Ahoj holky,rozhodla jsem se pro eliptický rotoped.Po druhém těhoteství jsem nabrala 20kg.Malé je 5měsíců a ani kilčo dole-znovu mě zjistily nízkou funkci štítné žlázy,stejně jako po prvním těhotenství.Bohužel mám od porodu vnitřní hemeroidy a tak nemůžu využít svůj starý rotoped.
Doma mám elsinorské tabletky ale moc je brát nechci vím jak mě "trhaly" srdíčko a musím se konečně rozhodnout je vyhodit.
Mám v plánu aspoň 2x denně když bude malá chrupat cvičit-co mě doporučíte jako doplňek??l-karnitin??Jaký??Nějaký jiný spalovač?? Jinak už nekojím takže vtomto není žádný problém.Moc díky za každou radu.

arrow
profile_image
carolli
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

evikuu

ahojky hodně doporučovaný je l-carnitine, spíše v tekuté formě... a hlídat by se mělo množství carnitin base - tedy čistý karnitin

je to přípravek, který neslibuje hory doly, hubutí bez námahy a podobně, ale dokáže dodat více energie pro cvičení, nabudit, a ty tím podáš lepší výkon navíc by měl brát energii přímo z tuků, což je to co chceme

Jasně,myslela jsem si to a nemáš na nějaký kvalitní odkaz??Raději si připlatím než abych se nechala napálit-nějak se vtom neorientuju-to víš samá plína a papáníčko pro mimíska.ale maminka je nějak mimo.
Jednou už jsem skoro 30kg zhubla po prvním těhotenství a vím že zázraky se nedějí.No hodně mě pomohlo že mě začaly léčit štítnou žlázu-to jo.

arrow
profile_image
carolli
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

evikuu

taky se v tom úplně nevyznám, ale nechala jsem si od kamarádky doporučit tento http://www.f-sport.cz/eshop/print.php?id=5 prý je tam skvělý poměr právě čistý karnitin/cena, tak jsem to riskla ale bohužel zatím nemůžu doporučit z vlastní zkušenosti... objednávaly jsme ho minulý týden, tak jsem zvědavá kdy dorazí

A proč ten,kvůli chromu??

A můžu l-carnitin na štítnou žlázu??

potřebuji se dostat přes 5 příspěvků

http://obchod.ronnie.cz/s-2021-guggulbolic-carniti ne-30000-500-ml-zdarma.html

ták a co tohle?? Ale to je asi na mojí sníženou funkci štítné žlázi špatné že??

arrow
profile_image
Gaia
od 11. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji carolli: nechala jsem si od kamarádky doporučit

Jak s ním jsi spokojená? Já mám slabší, přesněji tenhle:
http://obchod.ronnie.cz/s-1013-carnitine-30000-500 -ml-zdarma.html

Koukám, že ten Tvůj je pořádně nabušenej Jak Ti vyhovuje?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené