ehm...možná vám to bude znít divně, ale poradím Vám vodku. Kupte si panáka vodky a ve stavu maximální bolesti si s ní nožky polijte tam, kde nejvíc bolí...uplně se to ochladí a uvolní...ale udělejte to dříve než při té nesnesitelné bolesti.

arrow
profile_image
Mayllinka
od 12. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Myslím, že je to hlavně o zvyku..mně už tohle třeba nedělá problémy...

arrow
profile_image
marbee
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Základ je rozchodit si je a být zvyklá. Pokud na podpatky zvyklá nejsi, stejně tě budou nohy bolet a na to nepomůže ani gelová vložka, bohužel. A určitě je to i o kvalitě boty, já nosím jen podpatky, ale občas se mi nějaká bota zalíbí, i když vím, že bude nesnesitelné v ní chodit a to je pak peklo.

Jinak vím, že kamarádka si na plese mazala nohy alpou, prý ji to docela pomohlo. Ale bylo to dost cítit.

arrow
profile_image
raisinnka
od 5. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Takže myslíte, že se dá na boty na podpatkách časem zvyknout? Myslím tím, po delším nošení různých bot si noha "zvykne", tolik už nebolí polštářky pod prstama na který dopadá celá váha, neotýkají, zpevní se kotník a tak...? že když budu trpělivá a pár let budu nosit podpatky tak si zvyknu a budu v nich "jak v teniskách" nebo je to beznadějný a nejde, aby si noha zvykla?

arrow
profile_image
jitule17
od 13. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jo, je to zejména o čase a zvyku... Záleží jak moc si chceš nohy "zničit", aby jsi pak neměla problém dojít někam v teniskách. A taky jak máš možnost v podpatkách běžně chodit - třeba v práci, nebo doma. Krom toho je dost rozdíl chodit po rovné podlaze uvnitř a pak vyrazit do terénu městských ulic nebo parku.
Trénovat, trénovat, trénovat ...

arrow
profile_image
trinny
od 2. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Elinkaaa:

Nečetla jsem celou diskuzi, ale základ je botu vytvarovat a změkčit! Mě nejvíc pomáhá nazout tenké ponožky namočit teplou vodou a šup do botiček a chodit celý večer doma, nebo vysávat atd. Bota změkne a přizpůsobí se. Hlavně ty okraje u palců, aby pak neřezaly do nohy...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené