1. . .345678
arrow
profile_image
margotinka
od 18. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Prosím, jak je to s akcí, kde je např. při objendávce nad 50 dolarů pošta zdarma. Je to tak, že to pro zaslání do ČR neplatí?

arrow
profile_image
efkap mojeid
od 13. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji margotinka: Je to tak, že to pro zaslání do ČR neplatí?

Tak, tak neplatí.......platí pouze různé kody a akce, odečty např.15 dolarů ze 100 atd.

Ahoj holky, prosím co objednáváte často, teď už se platí clo a daň dopředu tímto způsobem? V pátek jsem si objednala nějaké věci a dnes mi dorazil mail, tak jen jestli se nejedná o nějaký podvod, abych neplatila pak 2X, moc děkuji za info:

Your Victoria's Secret Order ........ - Import Charges

Dear Eva,

Your Victoria's Secret order number ......... has been received, and is ready for delivery to you.

We need to make you aware that your order has incurred import charges of €89.31.
This amount includes all customs duties, taxes and administrative fees.

To make the payment, please click here to go to our secure payment page.
Your login password is:.........

(This Password is valid for 10 calendar days from receipt of this email.)

As soon as your payment is confirmed with us, your order will be dispatched for final delivery. If payment has not been received within 10 days, your order will be returned to Victoria's Secret.

The duties and taxes are in addition to any purchase or shipping cost you have already incurred and are the responsibility of you (the importer) to pay.
If you would like more information regarding EU Customs regulations for online purchases from foreign countries please go to http://ec.europa.eu/taxation_customs/common/legisl ation/legislation/customs/index_en.htm

If you wish to return your items, please send your package, including your return and exchange form, to the address below:

VSD Returns Centre
c/o eShopWorld,
Unit 701 Northwest Business Park,
Ballycoolin Rd.,
Dublin 15
Ireland

If you have any inquiries, please contact us at VS_Support@eshopworld.com.

Thank you.
eShopWorld,
New international shipping partner of Victoria's Secret

Já objednávala asi před měsícem a normálně jsem platila DPH + 180 až po převzetí balíčku. Co to zase vymysleli?A ten doplatek ti odpovídá tomu, co by ti naúčtovali při převzetí?Ještě se zkus podívat na stránky pošty nebo dej dotaz na ty jejich stránky nebo přímo do skladu k proclení, jestli je nějaká změna.

Já právě vždy také, ale už jsem neobjednávala delší dobu.Ještě posílám mailovou adresu: online-payments@eShopWorld.com.Raději zítra zavolám do VS abych pak neplatila 2X, protože se mi to moc nezdá

Dej vědět, taky plánuji v červnu něco objednat.A cena za poplatky, kterou máš zaplatit je stejná, jako, když platíš poště nebo je jiná?

toto jsem našla na jejich stránkách a platí to už od května loňského roku:

International Standard Delivery
Order usually arrives within 14-21 business days (for in-stock items only) after the shipping date.
Shipments outside the United States may be subject to import charges, which are the responsibility of the purchaser. Victoria's Secret ships your package DDU, "duties and taxes unpaid", and does not collect the VAT, duties and/or taxes and cannot predict what your particular charges may be. If your order does require these additional charges, they must be paid in order for your package to clear customs.
As of May 21 2012, Victoria’s Secret has engaged with eShopWorld to handle the collection of VAT, import duties and/or taxes on our behalf for packages shipping to Europe. If there is a Customs charge to pay, you will receive an email from our partner eShopWorld with a link to pay this charge online.
If you are located in Europe and want to return or exchange items after you've paid VAT and/or duties, please refer to eShopWorld’s email for return instructions.

Objednávku mam za 256 dolarů včetně pošty

Ty vlastně kromě DPH, platíš ještě clo. A ta částka €89.31 odpovídá částce, která se platí u nás nebo je vyšší a nebo ještě lépe nižší.Já většinou se vejdu do €150 ,tak nemám zkušenosti, kolik se platí clo.

To já právě taky nevím

Tak je to opravdu tak, už jsem uhradila částku, doufám že to dorazí v pořádku a už je cena konečná .Pak dám ještě vědět

Dej pak vědět, ale ta cena 89,31 EUR = 2 303,30 CZK je teda přemrštěná....ať počítám, jak počítám i se clem by to mělo být po staru přes českou poštu maximálně 1400 kč.To se už vůbec nevyplatí . Zaplatíš za zboží 256,00 AUD = 5 135,10 CZK a za poplatky 2 303,30Kč.
No nevím, jestli budu mít chuť si ještě objednat

Také už je má objednávka poslední, protože cena je to šílená ..

arrow
profile_image
efkap mojeid
od 13. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Holky,chtěla bych asi za měsíc objednávat, ale po tom, co tu čtu mám obavy,že zaplatím víc za poplatky, jak za samotné zboží. Objednával teď v poslední době někdo, kdo má stejné zkušenosti, jak Eve?

Ahoj holky, tak dnes mi balíček dorazil a naštěstí převod v Eurech byl poslední platbou, ale už se objednávat vůbec nevyplatí, protože za 3 mikiny a jedny tepláky je ta konečná cena s tímto dopravcem co má teď VS šílená

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené