Určitě se to nestává jenom mně. V obchodě v euforickém opojení nakoupím překrásné lodičky a hned při prvním výšlapu mi nožku sedřou do krve. Dá se to nějak včas poznat a v tom případě botky nekupovat? Máte holky nějaký trik?

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak s tímto mám problémy od malička..sedřené úplně do krve.že jsem jednou musela jít bosa.Já se hodně dívám na zaoblení paty a taky materiálu...jestli jsou tvrdé nebo měkké.
Ale bohužel já to mám fakt u každých bot...jediné co mi pomáhá a vyvarovala se puchýřů je,že si preventivně nalepuji náplasti...mezitím se ti botky vyšlápnou a pak je to v pohodě

arrow
profile_image
_BaRuSa_
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

To by mě taky zajímalo vždy po prvních pár nošeních nových bot, než se mi prošlápnou, mám paty plné puchýřů a dodřené do krve :-/

arrow
profile_image
fashion86
od 8. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Monus:
Zajímavé to určitě vyzkouším. Jinak sama radu bohužel taky nemám, protože ať si vezmu na boso jakoukoliv obuv baleríny, žabky, sandálky, lodičky...všechno mě rozedře do krve . Pořád nosím v peněžence zásobu náplastí.

Cituji Monus: patu vždycky z vnitřní strany obouchám kladívkem

Taky obouchávám .

Jinak vždycky se dívám z jakého je pata materiálu, ale to většinou taky nepomůže, náplasti jsou asi opravdu jediné funkční řešení.

Holky zkuste před první obutím namazat patu u lodičky vazelínou! Zkusila sem to a neměla sem puchýře a boty nedřou.

arrow
profile_image
Hannia
od 14. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na BibiBui: ale ty boty jsou pak zamaštěné ne?

Reaguji na Hannia: Ani ne...mě to mastný nepřišlo...takhle sem v nových lodičkách vydržela 11 hodin a neměla se ani sedřené paty ani puchýře.

Reaguji na sarkakh: mě tohle bohužel dělají i baleríny:-/ než to rozchodím tak hrůza. mám jeste trochu vystouplé paty takze žádná sláva. Já se vždy snažím aspon 5 miut v těch botách po té prodejně chodit

arrow
profile_image
Hannia
od 14. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Monus: Jinak to s tím poklepáním paty kladívkem je super nápad, musím to vyzkoušet..

arrow
profile_image
Étoile mojeid
od 2. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Vždycky poznám příchod jara tím, že mám rozdeřené a otlačené nohy. Osvědčily se mi tyčinky proti pucýřům buď od Compeed nebo je jeden rok prodávala Essence. Vytvoří vrstvu, pod kterou se kůže nerozedře.

arrow
profile_image
Nicolen
od 29. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Étoile: Já takové gely proti puchýřům viděla i v DM od Baley, ale zatím jsem nezkoušela.

Reaguji na Monus: Mě to fleky nedělalo stačilo vážně malinko. Aby to nezůstalo suché já to teda používám furt.

A máte zkušenosti s nějakými lodičky co jsou teď v obchodě a nedřou? Mám na mysli klasické černé. Zkoušela jsem si v Renu, u Deichmana a v CCC. Nevím, které koupit.. Nemáte je některá?

arrow
profile_image
Pett21
od 20. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

já ted koupila černé klasické lodičky kožené cena tuším 1299 CCC a jsou naprosto dokonalé, začínám přemýšlet o dalších základ je asi opravdu spíš brát kožené, než umělé materiály. Já si kupuji gelovou ochranu na kotníkv DM a stejně jako MONUS trochu naklepávám přes ručník, aby rychleji změkla.
Sestra nosí ze začátku půl dne doma v ponožkách
z CCC mám na takové zvláštní vyvýšené platformě, které není vidět a jsou velmi stabilní, na tu výšku podpatku mne to až překvapilo, jsou klasické, jednoduché bez zdobení a elegantní

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené