fialka
Fialko, kdy jsi byla na operaci v Sanusu? Zaráží mě cena, kterou jsi za augmentaci dala. Já tam byla letos v dubnu, mám anatomické implantáty a se vším všudy (konzultace, operace, pobyt a podprda) jsem platila necelých 47.000,- Kč. Zdražili nebo jsi byla už dříve, kdy to ještě bylo dražší?

arrow
profile_image
steff
od 6. 9. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

pro Katku:

Jakou máš velikost anatomického implantátu?Máš ho celý pod svalem?

Steff: mám 250 ml a mám ho jen pod žlázou

Ahojky holky moc zajímavá diskuze, chtěla bych také podstoupit operaci chtěla bych prsa zvětšit o jedno číslo, ale mám z toho strach není to zdravotně závadné?? mohou je mít osoby co mají nepatrný problém se srdíčkem?? budu ráda když mi někdo napíšete, a jaká speciální podprsenka se musí nosit a jak dlouho? mohu potom nosit co budu chtít, je to bolestivé po operaci, vím jsem moc zvědavá, ale jinde než tady mi nikdo pořádně neporadí. kdyžtak mi písněte e-mail...předem moc děkuji pra.pra@seznam.cz

Já tedy mám prsa o něco chladnější. A taky kůže a bradavky jsou mnohem méně citlivé než dřív. Jinak jsem ale spokojená.

Ahoj holky, chci si taky nechat zvětšit prsa, ráda bych to stihla do Vánoc, čeká mě teď druhá konzultace, kde si domluvím termín operace. Mám ale strach z rekonvalescence. Mám dvě děti, z toho jedno teprve roční. A tak mám strach, jak to všechno zvládnu.Samozřejmě počítám s velkou pomocí babiček a manžela, hlavně ten první týden po operaci. Nemáte někdo podobné zkušenosti, myslím operace X malé dítě? Dá se to zvládnout? Za jak dlouho jste byly schopny zase normálně fungovat? Myslím tím, za jak dlouho jste byly schopné postarat se nejenom o sebe, ale třeba i o domácnost? A ještě jeden dotaz - nemáte někdo zkušenosti s operací u MuDr. Martina Šormy (působí v Pardubicích a Hradci Králové, ale myslím, že ne v Sanusu)?

arrow
profile_image
Miuriel
od 24. 9. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj všem,
Ivo, byla jsem na operaci na jaře v roce 2005 a naši kluci měli 2 a 5 let. Ve středu jsem byla na zákroku a v neděli mě pustili domů. Naštěstí jsem neměla vůbec žádné komplikace,ani bolesti a hned jsem mohla fungovat. Jen jsem byla opatrnější,aby mě naši malí draci při blbnutí nebo mazlení třeba nekopli,nebouchli do prsou nebo na me neskočili.Taky jsem byla opatrnější na nošení v náručí,ale zvládli jsme to.
Chtěla bych se obrátit i na ostatní návštěvnice této diskuse -nyní se mi 1,5 rok po operaci objevila na jednom prsu taková boulička - jakoby vystoupil víc záhyb implantátu. Není vidět,je jen cítit na dotek.Už jsem objednaná k doktorovi,ale jedu tam s obavami. Jinak jsem doposud žádný problém neměla a byla jsem s nimi velice spokojená!Děkuji za vaše zkušenosti.

Ahoj holky, Katko operaci jsem prodělala v roce 2003 a ta cena byla přesně 59000,- za zákrok a imlantáty /mám anatomické/, plus za pobyt, plus za podprdu, celkem to bylo asi 63000,-Kč. Nevím jestli zlevňovali či zdražovali, já to nezkoumala. Já byla prostě šťastná. Je pravda, že je změněná citlivost bradavek, ale jinak žádné problémy nemám. Teď se chystám na mamologii, tak doufám, že žádné problémy ani nebudou. Jinak Ivo, MUDr. Šormu chválím nejen já, ale vím i od jiných, že je bezvadný. V Sanusu skutečně neordinuje, dříve tam však působil. Najdi si na internetu jeho stránky a tam máš všechno. Mě prováděl minilifting, ale se mnou tam byla i paní, které dělal augmentaci a byla spokojená.Tak se holky držte a Ty Miuriel doufám, že budeš v pořádku. Pa

Fialko, díky moc za tvou informaci ohledně MuDr.Šormy, teď už jsem definitivně rozhodnutá, že k němu půjdu. Sice jsem se na jiné diskusi dočetla, že je prý nesympatickej a hrabe peníze, ale radši budu věřit někomu, kdo s ním má osobní zkušenosti. Já jsem u něj už na jedné konzultaci byla a připadal mi důvěryhodnej a docela fajn, potvrdil mi to i můj manžel, který tam byl se mnou. A co se týče těch peněz tak nevím, nevím, protože mě celá operace podle mých propočtů přijde se vším všudy na necelých 50000,- a to jsem tam šla s tím, že to bude něco kolem 60000,- (Jen pro inf. - u mě připadají v úvahu kulatý implantáty (chci ty Menthor) a pod sval.
Muriel, díky taky za tvou informaci a za jak dlouho jsi byla schopná si malýho pochovat v náručí? Nedovedu si představit, že bych si malou nepochovala třeba měsíc, přece jenom jí je teprve rok a to chování vyžaduje.

Ještě s tou cenou operace, abych to upřesnila, myslela jsem tím, že mi právě připadá super, protože jsem vážně čekala větší částku.

Ivo, MUDr. Šorma ordinuje i v našem městě. Byla jsem u něj na odstranění znamének a byl velmi příjemný a sympatický. Později jsem ho kontaktovala ohledně augmentace. Ochotně mi odpověděl na všechny dotazy, komunikoval se mnou přes ímejl..... Nemám nic špatného, co bych na něj řekla. Augmentaci jsem se nakonec rozhodla podstoupit v Sanusu (byli levnější, mám to blíž a vše proběhlo tak nějak rychleji)

arrow
profile_image
Miuriel
od 24. 9. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já jsem byla na doporučení kamarádky u dr. Remeše v Sanusu a pak jsem ho doporučila další mé kamarádce a jsme teda všechny velice spokojené.Já jsem naše děti kojila dohromady 2,5 roku a taky jsem zhubla cca 20kg po porodech a na mých prsou se to dost podepsalo. Když jsem pak jela po operaci ze Sanusu,připadala jsem si jak znovuvrozená. Je to fakt super pocit a to nemluvím o šatech s holými zády a tričkách na ramínka,ze kterých vám nekoukají ramínka podprsenky.
Ivo,já bych to s tím chováním zkoušela pomalu, určitě ti rodina bude alespoň prvních pár dní pomáhat. Zase něco jinýho je nosit roční holčičku a dvouletýho pořízka,který měl už při narození přes 4kg!Když jsem ho zvedala,tak jsem byla v podřepu,ne v předklonu.Na to jsem si dávala pozor.
Až budu po kontrole,tak vam napíšu,jak jsem dopadla.

arrow
profile_image
Verčík
od 1. 10. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojte všechny odvážné,které jste podstoupily zvětšení.Je mi 27 let,mám dvě dcery a uvažuji o plastice,nyní mám velikost 75A.Chtěla bych do budoucna podstoupit operaci v Ostravě,tak jestli má někdo zkušenosti v Ostravě a s kterým doktorem,prosím,čekám na vaše příspěvky,abych sito mohla zhodnotit.Napište mi prosím i cenu a délku pobytu v nemocnici.Také jsem slyšela,že jedna holka platila jen 20tis.,že prý to nějak šlo přes pojišťovnu,což se mi nezdá.Tak vás moc zdravím a těším se na odepsání.

vy ženský máte ale starosti chlapům se přece líbí prsa přírodní at už velká či malá ale zdůraznuji přírodní a néé nějaký implantáty, silikony a bůhví co.
Tak neblbněte a nechte si proboha ty svoje.
Ahojky.

Honzo, možná se chlapům líbí přírodní prsa, ale pokud tam ženská nemá vůbec nic nebo po dětech věšáky, tak to se asi nemůže líbit nikomu. Takže proto silikony.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené