arrow
profile_image
Eevita
od 5. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chtěla bych se zeptat jaké mají vaše kočandy a kočičáci rádi granule nebo jaké značce důvěřujete. Moji minďuli kupuju nejvíc Purinu a Acanu, někdy Friskies..

Iams. Nic jiného nechce

arrow
Neprodává v Bazaru

Purina proplan a Royal Canin. Taky jí chutná whiskas, ale je to nekvalitní krmivo, takže ho dostává jen vyjímečně

Naší kočce chutnají granule z Lidlu. Má krásně lesklou srst a je zdravá jak řípa...

arrow
profile_image
lentilkah
od 19. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Našim kočičkám nejvíc chutnají tyhle koťátkovské.

granule

arrow
profile_image
Pikola
od 20. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Krmím Hills a Britem, sní asi všechno.
Teď chci koupit Acanu, bohužel musím dokrmovat konzervama, jelikož kočka suché nežere, kocour žere všechno V konzervách je však malý výběr, pokud jde o kvalitu za nějakou normální cenu, přece jim nebudu dávat konzervy denně za 50,-

arrow
Neprodává v Bazaru

Naše kočička žere Whiskas. Bohužel jiné odmítá a tyhle miluje, různé příchutě, to jí je jedno. Proč si myslíte, že je nekvalitní? Myslím, že patří mezi ty dražší, i když vím, že cena není zárukou kvality. Ale zkoušela jsem levnější i dražší krmivo, to prostě nežere. Mlsounek.

arrow
profile_image
Pikola
od 20. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jaromira
Dražší mi teda whiskas nepřijde, teda pokud nekupuješ ty malinké pytlíky po půl kilu, ty teda drahé jsou Podívej se na složení, nemají víc jak 4% masa! Když jí dáš jiné, prostě je žrát začne, ono je to , jako bys jedla párky a najednou měla jíst zdravou plhodnotnou stravu, taky by se ti asi moc nechtělo.

Za mě Whiskas granule nee, já bohužel musím ty whiskas konzervy kupovat, kočka má nemocné zuby a tvrdé jí prostě bolí.. ale to míchám s kvalitním granulema, které namočím.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já krmila granulema Royal canin koťátkovský a teď jsem ji pořídila Nature Best od Hills koťátkovský a ty chutnají oběma kocourům. Acanu nechtěl ani jeden - asi příliš zdravé Levný granule taky nechtějí. Dokrmuji ještě konzervama, ale brutálně to leze do peněz, takže jsem tento týden zahájila utahování opasků a místo 2x denně půl konzervy na kocoura to bude jednou denně

Já jsem teď na doporučení holek z Omlázka koupila kocourovi Purina One s lososem a dlabe jak ďábel..jinak mu chutná Whiskas a Frieskies, i když vím, že to je neplnohodnotná strava..dávám mu také občas maso - rybu, kuře.. - nebo konzervu..
Tady máte test krmiv http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/208452801081 103-cerne-ovce/ , podle toho je velmi výživné i krmivo Coshida, které je docela levné..

budgie
Coshida je právě z Lidlu Naše čičina ho miluje..

arrow
profile_image
lentilkah
od 19. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nevím zda jsou granule typu whiskas a friskies nevýživné, ale naše kočky vyživují dostatečně Kocour je krásně mohutný, má zdravou a lesklou srst a i dle veterináře je naprosto v pořádku. Jinak dříve dostávali i konzervy, ale od té doby co přibylo pár tuláků, tak se to finančně nedá. Občas dostávají odřezky masa například s těstovinou nebo rýží, ale jinak dostávají granule.

TinaAn

A kolik stojí? Asi na ně přejdeme

lentilkah

Podle testu bohužel nejsou nejlepším krmivem..já tak taky doteď krmila..je fakt, že tam to berou, pokud krmíš jen suché, tak že to není výživné, pokud dokrmuješ masem nebo kvalitní konzervou, tak by to mělo být dobré..ale nejsem odborník..

budgie
Jé,to nevím,to bych kecala... To kupuje manžel Ale mám dojem,že za 2kg balení kolem 100Kč..

arrow
Neprodává v Bazaru

Pikola
Dík za vysvětlení, já právě kupuju ty malé pytlíčky a stojí přes 30Kč jeden. Mají je u nás v sámošce tak jsem to více neřešila, ale asi to začnu řešit. Máme kočičku od jara, přišla k nám jako kotě, tak jsme si jí vypiplali. Právě jsme zkoušeli Purinu, Friskies a i ty levné - supermarketové (Propesko, Clever). To si radši zchroustala asi venku nějakou myš než tohle, tyhle granule jí chodila do misky žrát čuba
Asi zkusím ty granule z Lidlu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené