arrow
profile_image
AnetteB
od 7. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já si myslím, že chlapům je to úplně víte kde. -mému bývalému přiteli jsem to musela ještě strkat pod nos, aby si toho vůbec všimnul.

arrow
profile_image
Rain
od 6. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky se docela divím, že na to má spousta lidí tak vyhraněný názor, měla jsem za to, že pokud zrovna nemá ženská půlmetrové růžové drápy, většina si ani nevšimne .

Za asi dva roky, kdy jsem je nosila, mi nikdy nikdo neřek, že by byly hnusné . Teď nemám vůbec čas dělat si je, ale loupající laky mě přivádí k šílenství, takže se k tomu určitě brzo vrátím. Jinak vlastní nehty mi to ani trochu nepoškodilo (taky jsem si je nikdy nepropilovala ).

Spíš bych to viděla tak, že většina si pod "gelovky" představí ty "drápy" a jemnějších si třeba vůbec nevšimnou, proto ty reakce...ale je to jenom moje teorie .

arrow
profile_image
Amnesia
od 18. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mému muži je to jedno, svoje mám příšerný, takže mám krásný, krátky, většinou červeným gel lakem udělaný gelovky. Lepší, než okousaný lopaty

arrow
profile_image
SunnyBall
od 17. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nosím krátké jenom potažené gelem, různě barevné a ani jednou si přítel nepostěžoval že by mu to vadilo nebo se mu nelíbíly. Někdy si ani nevšimne že mám nové myslím si že někteří chlapi to prostě neřeší ..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem si nechala udělat nehty teprve nedávno, mám je druhý měsíc a to z prostého důvodu, jsem trenérka a když moje nehty přicházely neustále do kontaktu s činkama a všim tím nářadím (sice jsem to hlídala, ale stejně neuhlídala) tak se brutálně ničily a vypadalo to hrozně. Kolikrát jsem si ten svůj nehet i zatrhla do živého, když se mi to stalo několikrát v týdnu řekla jsem prostě drahému že jdu na nehty a to z toho důvodu Dělal si ze mě zpočátku legraci, ale teď když přijdu hnedka kontroluje jak to vypadá a jakou to má barvu ) Mám jen krátké, jednobarevné, kulaté a vypadá to pěkně (přirozeně) Dlouhé by se mu nelíbily. Hlavně už žádná zranění, jsem spokojená

arrow
profile_image
hallie
od 19. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Kedysi som umeláče nosila a páčili sa asi dvom mojim frajerom - a aj to preto, že mali pocit, že ich nimi budem škriabať po chrbáte v intímnych chvíľach Geláčov som sa zbavila pred piatimi rokmi a priznám sa, že dnes nechápem, ako som to mohla nosiť a pohľad na ne vo mne vyvoláva skôr negatívne pocity, nech sú akokoľvek decentné - toto slovo v súvislosti s umelými nechtami je podľa mňa skrátka oxymoron. Vždy je to vidieť, nech si majiteľky nahovárajú čokoľvek a takmer vždy je to nevkusné. Takže priateľovi sa nečudujem. Dnes sa už naozaj dajú vlastné nechty krásne vypiplať.
Prosím, dámy, nesnažím sa nikoho uraziť, nehovorím o prípade, keď si vlastné nechty necháte potiahnuť gelom a máte ich pekne upravené a nie príliš dlhé.

arrow
Neprodává v Bazaru

Umělé nehty dělám už pár let v salonu, a musím se přiznat, že za poslední půl rok spousta žen gelovky opouští a já dělám čím dál víc manikúr a klasického lakování A nejsem jediná kdo v nehtařské branži ústup zaznamenal. Opravdu se od umělých nehtů upouští. Co se týče chlapů, myslím že dávají přednost přirozenosti, neznám jediného komu by se líbili dlouhé drápy

arrow
profile_image
lasye
od 31. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Sellina:
souhlas.

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj,
já jsem nikdy umělé nehty neměla, tak to nemužu nějak srovnávat, ale obecně taky vím, že se chalpům obecne nelíbí umělé věci (řasy, vlasy, prsa, nehty...) Jasně že taková ta hrstka, co miluje umělé ženy, co mají liposukce, ubraná žebra, dlouhé umělé nehty, nalepené vlasy a tuny makeupu, ale to už je proste vkus
Jinak moje mamka měla jeden čas velmi špatné nehty-nerostly vubec! Lámaly se děsně, tak si nechala dát ty gelové (musí mít upravené ruce kvuli práci), ale trvala na tom, že musí být tenké a žádná francouzská manikůra. Protože neni nic hnusnejšího než tlusté (do výšky) gelové nehty s neprirozeně bílými konci-to je pro laciný holky, nelépe, když je zespodu nános špíny!fuj! A vypadaly jako její, takže by to nepoznala ani ženská, natož chlap! Za mě umělé nehty ano, pokud není vidět, že jsou umělé a vám proste vaše vubec nerostou.

arrow
profile_image
Kelča
od 5. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji km_lucy: Opravdu se od umělých nehtů upouští. Co se týče chlapů, myslím že dávají přednost přirozenosti, neznám jediného komu by se líbili dlouhé drápy

Přesně

arrow
profile_image
Dominičkov
od 8. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

myslím, že chlapům se teda víc líbí hezky upravené umělé nehty než okousané nehty, oprýskaný lak, či každý nehet jinak dlouhý.... Příteli, šéfovi a kolegům se také líbí gelové nehty. Slyším jen samou chválu na své nehty. (nosím krátkou francouzkou).

Reaguji na Adluna:
gelové nehty s neprirozeně bílými konci-to je pro laciný holky -

arrow
profile_image
bagqueen
od 29. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji km_lucy: A nejsem jediná kdo v nehtařské branži ústup zaznamenal. Opravdu se od umělých nehtů upouští

Já jsem toho jasným důkazem. A v mém okolí je takových případů víc. Umělé nehty jsem si nechala udělat na gymplu a pak jsem je nosila prakticky celou VŠ. Ale ke konci už se mi moc nelíbily, nosila jsem aspoň do kulata, aby to vypadalo přirozeně. Pak jsem ještě chvíli nosila úplně krátké kulaté, jen potažené gelem. Ty vypadaly hezky, ale neměla jsem čas pořád chodit na doplnění. Tak jsem to nakonec sundala. A ted, světe div se, mám pěkné svoje nehty a ani to nezabere tolik času. Jen poctivě používám podlak a nadlak a i moje slabé nehty vydrží hezky nalakované cca 4 dny, což už jde. A umělé nehty, zvlášťě ty hranaté a hodně zdobené se mi teď už vůbec nelíbí.

Reaguji na smarny: Nechat si potáhnout nehty gelem anebo vyholit půlku hlavy je dost velký rozdíl

Já jsem zastáncem toho, že pokud je ta vyholená hlava super a sluší mu , tak proč ne? To platí i s těma nehtama. Nemám ráda, když holky dělají jen to , co jim říká jejich partner a naopak

Cituji Adluna: gelové nehty s neprirozeně bílými konci-to je pro laciný holky

A možem sa spýtať, pre aké holky sú tie vesmírne nechty, ktoré máš v galérií, keď biela francia je pre laciný holky? Potrebujem poučiť, nevedela som, že som lacná, keď si dám občas bielu decentnú franciu, to som sa o sebe zasa niečo dozvedela

Já nehty po 10 ti letech sundala a manžel je rád, líbily se mu i ty umělé, ale říkal, že je radši když mám teď upravené svoje.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené