Ahoj holky,
chtěla bych se optat, zdali máte zkušenost s použitím ricínového oleje na pokožku hlavy..? Nějaké pozitivní odezvy?
Našla jsem tu témata, které se týkají spíše řas a obočí a s nima žádný problém nemám. Díky moc

arrow
profile_image
Rehny
od 13. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Měl by být dobrý na podporu růstu vlasů, stejně jako řas a obočí. Je lepší ho ale něčím naředit, protože je hodně hutný a samotný se špatně aplikuje.

arrow
Neprodává v Bazaru

4

Já ho používám tak dvakrát tejdně. Mám od Saloos. Olej je dobrý naředit třeba s kokosákem. Trochu mi přijde, že by mi rostly rychleji vlasy, ale spíš mi narostlo obočí

arrow
profile_image
valux
od 9. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Před mytím si ho dávám hodinku dvě do koutů a opravdu vyrašily nové vlasy. Resp. né nové, ale "uspané" . Jen nevýhoda, která asi neplatí pro všechny - jakmile se přestane mazat, vlasy tak nějak postupně vypadají do původního stavu, takže závislost.
Na celou hlavu si ho dávám, jen když se opravdu veeelmi nudím na pročištění. Smývání je opravdu za trest i po ředění.

Cituji valux: Jen nevýhoda, která asi neplatí pro všechny - jakmile se přestane mazat, vlasy tak nějak postupně vypadají do původního stavu, takže závislost.

To mě ani nepřekvapuje...Koupila sem si hromadu vitamínových doplňků na vlasy. Brala je asi rok v kuse, účinky byly super....vlasy nepadali, rostly a když sem to všechno vysadila nestíhala jsem se divit...Běžela sem na kožní, že mi šíleně vypadávají vlasy a finiš byl takovej, že všechny ty vlasy který měly vypadnout za ten rok a já je tam "uměle" držela tou chemií hold po vysazení vypadávali ještě 3 měsíce. A nakonec jak bylo tělo zvyklí na všechnu tu umělinu z prášků tak po vysazení si to tělo ty látky už přestalo vyrábět. Prý se doplňky stravy nikdy nesmí brát pravidelně...tělo si zvykne a pak už nic nevyrábí samo. Takže už nikdy více.

Proto hledám nějakou přírodnější cestu

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené