arrow
profile_image
Retina
od 5. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Chtěla bych se zeptat, jaké nosíte teď kalhoty (ne přímo v zimě, ale poslední dobou, třeba za poslední rok). Já miluju s nižším pasem z jednoduchého důvodu. S klasickým pasem "do pasu" mně vždycky velmi trapně z podtrika nebo svetru vyčnívá zapínání kolem knoflíku a ještě se mi v pse lemuje viditelný pruh pasu kalhot (pokud nemám černé triko, ale i přes to je to často vidět). vypadá to hrozně trapně. Jsem malé postavy a je to děs, nevyjdu tak z domu. U kalhot s nižším pasem (zase ne přímo bokovek) se mi tohle neděje. Můžete mně dát nějaký tip jak nosit kalhoty s klasickým pasem a přitom nevypadat jako absolutně nesoudná, že s tím trčícím čímsi lezu mezi lidi? Pásek nepomůže, protože ten pak dělá lem v pase viditelnější mnohem více. Jsem z toho pěkně zoufalá, v zimě bych ráda nosila vyšší kalhoty a navíc se te´d těžko dají s nižším sehnat, alespoň na mých 156cm/50kilo. Díky moc za tipy!

Cituji Retina: S klasickým pasem "do pasu" mně vždycky velmi trapně z podtrika nebo svetru vyčnívá zapínání kolem knoflíku a ještě se mi v pse lemuje viditelný pruh pasu kalhot

Nosím trička i košile do kalhot, vypadá to supr

arrow
profile_image
Amour
od 28. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

S vysokým pasem nosím ráda - jak kalhoty, tak sukně a šortky. Triko/halenku nosím vždy zastrčené dovnitř, nikdy přes. A dle mě je to víc sexy a zajímavé než nějaké bokovky

arrow
profile_image
Guernica
od 1. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Co jsem pochopila, tak když máš kalhoty do pasu, nosíš svetry přes to. Vrchní oblečení bys ale právě měla nosit dovnitř. Já teda nenosím kalhoty do pasu, ale sukně, vždy do ní zastrčím obyčejné triko, které mi nedělá nikde žádné "žebráky", popř. košili. Kdžy už je chladněji a je nutný svetr, volím kardigan bez zapínání, který přehodím přes sebe.
V tvém případě ale nevím, nakolik jsou kalhoty pro tebe dobrou volbou. Jsi malého vzrůstu a takové kalhoty sice opticky prodlouží nohy, ale celkově zmenší postavu. Je tam nepoměr mezi vrchní a spodní polovinou těla. Je asi potřeba nosit vysoké podpatky.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já bych se na nějaký kalhoty s vyššim pasem vybodla, do toho by mě nikdo nedostal. Bokovky na malý postavy seženeš supr u vietnamců, kolikrát i pěknější než v krámech a na nějakých černých riflích apod. se to fakt nepozná, odkud to je. Svetry apod. si kupuju třeba v lepších krámech, ale co se týká riflí, jedině vietnamci, ty mě nikdy nezklamali. Zastrčenýho cokoliv, pokud to neni fakt bodíčko, se mi nelíbí. Zastrkávám si jedině tílka do šusťáků, když jdu se psem.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené