arrow
profile_image
shandy
od 6. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, předevčírem jsem byla u kadeřnice s tím, že bych ráda světlou oříškovou barvu (jsem přírodní hnědovláska, tak jsem to chtěla trochu zesvětlit). Ale výsledek nedopadl vůbec podle mých představ. Namísto zesvětlení mám teď hlavu tmavší mahagon a na sluníčku s červenými odlesky. Je to permanentní barva a ted nevím co s tím. Kadeřnice mi poradila hodit na to přeliv plavá blond, ale nevím co si o tom myslet, přelivem se snad dá jen ztmavovat ne? a já to chci zesvětlit a zbavit se hlavně té červené. Co vy na to? aby to nedopadlo ještě hůř a nechodila jsem s úplně červenou hlavou. Děkuju..

Tak to by ti snad měla ta kadeřnice, co to zpackala, spravit, a ne ti radit světlej přeliv. A zadarmo, určitě bych na ni tlačila.

arrow
profile_image
shandy
od 6. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já to zkoušela, ale bohužel, ona chybu nepřizná, brání se tím, že barva chytne na každý typ vlasů jinak což prý ona nemůže ovlivnit. Nakonec nabídla pouze směšnou slevu ! s tím, že mi zkusí dát na hlavu přeliv plavá blond. Každopádně s touhle kadeřnicí jsem skončila, už nikdy. Přeliv zvládnu sama doma, ale nějak si nedokážu představit, že z mahagonové červené by po blond přelivu vznikla hnědá bez červených odlesků.

Ahoj, no já dlouho nosila různé odstíny červené a rozhodně se nedoporučuje dávat světlejší barvu, pokud Ti ve vlasech červená zůstala. asi bych doporučila nějakou kvalitní středně hnědou, kaštanovou, oříškovou, kterou bys měla překrýt tu červenou. Pak tak měsíc počkat a zkusit to zesvětlit. Rozhodně to ale nebude hned. Jestli máš před dovolenou, nejlepší je moře a sluníčko, to jde všechna barva dolů a vlasy světlají. Každopádně ale hurá do drogerky pro tu přírodní hnědou. Tak hodně štěstí a ať se to podaří co nejdřív.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené