arrow
profile_image
ktrndnkv
od 14. 7. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den, rozhodla jsem se používat pleťovou a vlasovou kosmetiku bez silikonů, ale i přesto, že jsem přečetla velké množství článků o tom, jak zjistit ze složení, zda daný produkt obsahuje či neobsahuje silikony, pořád tápu. Samozřejmě jsem vyčetla jaké koncovky (-cone, -ane, -onol) mám ve složení hledat, ale i přesto se mi stává např. při prohlížení produktů na eshopech, že produkt, který neobsahuje nic s danou koncovkou není na daném eshopu označen jako bezsilikonový (samozřejmě v případě, že eshop takové třídění nabízí). Proto mě zajímá, zda mi můžete někdo poradit, jak bezsilikonovou kosmetiku poznat?

arrow
profile_image
Zoukalka
od 3. 4. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě většinou poradí kosmetička ke které jednou za čas chodím když chci něco vyzkoušet nebo změnit, jinak se v tom taky sama moc nevyznám :/

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

4

Pokud jsi na Facebooku, doporučuju skupinu Non Toxic. Jsou tam super přiložené dokumenty, které tě naučí, co jsou špatné látky a které výrobky mají opravdu přírodní složení a ne, že jen rádoby přírodní složení (třeba z Alverde jsem byla hodně zklamaná, že přírodní zas tak není). Ale záleží, jak moc to řešíš. Já jsem byla kupříkladu na NT několik měsíců a svědilo mě celý tělo a měla jsem vyrážky apod., takže mi vyhovuje spíš moc to neřešit, ale to je jinej příběh a samozřejmě jen zcela moje individuální potřeba těla.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené