arrow
profile_image
MissyMe
od 5. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Máte někdo zkušenosti se haušťováním vlasů? Zvažuju, jesti si nechat naaplikovat vlasvou integraci, tedy stálý příčesek nebo jestli se vydat cestou sprejového zahušťování jako třeba Mane? Co by jte poradili? Jestli máte někdo zkušenosti jak se Vám osvědčili různé prostředky a co je finančně zajímavé?
Moc díky za názory.

arrow
profile_image
Daníček
od 1. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Můžu se hloupě zeptat co je to ta integrace?

arrow
profile_image
Petule75
od 16. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Daníček: Můžu se hloupě zeptat co je to ta impregnace?

Vlasová integrace je natrvalo přidělaný příčes, ve kterém se přes síťku, na které jsou umělé vlasy protáhnou zbývající vlasy. Síťku pak je třeba nalepit speciálním lepidlem na pokožku, aby se z hlavy neuvolňovala. Dobře funguje tam, kde už je ale opravdu málo vlasů, třeba u osob trpících alopecií, kde mohou na hlavě vznikat lysiny větších rozměrů, zatímco v dalších částech jsou vlasy neovlivněné.
Myslím tedy, že záleží, jak hodně řídké vlasy jsou. Vlasova integrace je poměrně finančně náročná, je třeba chodit na přelepení každých pár týdnů a to stojí celkem dost peněz i času. Takže pokud nejste ve stádiu těsně před parukou, pak bych asi zahušťovala. Je to rychlejší a ekonomičtější. Z vlastní zkušenosti můžu doporučit Mane vlasový zesilovač, viz. eshop www.vlasyvespreji.cz , mají celou škálu pro zahuštění a věrnostní program pro registrované.

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Petule75: Myslím tedy, že záleží, jak hodně řídké vlasy jsou

úplně souhlasím. pokud už máte lysinu, zesilovač nepomůže, pokud ne, do integrace bych nešla. nemám praktickou zkušenost, ale musí se to přece i špatně mýt (?)

a co paruka? já nad ní docela silně uvažuju, přestože vlasy na hlavě mám, jen strašně jemné. mám jich plné zuby, strašně mě to trápí, berou mi moc času při úpravě...takže plánuju narazit paruku a neřešit to.

oblast paruk jsem prostudovala, dají se sehnat naprosto nádherné, s přirozenou přední linií i s malými vlásky/odrosty a nosí je hodně žen i s úplně normálními zdravými vlastními vlasy.

arrow
profile_image
Daníček
od 1. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Petule75:
Děkuji za vysvětlení, fakt jsem takovou možnost ještě nezaregistrovala.
Tohle není nic pro mě, mám jen řidší vlasy nad čelem, takže když je účes odrostlý a chci "vypadat dobře", tak Mane občas použiji.

arrow
profile_image
šlampalína
od 30. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já jsem vlasovou integraci nějakou dobu měla. Musím říct, že na hlavě jí necítíte a vypadá to dobře. Problém trochu je, když si ji nenecháte včas zase přelepit a okraje začnou mírně odstávat. Na temeni hlavy se to nepozná, ale v přední linii ano. Takže to chce určitě dobré rozplánování pro opětovné úpravy. Já taky používám Mane a jsem s ním spokojená, je to aspoň nějaké řešení, které lze využít doma, bez návštěv kadeřníků a funguje dobře.

arrow
profile_image
Jitvit
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky jsem integraci zkoušela, je možné ji pořídit v některých specializovaných kadeřnictvích. Pak jsme se ale přestěhovali a njebližší místo pro znovu upevnění integrace, která mě vyšla téměř na 20.000,-Kč bylo 55km od nás, což se mi nechtělo každé 3 týdny podstupovat. Takže jsem hledala nějaké alternativy, nejdřív jsem koukala po parukách, nakonec ale vyzkoušela Mane zesilovač. Díky bohu mi vlasy nepadají, ale jsou řádně prořídlé, takže s tímhle způsobem zahuštění jsem spokojená. Navíc ten benefit toho, že nemusíte nikam dojíždět a platit další peníze za pravidelné přelpení integrace mě vyjde nastejno a bez cestování.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené