Ahoj chtěla bych moc poprosit o radu, chtěl bych nakupovat přs internet ze zahraničí, například forever 21, nebo footlocker z ameriky či anglie a nevím jak to chodí. Kamarádka mi říkala, že musíte mít nějaké speciální povolení na nákupy, přímo na účtě, abych mohla nakupovat ze zahraničí. Jak to prosím vás tedy je?

arrow
profile_image
lulamae mojeid
od 23. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji kovadlinka: chtěl bych nakupovat přs internet ze zahraničí

1. na začátek si vyber eshopy z EU (třeba něco z UK), právě kvůli dph, clu a zadržování na ČP by se ti to mohlo z USA pěkne prodražit

2. jakou máš banku? Máš vydanou nějakou platební kartu? Některé banky mají všechno povoleno automaticky, jinde si musíš, jak píše Reaguji na Ziralka: platby online povolit speciálně.

arrow
profile_image
Jenn22
od 2. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Plať přes Paypal a máš to . Já bych tedy u cizích stránek u kterých jsem ještě nenakupovala , neplatila přes banku . Náhodou ti to nepošlou a pak budeš mít problém dostat peníze zpátky. Paypal ti zaručuje , že vždy dostaneš peníze zpět kdyby něco , a taky si nemusíš nic zařizovat u Banky.

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Paypal je určitě nevíc bezpečný a pohodlný ale samozřejmě aby si mohl člověk zřídit paypal tak potřebuje v prvé řadě kartu kde jsou povolené platby na internetu do zahraničí, tato karta se pak přiřadí k paypal účtu a přes ní paypal stahuje peníze z účtu.

arrow
profile_image
El Samah
od 1. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ziralka: u GE jsem měla jen kartu Maestro bez zahraničních plateb a dostala k ní jako dodatek kartičku papírovou

já mám u GE MasterCard a tam se povolování plateb přes net dělá přes internetové bankovnictví. V bance mi to nechtěli udělat

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené