arrow
profile_image
Renata122
od 30. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Holky poraďte prosím, koupila jsem si glitrovou paletku od nyx, ale bohužel jsem čekala něco jiného, glitry nejsou vůbec syté, ale jsou zapuštěné do "vosku" a když se aplikují na oční víčko třpytky jsou pouze sem tam, vůbec nic intenzivního, jak jsem čekala, jak paletku používáte vy? Stíny se s ní tedy zřejmě udělat nedají, mne se to alespoň nelíbí, chtěla jsem, aby glitry byly po celém víčku hustě poseté a víčko se tak na sluníčku krásně třpytilo. Otázka tedy zní jak glitry používáte a na jaká místa? Děkuji.

arrow
profile_image
Cindova
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Renata122: jak paletku používáte vy?

Z paletky jsem byla šíleně zklamaná, a už jsem jí vyhodila. Ani jsem jí nikomu nechtěla prodat, protože nevím kdo by s tím výrobkem mohl být spokojený.

Dvakrát jsem použila na večerní líčení, ale je to šíleně nepraktické, a nelze to kombinovat se stíny, protože ty stíny se mi vždy při aplikaci rozmazaly společně s tím "gelem/voskem", ve kterém jsou flitry zapuštěné. Dávala jsem tedy pouze těsně pod obočí. A stejně to bylo velmi nerovnoměrné.

arrow
profile_image
HanLiu
od 8. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky jsem ji vyhodila. Vůbec se mi nelíbila velikost těch třpytek a myslím, že na oči se to fakt moc použít nedá.
Kup si pigmenty a nanášej je namočeným prstem, bude to krásně intenzivní a třpytivá barva, tohle taky vyhoď, protože to fakt k ničemu není

arrow
profile_image
Renata122
od 30. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na HanLiu: pigmenty od nyx mám, ale chtěla jsem vyloženě třpytky, nechápu, jak to vůbec můžou prodávat, vždyť to k ničemu není, mají to jen na oko, jak je to zrchu posypané třpytkami, ale užitek žádný, je to jen vosk, v kterém je zapuštěných pár třpytek

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené