arrow
profile_image
hugo
od 22. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojky holky, jsem zde úplně nová a ve svém trošku vyšším věku zvažuju liposukci,dle vašich příspěvků se chci objednat také k dr. janečkovi,ale jestli se mohu zeptat,jak moc a jak dlouho to pak bolí? díky Hugo

ten zákrok samotný je hodně nepříjemný, ale žádná velká bolest to není. ani potom. spíš modřiny a otoky. ale už nikdy bych na to nešla, výsledek bídný .

hugo
To snad ani bolest není, asi jako po horším pádu. Spíš si zvaž nepohodlí - budeš muset pár týdnů nosit kompres, budeš muset poněkud zredukovat fyzické aktivity....
Nevím, co to je trochu vyšší věk, ale pokud se rozhodneš, nečekej, až věk bude ještě vyšší, pak by výsledek už nemusel stát za nic (stav kůže apod.)

arrow
profile_image
kerkyrak
od 18. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

mě to teda bolelo dost,poprve na vnejsich stehnách a bokách hrozná bolest,slzy v očích furt jsem křičela au au ale šla jsem do toho podruhé vnitřky a kolena a bolelo to dost u kolen a třísel,nicmene se to vydrzet da ale je to velkej fyzickej vykon

hugo
Tak při zákroku tě to nemůže bolet vůbec, jeli provedeno umrtvení dobře, nechápu holky, které při tom měli bolesti a neřekly to doktorovi, který měl okamžitě píchnout licodain nebo jiné anestetikum. Po zákroku se to dá v pohodě zvládnout i bez léků a s nějakým analgetikem to je úplně v klidu (samozřejmě to cítíš, ale asi tak, jako když spadneš z kola a jsi celá natlučená-rozhodně se to dá v klidu přežít).
Nejhorší je to asi první dva dny (to ti asi otok nedovolí chodit, pokud jdeš třeba na nohy), ale každým dnem je to lepší a lepší, když máš na sobě kompres tak to bolí o dost méně (když jsem jej sundala na koupání ta jsem sebou málem švihla). Pak dle odsávané lokality se to hojí tak 1-3měsíce a do 6ti měsíců už by měl být viděn konečný efekt (ten se opravdu projeví nejdříve za dva měsíce, takže třeba týden po liposukci nečekej, že uvidíš změnu, pokud teda ti nebudou odsávat fakt na litry, tam to uvidíš hned a do dvou dnů přijde otok, že to neuvidíš ani při těchto objemech).

arrow
Neprodává v Bazaru

hugo: Samotný zákrok necítíš. Pokud jdeš na tumescenční liposukci, odcházíš po zákroku po svých domů (do auta). Než to přijde k sobě, tak jako bys ani na žádném zákroku nebyla, snad se jen cítíš trošku motavě
Sama jsem začala cítit snesitelnou bolest asi po 4h od zákroku, kdy mi vytékalo anestetikum. Víc to pobolívá první 2-3 dni, to je člověk unavený a zozbolavělý, přirovnala bych první týden po zákroku k lehčí chřipce. Osobně jsem se cítila unavená a den po dni se to zlepšovalo.
Po týdnu jsem šla do práce a po 14 dnech mi povolily otoky.
Obecně vzato můj dojem: Nic to není a klidně bych šla znovu, když by to bylo třeba.

arrow
Neprodává v Bazaru

Před 6 lety jsem byla na lipo vnějších i vnitř.stehen pod celkovou narkozou a finalní výsledek super.Nejhorší byli první den po opce a 2 dny doma,pak už jsem fugovala normal.jen občas jsem při určitých pohybech sténala a to jsem se vymluvila na záda,nebot to nikdo nevěděl,že jsem na to šla.Po 14 dnech se divili ,jak jsem zhubla strašně v nohách.Jelikož jsem vždy cvičila tak to nebylo tak těžké zdůvodnit,že jsem změnila způsob cvičení .

Ahoj, na lipo jsem byla v pátek, odsávali mi 1200ml z oblasti břicha. Vůbec to nebolelo, ani napouštění tekutiny, ani následné odsátí. Popravdě mě nejvíc bolelo, když mi sestra napichovala kanylu na podání antibiotik.
Po zákroku to zhruba po 5 hodinách začalo pobolívat, ale jen v pohybu, když jsem ležela nebo stála, nebolelo mě nic. Dva paraleny to spravily a dnes, 4 den, jsem schopná dělat všechno co dřív, jen břicho bolí jako bych měla hodně namožené svaly z přehnaného cvičení. Kdybych věděla, že to nic není, šla bych na to dávno. Teď ještě aby se dostavil kýžený výsledek.

arrow
profile_image
romča13
od 26. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kamej
Souhlasím s tebou,samotný výkon nemůže bolet,jestli jo něco je špatně(nedostatečné umrtvení,málo anestetika),proto se většinou doktor během zákroku stále ujištˇuje,zda to nebolí.Já šla večer domů,ve čtyři odpo jsem přišla ze sálu, v šest šla domů.Následné dny úplně v poho,kdo není bebíčko,vydrží to,jsou horší věci na světě,Třetí den po lipo boků jsem šla na spinning,moc mě to neomezovalo,už jsem to tu někde psala.Ale pro někoho to může být nepříjemné až bolestivé,ale každý den je znát zlepšení.

Už tu běžela debata o něčem docela jiném. Téma je tedy zřejmě vyčerpané...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené