arrow
profile_image
Vercam
od 28. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky,
napadlo mě pokecat si o tom, jaké dostáváte dárky od tchýně, jedno jestli budoucí... Ať už nějaké šokující, příšerné, nápadité, nic moc... A taky by bylo fajn, kdyby jste třeba uvedly její věk.
Já teda začnu. Docela mě šokovala moje tehdy budoucí tchýně (45let), když mi nadělila pod stromeček fakt erotickou košilku. To mi spadla čelist. Krásná průhledná kraťoučká síťovaná košilka s mini tangami. Donedávná jsem jí brala za přísnou konzervativku.
No a jinak dostávám takovou tu klasiku jako kosmetiku, ponožky , praktické věci. Ale vždycky mě to potěší. Jen mě trošku zarazilo, když jsem dostala voňavku, která se mi vždy líbila a má jí i teď její dcera a i ona si ji sama koupila, takže když se scházíme, tak voníme všechny stejně...

Já dostávám od své (budoucí) tchýně docela supr dárky! buď nějaký parfém, šperk, pašmínu či nějakou kosmetiku. Zatím vždycky se mi všechno líbilo až na pareo, které mi přivezla z egypta a které se fakt nedá nosit...

Vercam
tak to máš dobrou tchýni, já samé hodaniny (třeba šampon..to je teda fakt dárek..eště vypadal jak nějakej od pacietů co jí dávájí) další dárky: otřesná noční košilka ala venická Máňa, triko od vietnamců (99%umělina) a tak

arrow
profile_image
dipendenza
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
22    0
Číst hodnocení

VIP

Tak já jsem za maturitu dostala dovolenou v Itálii, k Vánocům krásné střevíčky, pilník Swar. a aby mě nepokakal beránek tak košili a kalhoty Reserved...No, nemůžu si stěžovat!
Jinak její věk: 57 let.

tak to vám holky závidím...Jinak ke státnicím jsem dostala řetízek asi tak za 300kc.

arrow
Neprodává v Bazaru

Dostávám vždy to co si řeknu, je jí 52

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak to jà màm asi dost hodnou tchýni
Kabelka Guesse, nàušnice + prstýnek - Calvin Klein, řetízek - Swatch. Pak další šperky ( značky D'ore ( nebo tak nějak) + atd. A pak i finanční hotovost + màme od ní i letenky za min. cenu - spol. Air France nebo American Airlines.
Mà 63 let.

Myslím,že nezáleží na značce a výši darované částky. Přece každá tchýně na to nemusí mít Záleží především na tom, jak se k vám chová ne?

BBeruna
ale když má a dá ti tyhle dárky..tak pak si říkáš proč (no ale je to taky tím, že ona žije stylem života nevařit, nepít, nechodit ven..hlavně ať se zbytečně neutrácí).

arrow
Neprodává v Bazaru

No jistě, ta moje mě mà ràda a to je vidět. Mě je jedno jakà je to značka, ani od ní dàrky nečekàm. Ale samozřejmě mě to těší a jà jí to oplàcím.

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já dostala obrovský obnošený huňatý kožich s rameny 2 metry do šíře, váha cca 30 kilo. Posloužil jako pelech pro psa.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Maria: Já dostala obrovský obnošený huňatý kožich s rameny 2 metry do šíře, váha cca 30 kilo. Posloužil jako pelech pro psa.

, proboha tak to by mne asi trefilo!

arrow
Neprodává v Bazaru

To já dostávám to, co si řeknu nebo "vytáhne" z mého přítele, co by se mi hodilo, líbilo. Klasikou je směs různých oříšků v různých čokoládách, jogurtu atd. (miluju je) a pak např. poukázky na masáž, kosmetiku, manikúru... rozhodně si nestěžuju

arrow
profile_image
karamelka
od 16. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Můžu se, holky, zeptat, co zase vy dáváte tchýním ?

arrow
profile_image
dipendenza
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
22    0
Číst hodnocení

VIP

Cituji karamelka: Můžu se, holky, zeptat, co zase vy dáváte tchýním ?

K Ježíškovi vázu, krémový velký polštář do obýváku a tílko na brusle Craft. Jinak jí vše dáváme společně s přítelem. Třebo hole na nordic walking, elasťáky Adidas...Co se zrovna hodí a po čem touží .

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené