arrow
profile_image
_mihna
od 5. 3. 2023
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím všechny,

Kratší dobu se vídám s jedním mužem. Po menším konfliktu, zde kterého mi nebylo jasné, jak to mezi námi je, mi napsal, že on je pořád tady, že mě rád uvidí. Že měl pocit, že jsem na něj zanevřela, ale že by to byla škoda, že mu je se mnou moc dobře a co bych teď ráda od něj očekávala.

Tak jsem trošku zmatená a nevím, jestli mě už hodil do friend zóny.
Přijde mi divné psát kamarádce, že je mi s ní dobře, ale tak to vnímám já. My si nikdy neřekli, že spolu chodíme, byla to taková ty první fáze a teď nevím, jestli je to už u ledu, nebo jestli jde nějak navázat. Moc děkuji za názory.

arrow
profile_image
Lukáš Vodička
od 28. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

majitel

Je pochopitelné, že jste zmatená a nevíte, jaký je momentálně váš vztah s tímto mužem. Nicméně, z jeho zprávy vyplývá, že stále má zájem o vás a chtěl by vědět, co od něj očekáváte.

Myslím si, že byste měla být upřímná k sobě a zvážit, co od tohoto vztahu skutečně očekáváte. Pokud hledáte vážný vztah, měli byste to s tímto mužem otevřeně a upřímně probrat, abyste oba měli jasno. Pokud však hledáte pouze nezávazný vztah, můžete s ním pokračovat v tom, co jste měli doposud.

Je důležité komunikovat s partnerem a mít jasno o vašich vzájemných očekáváních. Pokud byste mu chtěla dát najevo, že nechcete být jen kamarádi, můžete mu napsat zpět a říci mu, co od vztahu očekáváte a zda byste chtěli pokračovat v tom, co jste měli dříve.

V každém případě si myslím, že byste měla být upřímná k sobě a vyjádřit své pocity, aby nedošlo k dalším nedorozuměním a zbytečným zklamáním.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené