arrow
profile_image
O F mojeid
od 3. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky, pořádáme s kamarádkama příští týden bazar oblečení a nevím, jak ho propragovat, aby přišlo co nejvíc holek. Už jsem udělala event na FB a dala to i na Votoč, ale pořád se mi to zdá nějak málo...jak by jste to udělaly? Myslíte, že má smysl třeba roznášet letáky někde v centru nebo na VŠ? Díky za rady!

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji O F: Myslíte, že má smysl třeba roznášet letáky někde v centru nebo na VŠ?

A proč by to nemělo mít smysl? Čím víc aktivit tomu věnujete, tím lépe. jinak se to lidi nedozví. Vylepte nějaký letáčky i na sloupy, hoďte jich pár do vchodů atd., klasika, něco do krámů na ty jejich nástěnky a tak. Možností je hodně.

arrow
profile_image
radana
od 14. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Každopádně to smysl má. Natiskněte si letáčky a rozhoďte je,kde můžete.I v čekárnách u lékařů, i na úřadech. Vždycky je někde stoleček,kde jsou různé letáčky,tak směle do toho. Je škoda toho nevyužít,když už děláte bazar,tak ať přijde co nejvíce lidí.

arrow
profile_image
Koteska
od 6. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Jé já mám doma strašně moc oblečené, které už dávno nenosím. Je mi ho totiž valná většina malá. Tohle zní jako super nápad! Vložte sem odkaz na fb na vytvořenou událost a já ji budu sdílet dál! Chtěla jsem se ale i zeptat, mohla bych se také přidat a pár kousků prodat?

Cituji smarny: Vylepte nějaký letáčky i na sloupy, hoďte jich pár do vchodů atd., klasika, něco do krámů na ty jejich nástěnky a tak.

Nevím, jestli to nebude zbytečná energie navíc. Záleží, co máte k prodeji. Jestli budete mít 100 kusů růžovejch triček velikosti 36, tak je celkem zbytečný zvát celý sídliště. Spíš vytipujte, kde se pohybují holky vašich velikostí a stylů, tam zajdetě s letáčkem v ruce a klidně osobně je pozvěte. Třeba jděte před fitko, kde končí/začíná hodina cvičení pro ženy atp.

Určitě ho propaguj v rámci VŠ, třeba letáčkem na nástěnce atd., ale určitě i SŠ, tam možná holky frčí na hadříky víc. Rozhodně musíš mít jasno, jakou věkovou kategorii chceš oslovit, náctiletá holka možná neocení oblečení, který budou prodávat třicetiletý ženský. A pokud už budeš propagovat takto ve větším, musíš mít fakt jasno, že na to máš prostory, protože nikdy nevíš, jak velký zájem najednou může přijít

arrow
profile_image
O F mojeid
od 3. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky, díky za nápady! Pravda je, že mám trochu vítr z toho, aby nebylo málo / moc lidí. Jenom já sama za sebe dám dohromady tak 200 věcí, takže počítám tak kolem 400. Kolik je tak optimum lidí pozvat? Počítala jsem tak okolo 500 s tím, že reálně příjde určitě tak max. pětina...je to na 3 dny. A už jsme teda s kámoškama domluvený na letáky, kamarádku to napadlo naprosto nezávisle

arrow
profile_image
O F mojeid
od 3. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Koteska:

Tady je odkaz na event případně můžu poslat i do SZ!

Další lidi už nepřibíráme, protože je to akce nás pár kamarádek a od toho se odvíjí celá organizace. Ale v minulosti jsem se účastnila podobný akce,kdy se prodejci hlásili přes fb a platil se tam nějaký poplatek s tím, že to pak na místě zajišťovala organizátorka, takže je třeba to sledovat a časem se určitě zase něco objeví

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené