arrow
profile_image
Lylien
od 6. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Všechny vás zdravím! Chtěla bych poprosit o pomoc, mám černé tvrdé chlupy na nohách a v oblasti intimních partií. Nemáte nějaký trik, čím se jich zbavit, abych je nemusela holit každý den? Žiletka je pro mě dost hohor, protože se mi udělají takové malé krvavé tečky a při dalším holení mám nohy celé podrážděné, voskové pásky mi toho taky moc nevytrhaly, ale možná jsem na to šla špatně

arrow
profile_image
belly.dancer
od 21. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak zajdi někam do salónu.

arrow
profile_image
Miška2307
od 25. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zkus epilátor. Ze začátku to sice dost bolí, ale když to překonáš, zvykneš si a už tě to tolik bolet nebude. Chloupky mi teď rostou míň a jemnější, řekla bych

Souhlasím s epilátorem, jen ti teda moc nezávidím, jestli máš opravdu až takové tvrdé a výrazné chloupky, tak začátky budou krušné. Ideální taky je investovat do něčeho pořádnýho.
Já měla dřív značku Rowenta, službu mi epilátor dělal několik let, ze začátku to bolelo dost, pak jsem si zvykla a už jsem to nevnímala. Ale teď mám asi rok nový Braun a s ním jsem poznala, že i taková věc, jako epilace může být poměrně v pohodě. Už jej používám i na podpaží i na oblast bikin a naprosto v pohodě.

arrow
profile_image
Amour
od 28. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky používám epilátor, Brauna, je to teda piplačka - tak hoďka, než si vytrhám ruce a nohy, ale stojí to za to... Podráždění kůže je jen těsně po oholení, pak to zmizí a chloupky postupně slábnou... Bolí to jen ze začátku, pak si kůže zvykne... Doporučuju ale strojek s min. 40 pinzetami a nějaký lepší, vyplatí se investovat.
Jo a některé mají i holicí hlavu - nástavec - holí jako žiletka, ale podráždění žádné Jen se občas musí vyměnit ten břit uvnitř, aby byl ostrý.

Můžete mi doporučit konkrétní epilator jaky používáte, přidat třeba odkaz,vůbec se v nich neorientuji.diky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené