Ahoj holky,

jak nakupujete šperky (klidně i jiné doplňky - šátky, pásky atd.). Vybíráte k určitým kouskům oblečení a nebo koupíte, co se Vám líbí v obchodě a pak až vymyslíte s čím to sladit?

arrow
profile_image
Guernica
od 1. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je pravda, že většinou nakupuju univerzální věci (černé pásky, bižuterku ve stříbrné, černé bílé barvě), kdybych si měla koupit něco výrazného, barevného, asi bych uvažovala, jestli to budu mít s čím sladit. Je otázka, jaký máš šatník. Já třeba nejsem moc na potisky, většina mých věcí je jednobarevná a spíš v zemitých barvách, popř. modrá, takže tam je to víceménně jedno. Pokud máš ráda třpytky na tričkách, výrazné potisky, vzory, tam už bych o tom asi uvažovala.

arrow
Neprodává v Bazaru

Hodně to závisí na šatníku a stylu oblékání. Já třeba nesnáším vzory, potisky, flitry atd., skoro všechny věci mám jednobarevné (miluji černou, bílou, královsky modrou, červenou...), takže kombinovat není problém. Kupuju to, co se mi líbí - většinou velké, výrazné náhrdelníky (zlaté, někdy s kombinací s jinou barvou), jednobarevný přiléhavý top to hezky oživí.

Já nakupuju podle toho jak se mi ta věc líbí, ale někdy chodím cíleně pro určitě barevnou věc, když si např. koupím bundu, svetr, něco, cokoliv v nějaké barvě a nemám k tomu něco na to abych to sladila... můj šatník má kde co... jednobarevný trika, topy.. krajky... potisky..

arrow
Neprodává v Bazaru

Oblékám se jednoduše-tmavě modré nebo černé slimky a k tomu jednobarevné tílko většinou, takže k tomu se hodí vše ale většinu doplňků mám jednobarevných- zlatá a stříbrná. Pokud mám výrazné tričko, mám jen malé stříbrné pecičky v uších

Já šperky nerada nakupuju přes e-shopy, naopak hrozně ráda vybírám šperky naživo. S e-shopem mám zkušenost jednu, šperk vypadal sice jako na obrázku, ale v jednom místě byl jakoby poškrábaný, u věci, kterou kupujete jenom na design je to podle mě zásadní natolik, že vidět to v krámě, třeba to i jen kvůli tomuhle nekoupím.

Obecně teda já když bych sháněla něco konkrétního a měla i vymyšlené parametry, tak to nejspíš nikde nebude, takže nejlepší nákupy jsou podle mě, že vás něco někde zaujme jen tak, a né že člověk shání naušnice určitého tvaru a barvy.

U mě je to teda i tak, že zrovna moje nejhezčí šperky jsem si nekupovala ani nevybírala sama, ale byl to dárek, ty, které jsem si vybírala někde mě většinou po chvilce omrzely nebo je častěji střídám.

arrow
profile_image
Amour
od 28. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já dříve ve výprodejích v Sixu, CA, Hm... Ale pak jsem propadla kouzlu Ebay a objednávám si krásné masivní náhrdelníky, retro límce, výrazné náušnice za pár kaček... Za ruční výrobu si ale ráda připlatím a mám pár kousků, které jsem zakoupila přímo od výrobkyně
Co se týče pravých šperků, tak výhradně v kamenné prodejně.

arrow
profile_image
Amour
od 28. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jo a nakupuju dle toho, co mi padne do oka, takže víceméně náhodně + cena je v mém limitu

arrow
profile_image
Karollka25
od 15. 10. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

na 99% nakupuji podle toho co se mi líbí a vůbec neřeším, jestli k tomu doma něco mám

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené