Cituji votompotom: Brit

Souhlas, také máme Brit Care a jsme moc spokojení. Je to cenově dostupné, složením antialergenní, krmíme tím pro citlivé zažívání...

arrow
profile_image
kamculenka
od 11. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Tifanny: Souhlasím s tebou, po vyzkoušení granulí u mé sice útulkové, ale přesto nádherné bíglí holky jsem přešla na BARF, hrozně jí to chutná, bobečky má miniaturní (oprotí kopcům, co ze sebe dostala po granulích) a granule bych fakt nedoporučila nikomu.

arrow
profile_image
kutunka
od 20. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kupujete někdo maso od Vetamixu a jste nyní spokojené? Já už od nich beru 2 roky, ale poslední dobou s mi zdá, že jim ubývá sortiment, ale také kvalita masa jde dolů. Kolikrát je tam plno vody a maso nic moc.
Neznáte někdo jiného dodavatele, který takhle dováží maso pro psy?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na kutunka: Ravell, Pošvář nechala jsem si dovést z Brna cca.3Okg masa od různých dodavatelů něco od Vetamixu, Pošváře a nebo od Ravellu.Podmínky pro závoz ale jsou u Pošváře a Ravellu myslím větší než u Vetamixu tady je dobrý odkaz kde je ve popsáno paní která vydala knihu Barf http://www.manwe.eu/index.php?option=com_content&v iew=article&id=182&Itemid=78 Mě maso stálo o něco dráž než co ho koupím přímo od určitého dodavatele ale chtěla jsem hlavně vyzkoušet maso od více značek objednávala jsem tady http://www.masopropsy.com/ slyšela jsem že maso od Vetamixu ve většině případů smrdí tak jsem nechtěla riskovat ale třeba lososa kousky mají teda krásného.Zatím po vyndávání z mrazáku nedám dopustit na Ravell objednávala jsem hodně masa v těch salámech- drůbeží hrubomleté, hovězí s droby, telecí, hovězí - zatím v ničem jsem neobjevila žádné kosti maso nesmrdí.Krmím barfem zatím necelý měsíc takže ještě nemáme všechno zkrmeno,snad jsem aspoň trochu poradila

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na kutunka:
http://www.ravell.cz/maso
http://www.krmivaposvar.cz/Menu/prodej_mv.html
jo a ještě Ravell má luxusní kuřata fakt krásné měla jse objenané teda jen dvě ale super, křídl od Pošváře (objednala jsem 4kg) trošku "jedou" když jsou rozmražené.

arrow
profile_image
Filunka
od 27. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky, každý chovatel doporuřuje to svoje nejlepší. Můj veterinář mi vždy říkal, že každé granulované žrádlo pro psy je lepší než pejskovi dávat zbytky z kuchyně. A prostě kupuj to, na které máš. A nezapomeň jednou za 6-8 měsíců nabídnout mu něco jiného od jiného výrobce. pokud s tím nebude mít problém, je dobré občas potravu vyměnit. Jo a nestyď se sama jednu granuli ochutnat. Jde o to, že někteří výrobci je "přesolují" aby po nich pejsci toužili, ale není to pro ně moc dobré, to je jasné. Tak hHavně ať mu chutná a je zdravý.

arrow
profile_image
Filunka
od 27. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky, každý chovatel doporuřuje to svoje nejlepší. Můj veterinář mi vždy říkal, že každé granulované žrádlo pro psy je lepší než pejskovi dávat zbytky z kuchyně. A prostě kupuj to, na které máš. A nezapomeň jednou za 6-8 měsíců nabídnout mu něco jiného od jiného výrobce. pokud s tím nebude mít problém, je dobré občas potravu vyměnit. Jo a nestyď se sama jednu granuli ochutnat. Jde o to, že někteří výrobci je "přesolují" aby po nich pejsci toužili, ale není to pro ně moc dobré, to je jasné. Tak hlavně ať mu chutná a je zdravý.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

doporučuji přečíst tento článek https://sites.google.com/site/pravazvirat/komercni -granule-ala-horor po přečtení tohoto článku se ve mně něco hnulo,a začala jsem uvažovat zda dělám dobře že krmím svoji fenku granulemi, nakonec jsem našla skvělé nekomerční granule které opravdu můžu jedině doporučit a jsou to Firs Mate cena je bohužel trochu vyšší za 13.6kg tuším od 1600kč.Na těchto granulkách fenka jen prospívala ale pokud snědla něco jiného než granule např.kousek okurky nebo jedno jablko měla hned průjem proto jsme přešli na krmení přirozenou stravou- na Barf a zatím žádný problém velice jí chutná a krmení nás stojí polovinu peněz co granule

arrow
Neprodává v Bazaru

Pro malé psy klidne ryže nebo těstoviny ale pro velké jedině granule

arrow
profile_image
vicky mojeid
od 12. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Market1: Souhlasím s každým slovem!Reaguji na Winky55: naopak tady nesouhlasím ani s jedním - pro malého psa rýži nebo těstoviny a co dál? Kde je bílkovina, kde je nějaký tuk, vitamíny..? A pro velkého jedině granule? Nejlepší způsob stravy je Barf, ale nezavrhuju ani granule (bohužel je strašně málo granulí s kvalitním složením), ale tvrdit, že pro velkého psa jedině granule, to asi není úplně správně..

arrow
profile_image
Sunnys
od 10. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Podle mě je nejlepší BARF, ale jen za předpokladu, že tomu člověk rozumí. Pokud by tím člověk psovi spíš ublížil, tak kvalitní granule nebo za studena lisovaná krmiva (opravdu kvalitní, ne takové granule, u kterých se platí jen značka)

arrow
profile_image
beraniste
od 4. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já jsem vyzkoušel již mnoho značek, ale taste of the wild nejsou špatné.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené