arrow
profile_image
Paris
od 26. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Pema002
Děkuji, vyzkouším. A já to do teď tak krásně rovnoměrně roztírala a jak jsem byla ráda, že je všude stejná vrstvička

arrow
Neprodává v Bazaru

no já jsem asi jedna z mála co se mi c oblouk nelíbí..chodila jsem na nehty a vypadaly úplně přirozené..pak jsem zkusila jinou nehtařku a každý poznal že mám umělé protože to c bylo znát a byly dosti tlusté tak co jsem šla na nehty tak jen né céčko jsem hlásila..ted si chci nehty dělat doma tak uvidím jak to dopadne..ale zase musím říct že jak jsem je měla hrubší tak se tak neničily...

arrow
profile_image
Cocoo
od 15. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holčiny prosím nemáte některá z vás video,kde je ukazané jak se c oblouk dělá?

Ahojky holky...mám problém asi stejný tak jak všechny..dělám nehtíky už cca půl roku a musím říct že po týdnu vždycky nějaký upadne...dávala jsem kamarádce už jen doplnění s tím že za dva dny došl že jí upadl ale jen gel a dělají se mě odchlipky...snažím se dělat C oblouk, ale myslím si že to dělám špatně a dávám moc gelu ke kůžičce proto se dělají odchlipky a pak tím že c oblouk není dostateně dobře udělaný...kamarádka mě řekla že to může být i gelem ale myslím si že chyba je ve mě...můžete mě některá poradi co mám dělat...děkuji moc za radu..

arrow
profile_image
pinettka
od 21. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

obrazek25 nejde jen tak odhadnout co děláš za chybu může to mít strašně moc důvodů od použitého materiálu přes špatný postup až po gel na kůžičce nebo špatným céčkem.
já osobně mám radši hustší gel a většinou ho mívám v chladničce zkuste to holky. když se vám gel rozlívá zkuste jaké to je mít ho lehce vychlazený a pak uvidíte jak se vám bude dělat..bude hustší a lépe se bude tvarovat céčko já dávám kuličku doprostřed nehtu a pak ji roztáhnu k okrajům opatrně. mám pocit že ten postup s otáčením nehtů se dá uplatnit jen s gelem k tomu určeným jinak to nemá smysl neodhadnete kolik gelu tam dát aby to bylo ok nedokážu si to představit jak ten gel nanesu aby to po otočeni ruky vytvořilo nehet tak jak má ale možná se pletu nemám s tím zkušenost ale taky jsem to slyšela..

arrow
Neprodává v Bazaru

koupila jsem si teď sadu na gelové nehtíky. v pátek zkusím své první, ale jak to tu tak čtu, tak toho C oblouku se docela bojím. tak uvidím, jak do dopadne.... pak sem dám fotku

arrow
profile_image
Xkvetinkahm
od 9. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, dělám jen chvíli nehty a chtěla bych se zeptat jestli C oblouk je u všech tipů stejný. Když mám tipy s dlouhou nalepovací ploškou tak chápu proč je stresový bod uprostřed nehtu,ale co když používám tipy s krátkou nalepovací ploškou?? Děkuji za odpověď

arrow
profile_image
martinaS24
od 20. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Xkvetinkahm:
Ahojky, já jsem také začátečník, ale céčo jsem úspěšně pokořila. Po 4 marných pokusech. Když máš krátkou nalepovací plošku (já používám francii) tak dělám céčko stejně jako u jiného tipu. Nalepím tip, (pilování do ztracena) pak základní gel, pak hned modeluji céčko. Neboj se dát gelu velikosti hrášku, raději více, než méně, jinak budou nehty placaté. Nanesu doprostřed nehtu tu kapku gelu, jemně nanesu ke kůžičce a obrátím štětec a lehce z té "kuličky gelu" setřu na tipy. Tím mi zůstane onen stresový bod a rovnoměrně pokryji zbytek nehtu. Pokud je gelu více, tak to opiluji do požadovaného tvaru. A nehty drží. Nejsem profík, tak jsem to vysvětlila laicky, snad chápeš.

arrow
profile_image
Gelové nehty - Praha
od 4. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

viděla bych to třeba na http://www.youtube.com/watch?v=BbmbkWlItaU&playnex t=1&list=PL68AFB3F4ED7AAD03
je to hezky vidět že je zapotřebí mít hustší gel, pokud máš řídký tak dávej 2 a více vrstev a pak zapiluj do požadovaného tvaru.
Docela dobře je to vidět i tady http://www.youtube.com/watch?v=rhffc7yxUvc je potřeba brát s rezervou protože to ukazuje na již vytvořený Céčko, je pravda že já s tím štětcem tak "nemávám" ale každá si techniku najde sama .

arrow
profile_image
Maminka
od 18. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

29

Reaguji na Cocoo: tady je videjko s céčkem http://www.youtube.com/watch?v=rhffc7yxUvc&feature =fvwrel

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené