Včerejší téma smazali tak tady je konkrétnější.Jak se vám v Čr hledá partner po třicítce.Mně je 21 mám cizince a vždycky jsem raději měla,vlastní důvody ,ale kamarádky po 30 dobře vypadající,pracující,chytré i moje maminka nemohou najít někoho slušného a normálního.Tím myslím chlapa finančně zajištěného,celkem dobře vypadajícího,nearogantního a co nepodvádí na Každém kroku.Buď jsou už zadaní či ženatí a nebo chtějí o dost mladší. Takže jak jste na tom vy s výběrem po 30?Co seznamky nebo také raději volíte cizince kde je dost na výběr.Jsem zvědavá na vaše názory.

arrow
profile_image
Malacek
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

já myslím, že pokusu na toto či obdobné téma tu už bylo a že to smáznou, ale jinak blbě, v podstatě nemožné...aspoň pro mne

Cituji Delbinka: Buď jsou už zadaní či ženatí

tak to je logické... pokud ten chlap za něco stojí, tak už si ho nějaká žena ulovila.

Cituji Delbinka: kamarádky po 30 dobře vypadající,pracující,chytré i moje maminka nemohou najít někoho slušného a normálního.Tím myslím chlapa finančně zajištěného,celkem dobře vypadajícího,nearogantního a co nepodvádí na Každém kroku

Sci-fi právě z toho důvodu

Cituji Delbinka: Buď jsou už zadaní či ženatí a nebo chtějí o dost mladší.

Takže jedině někde ubrat v požadavcích chlapů je dost,ale holt,bohatej,hezkej,společenskej,upřímnej a aby chtěl právě tu dotyčnou........těch moc není ubrat z ideálů,jinou možnost nějak nevidím.

Mně spíš přijde nefér jak si u nás chlapi můžou vybírat. Kolikrát jsem koukala co odepsali kamarádkám na inzerát... padesátiletej pupkatej a plešatej strejda s hroznejma zubama ani auto nemá a chce štíhlou zajištnou bezdětnou nejlépe třicítku. To třeba v Itálii nebo ve Španělsku,Uk či Irsku jo tam mají holčiny na výběr...Jen mě štvě ,že naše krásný ženský se musí spojit s takovejma hrůzama když je jim přes třicet nebo maj děti či nedej boze pár kilo navíc.

arrow
profile_image
Malacek
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Laky:
víš že do mínusu to nejde

arrow
profile_image
Malacek
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Delbinka: ,že naše krásný ženský se musí spojit s takovejma hrůzama když je jim přes třicet

je to trošku paušálně řečeno ale někdy mi to taky tak přijde...

Cituji Laky: ubrat z ideálů,jinou možnost nějak nevidím.

No jo Laky jenže ubrat z ideálů...CO ti pak u nás zbyde? Vím,že jsi starší a zkušenější ,ale jsi vdaná a nikdy jsi si tímhle neprošla v téhle době tak si můžeš pískat..Víš jak to myslim? Třeba mé mamince je 42 a i když hooodně ubrala tak to co se jí ozvalo nebo co potkala to byl fakt děs.Nemluvim o mých kamarádkách.A už je to delší dobu.

Reaguji na Malacek: No vždyť je to holá realita

arrow
profile_image
Malacek
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

podle mě je buď chyba ve mě nebo v těch všech chlapech na který jsem narazila ...

Cituji Malacek: víš že do mínusu to nejde

kecáš,upusť od štíhléhho frajera s korálkama na krku a uvidíš.

Cituji Delbinka: jenže ubrat z ideálů...CO ti pak u nás zbyde?

Moc se mi líbí typ jako Anders Behring Breivik /zabíjel v Norsku/ no jenže už od mládí je mi jasné,že nic takového nepotkám tak mám manžela hnědookého a tmavovlasého,v podstatě typ ne pro mně....tím myslím ubrání z ideálů,zas má jiné kvality.

Cituji Delbinka: naše krásný ženský se musí spojit s takovejma hrůzama když je jim přes třicet nebo maj děti či nedej boze pár kilo navíc.

Děti,nadváha,věk......to všechno jsou právě faktory,které omezují šance na výběr dle ideálů...však tím pádem ani ta žena není ideál a řekněme si upřímně,on nějaký "pupkatý strýc" může být kolikrát fajn člověk....chlapa si lze utvořit dle vlastní potřeby...nahnat k zubaři,k holiči,obléknout,oholit,zhubnout takhle já se na chlapy dívám ...."udělat s ním to a to" a je z něho přijatelný partner.

arrow
profile_image
Malacek
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Laky: upusť od štíhléhho frajera s korálkama na krku a uvidíš

ale upustím, ale vem si co jsem potkala... co to všechno bylo... třeba ten jak mě zastavil na tom přechodu... dobrý, světlovlasej né uplně můj typ... ale dobrý, tak jsem tedy upustila od ideálu a tu smsku mu napsala... víš co mi napsal? ať mu pošlu fotku...

arrow
profile_image
Malacek
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

jinak končím, schyluju se k chatu... můj názor jen je že blbě... lepší nemám...

arrow
profile_image
malutka
od 22. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Laky: Děti,nadváha,věk......to všechno jsou právě faktory,které omezují šance na výběr dle ideálů...však tím pádem ani ta žena není ideál

Bravo, Laky, přesně tohle jsem chtěla napsat Ty mi zase mluvíš z duše

arrow
profile_image
Leonetta
od 27. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No mě sice není přes třicet ale k 30ti se blížím. Problém je ten že opravdu chlapi kteří by za to stáli jsou zadaní. A právě že bych byla jen milenka což není ono. To už mám za sebou. Nebo mě atakují ti které já nechci ,nemají moc peněz ,mají dítě,a nepřitahují mě. nebo jim jde o jedno a na to já nejsem zvědavá.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené