Ahoj holky. V únoru jdu na augmentaci a na konzultaci mi bylo navrženo 300-340ml kulaté implantáty zn. Naterlle. Teď mám svá prsa velikost nula. Podprsenky 70A. Měřím 170cm a vážím 57kg. Jak velká prsa mi to asi udělá? Já bych si přála menší trojky. Myslíte že to bude stačit? Děkuju za reakce.

arrow
Neprodává v Bazaru

Max dvojky :-(

Reaguji na Tamara79: Nj, já si to myslela. Tak mu spoň řeknu, ať tam dá co nejvíc půjde.

Udělá ti to dvojky, jak říká Tamara. Mám ten samý typ implantátu jen v anatomu (290g), míry mám 168cm, 55kg, 70cm pod prsy... no žádný zázrak to není.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na keitinka: Na tvé míry a pro pěkné trojky 375 ml minimálně.V anatomu bych se nebála ani 420 ml.Bohužel méně ti trojky neudělá.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na keitinka:
Holky nevím, jak posoudíte výsledek... ale já měla základ 0, pod prsy skoro 75 cm, výška 168, váha 57 kg a z 280 ml kulatých mám menší trojky.
Netuším, proč by na podobném hrudníku ještě větší kulatý implantát měl udělat jen dvojky... Osobně bych to na trojky tipovala určitě. S anatomem se to naopak srovnávat nedá - má jiné "proporce", nejde čekat stejný výsledek od anatomu a kulatého profilu, byť se stejným objemem!

Reaguji na lentilky: Řekla bych, že mám skoro stejný základ jako ty, akorát pod prsy mám 70cm. Jsem fakt zvědavá, jak to nakonec dopadne. A jakou velikost podprdy teď nosíš?

Reaguji na Sáňa: Je fakt že co jsem tak stačila načíst a nakoukat, tak anatomy o stejných ml bývají menší než kulaté implantáty...

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na lentilky: 280 ml v anatomu by ti udělalo tak menší dvojky

arrow
profile_image
Evira
od 4. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na lentilky:
Menší trojky máš možná , ale jenom podle velikosti podprsenky, vzhledově spíš menší dvojky, ono na ty silikonová prsa se prostě musí kupovat větší podprsenky.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Evira:
Nechci se tě dotknout, ale fotka je fotka a prsa mám na svém těle, tudíž celkem jasně vím, jaká je to velikost! K mé postavě 168 cm, 57 kg, hrudníku cca 75 cm mám obvod přes prsa 92 cm. Což tabulkově i reálně odpovídá podprsenkám C. A ujišťuji tě, že kdo prsa vidí naživo rozhodně neřekne, že mám menší dvojky

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tamara79:
Jistě Tam - o tom jsem též psala, že stejný objem v anatomu = menší velikost prsou ve výsledku.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já mám kulaté implantáty 280 a 325ml.Pod prsy 78 a před opkou A.Teď mám větší dvojky.Podprda 80C,nebo 75D

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na vánoce:
Asi jsem "natvrdlá", ale čemu říkáte dvojky?? Já používám značení A = jedničky, B = dvojky, C = trojky,... Jak můžete říct, větší dvojky a podprda C, D? Tomu fakt nerozumím...

arrow
Neprodává v Bazaru

Mám D,E a čtverky..nemám :-) D košíček je jiný u obvodu 70,75,atd

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené