Čeká mě to 15.5. - tak začínám mít obavy? Jakou jste pociťovaly bolest? Byly jste spokojené? Jak vám bylo po narkóze? Nelitujete? šly byste do toho znovu?

arrow
profile_image
Courtney
od 14. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pocity.....bolest byla veliká, ale naštěstí jsou na to prášky a pečující rodinka Když jsem byla 5. den osvobozena z obvazu, začlo být dobře. Z výsledku jsem byla nadšná....až jsem se bálá, nejsem-li plochá (bohužel materiál zase nabyl) Po narkóze mi bylo dost zle....ale to je asi každému a brzy to přejde. Jinak si vzpomínám jak jsem manžela cestou domů z kliniky prosila, aby mi případné další operace vymluvil. No ale ve výsledku jsem byla spokojená, bez pooperačních komlikací. Jen ty první dny byly dost náročné - byla jsem naprosto odkátaná na pomoc druhých. Spousta holek to tak ale neměla...

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj obavy neměj, raději se teš důležitý je být v pohodě, to pak jde všechno líp První pocity, byla strašná zima, ale bolest skoro žádná (ale možná je to tím, že jsem byla připravena na velko bolest, a to co sem citila nebylo tak strašný). Nejdřív jsem se taky bála, jestli mi tam vůbec něco zůstalo, v obvazech jsem byla uplně plocha ale teď jsem naprosto spokojena a šla bych do toho zase, je to změna k lepšímu a to o dostkonečně si můžu dovolit normální věci, co dřív ne, třeba běh a ani chození ze schodů už nebolí a co je bolest zad si už ani nevzpomínám Přeju hodně štěstí a ať ti vše proběhne tak jak má a co nejdřív se uzdravíš a si moc spokojená!

arrow
profile_image
Hanka15
od 9. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mé pocity:,jako by mi Courtney vzala slova z úst-šílená bolest,zvracení po narkóze,problémy s krví,ale když jsem je poprvé uvidělanemohla jsem tomu věřit,že jsou moje.Tak krásné(neviděla jsem si na jizvy)a strašně malinkéI já( jako courtney) byla naprosto 10 dní odkázaná na druhé,bylo to opravdu náročné a někdy se dokonce dostavily i slzy bezmocnosti,ale nikdy né proto,že bych toho litovala.Jsem šťastná,že jsem se odhodlala a rozhodně to všechno stálo za to Přeji ti klidné čekání a neboj,pokud nebudeš mít redukci obrovskou,která vyžaduje dlouhé podprsní jizvy,tak snad ani trpět nebudeš-ty podprsní jsou totiž nejhorší(bez nich by mě to snad ani nebolelo)

arrow
profile_image
Gabriela23
od 1. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No po zmenšení hrozná úleva nic pod košilí ne opravdu po nakroze mi bylo chvilinku slabo ale ten pocit že to mám zasebou byl úžasný! Máte se opravdu na co těšit! Jinak jsem myslela že to bude horší ale bylo to v pohodě pohyb, jinak jak se vidím v zrdcadle tak to je sranda hlavně ty bradavky jsou takové malé jak pětikoruna jinak hned po návratu z nemocnice jsem dělala vše jako vaření atd vysavání ne to jsem raději ani nezkoušela !

arrow
profile_image
HankaŠ
od 13. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, budu tady asi starší než většina z Vás. Je mi 52. Jsem 10 dní po zmenšení. Byla jsem ve Vinohradech u MUDr. Sukopa. Nejvíc jsem se bála nevolnosti po narkóze. Ale jsou tam úžasní. Poprvé v životě jsem nezvracela. Vůbec jsem neměla bolesti. Trochu v prsou škubalo a tlačilo, ale bolesti jaké jsem čekala opravdu nebyly. A po vyndání drenů(taky žádná bolest, to vrtání zubů je daleko horší) bylo vše každým dnem lepší a lepší. Prsa mám úplně úžasné, MUDr. Sukop je nejnej ze všech lékařů které znám. Plně mu důvěřuji komplikace žádné, deprese žádné. Je to prostě zlatíčko. Důležité je svému lékaři plně důvěřovat. Jsem jenom trochu zesláblá a tak se hodně šetřím. V neděli jdu na kontrolu.

arrow
profile_image
janininka
od 23. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji HankaŠ: . Prsa mám úplně úžasné, M

moc gratuluju jsi úžasná v 52 letech do toho jít.To musíš mít skvělé pocity.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na HankaŠ:
Ahoj, neboj, nejsi nejstarší, mě je o pár let víc. Můj první pocit po narkóze bylo nevýslovné štěstí a radost že to mám za sebou a hlavně úleva že jsem to přežila, bála jsem se totiž hrozně. Byla jsem v Sanusu u MUDr. Klouda, který je pro mě ten nejúžasnější doktor na světě. Péče perfektní, bolesti stejně jako ty v podstatě žádné, špatně mi nebylo ani trošičku, no a když jsem se poprvé viděla tak jsem si připadala úplně plochá, no naštěstí to byl jenom můj subjektivní pocit proti tomu co jsem měla před tím.

arrow
profile_image
HankaŠ
od 13. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, díky za odpovědi. V neděli jsem dopadlo dobře, prý se hojím jako kočka. Taky jsem měla po narkóze pocit nevýslovného štěstí jako Ty. Ale já se operace nebála až mi to bylo divné já měla panickou hrůzu ze zvracení. Po narkóze zvracím 8 hodin. Nyní jsem nadšená, taková prsa jsem neměla ani v 16 letech. Mám dvě dospělé dcery a ty mě moc podporují a fandí. Hlavně jsem chtěla ještě napsat, že se mi moc ulevilo od bolesti na hrudi nebolí ramena krční páteř cítím opvavdu jen občas a záda jsou v pohodě i když na nich musím ještě pořád ležet. Až nebudu zalepená pošlu foto před a po.

arrow
Neprodává v Bazaru

Haničce moc gratuluji k novým prsům a fakt smekám,já jsem po zmenšení právě 3 měsíce,pořád se ještě tvarují,protože ještě neopadly všechny otoky...,foto mám v profilu

arrow
profile_image
HankaŠ
od 13. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Sabadoško, máš je moc nádherné. Určitě se ti hodně ulevilo od bolesti.

arrow
Neprodává v Bazaru

Moc děkuji,ještě se pořád dotvarovávají,ale už tak jsem nesmírně spokojená po všech stránkách

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené