě...
já osobně mám zkušenosti s karlovkou a tam to fakt nikdo neřeší, každý chodí oblečený jak chce, spíš se setkávám úplně s neformálním oblečením než nějakou elegancí...

arrow
profile_image
indulona
od 25. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já chodim na soukromou školu a také to tam nikdo neřeši

arrow
profile_image
Therii90
od 18. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji xTery: kam chodí bohatší lidi, modelky a tak(soukromé vš a podobně) že by ses tam mohla cítit v teniskách a džínách mezi nima blbě...

No tak tenhle názor mám nejradši že na soukromou chodí bohatší a modelky.. panebože co to je za předpotopní názory?? Chodim na soukromou 3.rok a rozhodně nejsem ani bohatá ani modelka a v mikině a teniskách se tam teda blbě necítím !!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Chodí se tam normálně jako na každé škole Jsou tam lidé co se oblíkají dost divně, ,,diliny", Ema ... Jsou to prostě jen lidi co vyšly střední školu, takže je to dost podobné jak na střední Nike mikina a tenisky je myslím normální Bála bych se spíš přijít v podpatkách jak největší dilinka světa ... aspoň napoprvé

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené