arrow
profile_image
Jenny1
od 29. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Jakou partnerku chtějí muži pro život? Jaká musí být aby s ní chtěli založit rodinu a vzít si ji? Jaká by měla být co se týče povahy, vzhledu, inteligence, zájmů, názorů na život... atd.? Je mi jasné, že každý muž preferuje něco jiného, ale zajímají mě takové ty obecné vlastnosti.

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

určitě je tu nějaké obdobné téma - třeba jaké ženy se líbí mužům - zkus pohledat

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vzít se ani "založit rodinu" nepovažuji za nezbytné pro šťastný vztah resp. vzťah, ve kterém se muž cítí opravdu šťastný. Papír a dítě na štěstí nestačí, co se rozhlížím kolem sebe, spíš naopak. Nejspíš chápu, co chce autorka otázky slyšet, takové ty klišé typu ( před svatbou ) hodná, milá, skromná a umí vařit - ale tudy cesta k ideálu nejspíš nevede .
Samozřejmě se najde spousta lidi, kteří budou mít jiný názor.

Cituji dadabus: Samozřejmě se najde spousta lidi, kteří budou mít jiný názor.

Já mám stejný.
Jednoduše řečeno - chlapi prostě milují potvory.
Když je holka příliš hodná, může se časem omrzet. S potvorou chlap zůstává ve střehu a ruku na srdce - to oni potřebují.
Ale samozřejmě přiměřeně.
Nicméně, nejsem chlap.
A navíc není chlap jako chlap!

arrow
profile_image
Miasofia
od 30. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji True: chlapi prostě milují potvory

Ale ne všichni!!! Znám jich ve svém okolí několik, co by potvoru vedle sebe prostě nesnesli..

Zejména odolná, aby ten život vydržela. Ale to se na začátku těžko poznává.

arrow
profile_image
bono2
od 27. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ideální partnerka pro život? Potvora? Ukažte mi chlapa, který by chtěl potvoru. Bohužel pro chlapy, zrovna ty potvory nejvíc pečují o svůj sex-appeal. Udržujte si tedy sex-appeal a určitou živočišnost a budete ideální partnerkou pro život
O potvoru bez jiskry by si nikdo neopřel ani kolo.
(Ale je možné, že potvora je u vás synonymum pro sex-appeal a já jsem tu za blbce

Cituji bono2: Ale je možné, že potvora je u vás synonymum pro sex-appeal a já jsem tu za blbce


V žádném případě nejsi za blbce. Já jsem to jen nedostatečně vysvětlila.
Ano, v určitém směru v tom samozřejmě hraje roli i sex-appeal, ale myslela jsem prvotně na to (ještě před sexem ), že ženská nebude jen jakási služka a bude mít zdravé sebevědomí.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji True: zdravé sebevědomí

Jj, já myslela naprosto to samé + zdravou drzost, hrdost, jiskru, šarm, sexappeal . Nikdo nemyslel "potvoru" jako zapšklou paní v brýlích, co v práci donáší na kolegy , já to taky málo vysvětlila. Prostě opak hodné dívčinky, která utíká ožralému mužíčkovi zout boty a uložit jej, když se nad ránem vrátí zrychtovaný a chodí nonstop neupravená, protože musí přece vypravit nejdřív rodinu a na sebe není čas .

arrow
profile_image
bono2
od 27. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Takže zdravě sebevědomá žena = potvora? Zajímavé. U nás je to urážka (potvora = mrcha co je např. zneužívá chlapy a je nenapravitelná koketa), u vás kompliment. Dnes ho zkusím vyseknout přítelkyni, snad z něj bude nadšená

arrow
profile_image
Ennynka
od 19. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ideální ženská pro život by měla být praktická... to znamená umět uvařit, mít trošku orientační smysl, umět uklidit... zároveň by měla být pro muže atraktivní co se postele týče. V neposlední řadě by měla být přátelská a vřelá-žádnej studenej psí čumák A osobně se domnívám, že chlapi mají rádi klid a pohodu, takže holka, co nevyhledává konflikty, která je schopna kompromisu... Ale každý to má jinak pochopitelně a je to tak dobře.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Ennynka: Ideální ženská pro život by měla být praktická... to znamená umět uvařit, mít trošku orientační smysl, umět uklidit... zároveň by měla být pro muže atraktivní co se postele týče. V neposlední řadě by měla být přátelská a vřelá-žádnej studenej psí čumák A osobně se domnívám, že chlapi mají rádi klid a pohodu, takže holka, co nevyhledává konflikty, která je schopna kompromisu

Tak to je přesně profil moji tchyně. Hadr a koště jsou její kamarádi, uklízí furt, aby se ten její "taťka" vrátil z práce do čistýho prostředí, samozřejmě denně teplá večeře, at se "taťka" dobře napapká a o víkendu nějaká ta kynutá buchta, at si "taťka" osladí život. Orientovat se umí taky moc dobře, to aby náhodou "taťka" nemusel nastartovat káru a někam ji vozit. A přátelská a vřelá, to ona je. Nikdy by mu neřekla křivýho slova, ani když ji nadává, že polívka nemá správnou teplotu a že ty brambory v tý vodě mohly zůstat ještě o 30 vteřin dýl. A kompromis? To slovo ona dobře zná. Nechtěla, aby chodil do hospody, tak mu ted vždycky skočí pro pár kousků do džbánku a přinese mu je hezky až pod nos. Prostě taková pohodová ženská. A víš, co on na to? Má ji na háku!

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hlavně spokojená a šťastná i bez chlapa .....Prostě musí mít svůj život, být sama sebou, hrdá - ale ne přespříliš -, krásná - ale se srovnanými prioritami. Hodná, ale né hloupá. Trochu potvora, která ví co chce a jde si za tím a trochu nevinná princezna. Nesmí sebou nechat mávat - to je to nejhorší alspoň dle mého názoru /ale někteří muži si takové ženy schválně vybírají/, ale ani s mužem příliš manipulovat. Sexy, ale rozhodně né laciná. Pak je dle mě důležitá upřímnost, tolerance, vlastní osobnost, samostatnost /někteří muži ale chtějí spíš nesamostatnou "holčičku"/ a taky takové to "teplo domova", které musí umět vytvořit a rozhodně to není o tom, jak má uklizeno Měla by uznávat rodinné hodnoty /pokud chce muž rodinu/, mít ráda děti a kladný vztah k lidem, svým rodičům i sama k sobě. Co jsem si tak za život všimla, chlapy - obecně- nemají rádi především povrchní a hloupé ženy, nevěrné, laciné, pomlouvačné, závistivé, přespříliš sebestředné, přehnaně žárlivé ženy a ty co nemají smysl pro humor /sucharky/. To od vztahu či svatby dle mě odradí většinu mužů.

Ale je to případ od případu

Cituji tamaris: Prostě taková pohodová ženská. A víš, co on na to? Má ji na háku!

Kdyby nedej bože opustila tohle slzavé údolí dříve než on, bude "taťka" totálně v háji, protože druhou takovou, k jeho velkému překvapení, už opravdu nenajde.

Cituji Morrigan: Kdyby nedej bože opustila tohle slzavé údolí dříve než on, bude "taťka" totálně v háji, protože druhou takovou, k jeho velkému překvapení, už opravdu nenajde.

Tohle mě přesně napadlo.
Prstíčkem by kopal a hřebíčkem hrabal...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené