ahoj ráda bych se zeptala jak používat tyto 2 přípravky. 1) mám celkem dlouhé a husté vlasy, ale pořád mi to nestačí takže si bioaquanol U patlám na celou hlavu. bohužel moc nechápu jak docílit toho abych lahvičku 55ml nevypatlala hned za týden. nemáte s tím někdo zkušenosti? za jak dlouho došla lahvička vám?
2) na bioaquanolu H je napsáno že největšího efektu lze dosáhnout užíváním obou U i H. ale jak? to se mám nejdřív natříř U a pak až to uschne tak H? nebo mám nejdřív užívat U a až se objeví nové vlasy tak pak H? moc tomu nerozumím. děkuji za rady.

arrow
profile_image
anyme
od 5. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

zrovna jsem to chtěla založit... v úterý jsem si ho šla koupit....Ta spotřeba..34 kapek = cca 1 ml - což mi bohatě stačí. Nejdřív si hlavu napěšinkuju tak cca 5 vepředu a 3 vzadu, tam kápnu 1-2 kapky (spíš jednu) a pořádně rozmažu. Až tohle udělám, tak si nakapu párkrát na prsty, promnu a projedu si několikrát hlavu. Takhle to dělám já, takže se vejdu do těch 17 kapek. Tohle dělám s Učkem i Háčekem....U dávám jen jednou denně (a to ráno), i když na krabičce je doporučeno dvakrát a H večer

ahoj díky za rady, vyzkoušela sem to ale pak mě napadlo možná ještě něco lepšího! pár kapek na vatový tamponek do ucha a tim si tak prošťourávám vlasy, dokud cítím že to studí je to dobrý pak to teda pokapu znova a jedu. neuvěřitelně malá spotřeba. jinak výsledek vidim už ted, míň mi vlasy padaj je to super. a co ty? pozoruješ už nějaký změny? jinak si dávám U 2x denně a H jednou. a H mi voní líp než U.

arrow
profile_image
anyme
od 5. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

jo, pozoruju...vlasy mi méně padají..zkusím tvojí metodu

ok, tak pak napiš

arrow
profile_image
adulina
od 13. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky,jak dlouho vám vydží balení (55ml)?..mě se zdá že to budu mít za chíly pryč a to jsem si koupila tak před týdnem.natírala jsem to těma tamponkama do uší,ale pak někdo psal metodu přes injekční stříkačku,tak zatím jsem u tady te metody,je to rychlejší a dám tam i více toho bioaquanolu,ale zase néé moc at jak říkam,nekupuji co týden balení..

arrow
Neprodává v Bazaru

Ja používám jen H. A kapu ho do pěšinek na hlavě, normálně jak to jde. Pěšinek si dělám dohromady cca 7 po celé hlavě a kapu po celé délce pěšinky. Používám 3-4x do týdne vždy po umytí hlavy. Vydrží lahvička takto 2 měsíce.

arrow
profile_image
adulina
od 13. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky kapu do pěšinek..Ale jelikož to používám 2x denně popř.i 3x deně tak at se vyýsledek dostaví co nejrychleji..ale cenově je to velice dostupné,tak můžu kupovat i co týden...Tak proto to mám tak rychle pryč

Stále nikdo nenapsal, jak tedy oba přípravky kombinuje? Jestli napřed U a ihned poté H? Nebo udělat mezi nimi nějaký časový odstup? Nebo U ráno a H večer?Jde mi o to, aby co nejrychleji a efektivně zabral

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené