arrow
profile_image
PajushaV
od 29. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj. Už dlouho přemýšlím o tetování a do konce léta bych ho moc chtěla. Mám vybraný salón i motiv, ale furt mi dělá problém vybrat si místo. Jsem na jednu stranu trošku strašpytel, ale když to nebude nic hrozného, tak to zvládnu Proto prosím radu od zkušených, kam by to bolelo méně. Přikládam foto míst, kam bych tetování chtěla.
+ ještě třeba na krk, ale už se mi nevešla fotka
-
-
Předem moc dík za rady

arrow
Neprodává v Bazaru

Neni tetování na léto blbost, ať už si ho necháš kamkoliv?

Reaguji na Ellenuschka: přesně, stejně ho nesmíš ukazovat sluníčku tak proč chodit s flastrem, dva měsíce už to vydržíš, když ti pak zůstane celý život
a za mě- to musíš přece vědet kam ho chceš, která místa ráda ukazuješ, zda chceš tetování ukázat všem hned nebo ho spíš skrývat. Tetování je pro tebe a ne pro veřejnost a pokud sama necítíš, kde je to pravé místo, spíš mám pocit, že podléháš trendu než vlastní touze po něm.
A rozhodovat o místě podle toho, kde to nejmíň bolí je blbost. Obecně kosti a žebra jsou bolestivější, pak jsou místa na kterých se přibírá (počítej s těhotenstvím a klidně +30kg váhy) a obrázek se může zdeformovat.

a ještě přihlídni k tomu jestli chceš mít kérku pořád na očích (předloktí) nebo o něm jen tušit (vzadu na krku pod vlasama). Promysli si, co si necháváš tetovat a proč a pak na místo , kam to patří, přijdeš sama velmi rychle

arrow
profile_image
PajushaV
od 29. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na DominikaP:
Děkuji za rady Určitě si to pečlivě promyslím.
A těhotenství u mě nehrozí, protože mít děti nemůžu.

Cituji PajushaV: do konce léta bych ho moc chtěla. Mám vybraný salón i motiv

Spíš to odlož až na konec léta, ale pokud ještě nejsi v salonu domluvená, počítej, že ty lepší (jinam bych ani nešla!) mají čekací dobu třeba čtvrt roku!

Sama mám kérku přes záda a teď nově rukáv, to na zádech mám moc ráda, protože není vidět, což mě na druhou stranu trochu semtam mrzí, že se s ním nemůžu "pochlubit", naopak u té ruky zase předpokládám, že budou chvilky, kdy bych ji raději brala zakrytou. Vyber tedy místo ne podle toho jak to bolí, ale podle toho, jak se ti na daném místě líbí + zvažuj případné ukrytí, nikdy nevíš, na jakého blbce např. v práci narazíš ...

Cituji PajushaV: A těhotenství u mě nehrozí, protože mít děti nemůžu

ach, pardon, netušila jsem. Tak ať máš "šťastnou ruku" při výběru

Já mám dva, jedno na lopatce a jedno pod kliční kosti To na lopatce bolelo méně Ale vydržet se to dá

Neřeš místo podle bolestivosti, to je největší blbost, pardon. Každého to bolí jinde, záleží na strašně moc okolnostech. A i když to bolí, není ta bolest zase TAK závratná.
Osobně bych místo volila i podle motivu, ne všechno sedí všude, aby to nedeformovalo postavu a naopak to korespondovalo s fyziognomií. Říkala si, že máš studio vybrané, takže pokud jsi nevybírala stylem "je to nejblíž, je to levný", pak předpokládám, že by vybraný tatér tohle všechno měl vědět a i poradit.
A jinak - léto končí za měsíc a půl, připrav se na to, že pokud sis vybrala nějakého profíka, tak čekačky jsou často mnohaměsíční, takže to, kdy přijdeš na řadu, se ani neovlivní.

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

5

Já bych si odpověděla na pár otázek:

- Jak moc ho chci ukazovat?
- Nebude mi vadit v práci?
- Budu ho umět schovat, když to bude nutné?
- Nezvětší se mi do extrému, pokud přiberu?

Imho nezáleží ani tak na místu jako na motivu. A jinak, tetování na léto blbost není. Znám plno kamarádů,, který si ho udělali, protože nechodí na sluníčko ani se nekoupou v bazénech, moři atd.

arrow
profile_image
PajushaV
od 29. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na truksajda:
Děkuju za radu. Jinak do salónu jsem včera volala (je to kamarádky manžel) a vezme mě začátkem září. Takže super A prý mi s čímkoliv poradí.

Cituji PajushaV: do konce léta bych ho moc chtěla.

Myslím, že to nebude tak rychlé jak si představuješ. Nevím, do jakého studia chceš jít, ale ty lepší, především v Praze mají delší čekačku. Volný termín mají třeba až za několik měsíců a někdy i déle. Navíc na léto se tetování moc nedoporučuje, to spíše ten podzim

Cituji PajushaV: Proto prosím radu od zkušených, kam by to bolelo méně.

Tohle je hodně individuální, já si třeba dávala své druhé tetování na jedno z nejbolestivějších míst a to za ucho a nebolelo mě to třeba skoro vůbec a to mi tatér říkal, že když tetuje na tohle místo, že tam třeba lidi i brečí jak to některé bolí. Já bych se nezaměřovala na to dát si to tam, kde to méně bolí. Dej si to tam kam to chceš, bolest se dá vydržet Každopádně dobrou ruku při výběru tetování a i tatéra. Na tetování hlavně nešetři, budeš ho mít na celý život(pokud si nenecháš udělat cover)

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji PajushaV: Mám vybraný salón i motiv, ale furt mi dělá problém vybrat si místo. Jsem na jednu stranu trošku strašpytel, ale když to nebude nic hrozného, tak to zvládnu

Jsem docela cíťa a nic nevydržím,ale tetování ano Třeba na lopatce nebolí opravdu vůbec-znám x lidí co tam tetování mají také a v tomto jsme s názorem stejní.
Ničeho se neboj

arrow
profile_image
PajushaV
od 29. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na SOLU:
Děkuji za radu. Nakonec jsem zvolila lopatku, protože se to nejlépe i schová před sluníčkem, když je léto
Bolelo to jen přes kost, ale jinak úplně OK Už ho mám skoro 3 týdny takže moc děkuji za rady

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené