arrow
profile_image
Petra_112233
od 4. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, vím že podobná témata už tu jsou, nicméně jsem v nich nenašla co jsem hledala. Kamarádce se teď narodila holčička. Mám jít do porodnice na návštěvu a nevím co přinést. Plenky mi přijdou docela blbý a oblečků mají určitě taky dost. Napadla mě ta sada na otisk ručičky nebo nožičky, nějaká hračka pro malou, případně Moje kniha - tu ale nevím kde sehnat. Pro malou bych to snad měla vyřešené, ale co pro kamarádku? V jiných tématech jsem našla třeba masáže, ale myslím, že na něco takového teď nebude mít ani pomyšlení. Pak mě napadly nějaké masážní olejíčky, ale radši bych něco jiného, lepšího. Máte nějaké nápady na něco, co by maminku potěšilo? Nemyslím tím úplně praktické věci, které jí přinese každý.

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

osobně jsem spíš pro ty praktický věci, ty se nikdy neztratí, ale zase na ně nezůstane vzpomínka

Třeba fotograf, který by udělal hezké profesionální fotky miminka/s miminkem?

Či uspořádat pro ně a známé a kamarády nějakou party, přivítání miminka

Masáže i kosmetika mi nepřijde špatná, určitě potřebuje zrelaxovat...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

78

Petra_112233
Ahoj, tak pro mimčo bych až tak neřešila, jestli chceš něco originálnějšího než plenky a dupačky ( i když to se fakt hodí vždycky ), tak třeba nějakého usínáčka do postýlky, plyšové nálepky na zeď jsou krásný dárek, voňavé kuličky do dětského prádla také, spací pytlík je bezva věc a to většinou maminy hned nemají... určitě něco dobrýho seženeš.
Spíš bych ale udělala radost kámošce, mě třeba moc potěšil od kamarádky přívěšek, nosím ho jako památku, a příjemná knížka. Koupila bych jí něco ženského, čistě pro ni, a z čeho se může radovat hned v porodnici Nějaké zkrášlovadlo, doplněk atp.

Petra_112233

velký výběr Moje knížka mají v Neoluxoru. Taky jsem jí sestře dávala v porodnici a přáníčko a nějaké oblečení pro mimi.
Jinak plínky, to je vděčný dárek, ale ten jsme dávali až po příjezdu domů, obrázky do dětského pokoje. Možná přeplatné časopisu Maminka nebo něco takového.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené