arrow
profile_image
Sveťa9
od 23. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Simextekk: Krásne si si to celé správne ujasnila, som na teba hrdá

Reaguji na Sveťa9: děkuju,jsem ráda. Moc jsem to řešila a chtěla jsem za každou cenu velké prsa, a i za cenu toho,že bych vypadala směšně.

arrow
profile_image
Sveťa9
od 23. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Simextekk: držím palce k operácii, a tešíme sa na foto

Ještě bych měla jeden dotaz. Kdybychom se čistě náhodou domluvili na změně tvaru implantátu,tedy kulatého za anatomický,myslíte,že mi bude ten rozdíl vrácen? Už jsem zaplatila částku,kde se počítalo s anatomama,ale kulaté jsou cca o 10 000 levnější,myslíte,že by mi ty peníze vrátili,kdybych se teda nakonec rozhodla pro kulaté?

arrow
profile_image
Sveťa9
od 23. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ja si myslím, že určite áno. Platíš predsa za to konkrétne, čo budeš mať voperované.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Simextekk: Ahojky, já být Tebou,tak zůstanu u těch anatomických. Sice nemám tolik ml, jako máš plánováno Ty, ale já bych určitě neměnila anatom s kulatým.. Šla bych jen do větších, než mám já a to je 250ml.. Dokáži si představit na sobě i víc ml než těch 250..

Reaguji na Eley: Furt nevím,který tvar vybrat...já mám panický strach z toho,že ty anatomy budou takové věšákovité a taky z toho,že nebudou naostro pod tričkem vypadat tak plně,jak ty kulaté...chtěla bych ty prsa plné.

arrow
profile_image
Sveťa9
od 23. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Simextekk: pod tričkom budú vyzerať naozaj plno tak možno 600-700ml, respektíve extra vysoký profil... Aj anatomický aj okrúhly implantát má svoje plusy a mínusy, nedá sa mať všetko v jednom, vždy tam bude treba robiť v niečom kompromis. Daj si foto pred do galérky alebo pošli do ss, možno zopár názorov navyše ti trošku pomôže

V galerii mám fotky, budu ráda za každý názor

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Simextekk: Nechala bych to opravdu na operaterovi, s tím, co ti navrhuje budeš mít prsa dost velká i plná, nemáš opravdu žádný základ a kulaté implantáty v této velikosti by na tobě vypadaly jako dva rozpulené obr grepy.Ta prsa, která se ti líbí , jsou krásná a asi jsou to kulaté impl. , ale na úplně jiném základu.Ty je máš hodně daleko od sebe, tak bych s ooeratérem řešila spíš to, aby ti bradavky netrčely do stran. Anatomy nejsou žádné věšáky, já je mám , jsou krásně pevné a dekolt mám plný, mrkni ke mě do galerie.

Reaguji na Gigi10: Máš ty prsa krásné,opravdu...je zajímavé,jak ty anatomy udělají každému něco jiného,u někoho jsem viděla spíš takové věšaté a některé holky mají zas krásně pevné a plné...nechám to na něm,takže budu mít anatomy. Dal mě vybrat jesi chci kulaté nebo anatomy,že u kulatých mě bude vidět ta horní ,,kula" protože mám málo tuku. Ukážu mu tu fotku,jaké chci a nechám to na něm. A nesvěšávají se ti ty anatomy? já četla v jedné diskuzi tady,že holky nadávaly,že se jich svěšávají a že už nemůžou chodit bez podprdy právě,že do anatomů už by znovu proto nešly.

No a právě u nás v rodině mají všecky ženské uplné věšáky,vždycky měly...mám k tomu predispozice,proto mám takový strach z toho,že se svěší,že k tomu napomůže i ta genetika...On mě říkal,že mám prsa pevné,ale bodejď bych neměla,když tam nic nemám

Já osobně bych raději ty kulaté,ale nechci vypadat jak levná štětka s koulema na hrudníku u anatomů mám zas strach se svěšení a neplnosti v horní části...nevyberu si,každé má to své,takže uvidíme co mě poradí teda.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Simextekk: Diky, jsem moc spokojená, z vykojeného nic mám konečně prsa, o svěšování nemůže být řeč.Je fakt, že jsem měla vypracované přední svaly z plavání a anatomy mi udělaly krásný přechod , kulaté by na mě vypadaly hrozně.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené