Mela bych se spis zeptat chlapu, jaky je jejich nazor na plastiku, ale nikdo mi zatim poradne nedokazal odpovedet...co tak obcas ctu,chlapi rikaji, ze je to hnus...hlavne ze prsa jsou casto to prvni, co je na holce zaujme....jaky ma na plastiku nazor vas pritel ci manzel? predem diky za odpovedi ;o))

Ahoj Megy,ono totiž nejde na první pohled poznat,že máš plastiku prsou.A můžu Ti říct,že ani při pohmatu.Mám plastiku již 5 let a můj manžel si to nemůže vynachválit.Je jasné,že když má holka nádherná přírodní prsa,tak je to bomba,ale když má nulky a trauma,tak proč si nepomoci.Já hodně zhubla a prsa se mi někam ztratila :-),manžel proti nebyl a teď říká,že to byla nejlepší investice.A podle chování ostatních,nemám pocit,že by někdo koukal s odporem.:-).Chlapi prostě někdy mají jen silácké řeči!:-)))

Ahoj Fialko,

píšeš, že máš pět let po operaci. Předpokládám, že jsi spokojená. Měla jsi nějaké pooperační komplikace nebo je celých pět vše OK? Chystám se za 2 měsíce na zvětšení, jsem v kontaktu s holkama, co to mají za sebou, ale docela čerstvě (max. dva roky), tak by mě zajímal názor někoho, kdo to má delší dobu. Kolik máš, kde a kudy?
Díky předem za odpověď.

Chlapy asi nenapíšou, ale já tenhle problém řešila doma taky. Manžel měl odpor k umělým prsou. Neuznával je a hanil to. Tehdy jsem prsa měla, sice po 2 dětech, ale měla. Pak jsem zhubla a z 3 mám ani ne jedničky.
Manžel odjel do ciziny, po návratu hlásil, jaké jsou tam ženské, sice plné, kypré, ale všechny mají umělá prsa, nosí se... Věděla jsem, že ho to zaujalo, tak jsem navrhla, co kdybych do toho šla taky. A ejhle - mám maximální podporu, těší se na to, až to budu mít za sebou, budu mít prsa...

Ahoj Hano,pooperační komlikace jsem neměla žádné,byla jsem vzorná pacientka a maximálně poslouchala lékaře.No když to tak vezmu zpětně,byla jsem strašně nadšená a tak nějaká bolest,nevolnost po narkóze,spaní na zádech,bandáž a později nechutná podprsenka,která se musela nosit tuším asi 2 měsíce/už nevím přesně/,mě nemohlo rozházet.Výsledek byl prostě nádherný a já nadšená.Nyní je vše tak,jako bych měla normální/ovšem krásná :-)/prsa.V mém okolí nikdo ani neví,že mám implantáty,není to poznat.Mám 270ccm,řez pod prsy,anatomické,částečně pod sval.Částečně pod sval asi proto,že jsem poměrně dost štíhlá,tak aby bylo vše přirozené,nevím.Tak holky hodně odvahy,ať jsme k světu!!!:-)))

Náhodou jsem zabrousila na tuto stránku a nedá mi, než žw se musím zeptat co Vás vede k tomu, abyste podstoupili takový zákrok. Vždyť je to naprosto nepřirozená věc, navíc není to navždy, ale max. na 15 let. Myslím si že dělat to kvůli chlapovi je nesmysl.Jsem vdaná, po dvou dětech, a problémy s mužem řešíme, nezávisle na tom jaká mám prsa a vím že ani plastika žádnému muži nezabrání, aby vásvyměnil za "mladší a hezčí", když bude chtít. Příroda se oklamat nedá a šťastný život ( nejen partnerský ) je přece o něčem úplně jiném.Ale každopádně je to vaše rozhodnutí a já Vám a Vašim chlapům držím palce ať jste spokojené.

No a to právě katko jde,ať jsme spokojené!Já to rozhodně kvůli chlapovi nedělala.Ty zřejmě žádný problém mít nebudeš,tak nemůžeš posoudit jaké to je zhubnout a být "placka".Já jsem taky vdaná,mám děti tři a milujícího manžela.Nepředpokládala jsem,že by mě chtěl vyměnit a rozhodně jsem to nepodstupovala kvůli němu.Taky vše řešíme spolu.Musím Ti ale říct,že mně to,že jsem na plastiku šla hodně pomohlo v tom,jak se teď cítím.Přeji Ti,ať jsi stále tak spokojená,ale neodsuzuj.Pa fialka

Katko, proč nepřirozená věc? Šrouby v kostech a vůbec ostatní cizí předměty, které doktoři vkládají do těla jsou taky nepřizozený. Ale člověku pomůžou a o to tady hlavně jde, ne? A těch 15 let už se tu několikrát vyvracelo, není to pravidlem. Šrouby v koleni ti taky po x letech nemění, jen pokud k tomu je důvod.
A rozhodně to neděláme kvůli chlapům, ale pro svůj dobrý pocit, abysme se cítily jako ženský. Pro někoho to holt není priorita a pro někoho ano. Někdo může vypadat jak Ošklivka Bety před proměnou a je šťastný a někdo nebude spokojený, ani když bude vypadat sebelíp.
Navíc chlap tě může vyměnit s i bez silikonů. Proč si nepomoci, když jsou v dnešní době takové možnosti :-)). Nežijeme v době kamenné.

Fialko,
můžu se ještě zeptat, kdo tě operoval a kolik to stálo? Díky.

Fialko, já v žádném případě neodsuzuji a věř, že spokojená se svým tělem v žádném případě nejsem, ale po mnoha vážných zdravotních problémech v mé rodině, jsem zjistila, že touto cestou (plastických operací) se nedám. Omlouvám se, jestli Vám připadám jako rýpal, to jsem nechtěla.Jen jsem chtěla napsat,že mne mrzí to jak se v této době vše točí kolem fyzické krásy.Přitom všechny komplexi si vytváříme tímto samy a to že někdo vymyslí plastickou operaci kvúli zkrášlení sebe sama je podle mne velký rozmar. Vždyť je to jen byznys pro kliniky a komplex to nevyřeší.Nebo jen dočasně.

Ahoj Hano,operaci jsem podstoupila v Sanusu H.Králové a operoval mě MUDr.Remeš.Operace stála zhruba asi 60 tis. se vším všudy /pokoj,prádlo atd./.Před týdnem jsem byla na mamologii a paní doktorka mě chválila,že takhle to má vypadat,že bych byla pro učebnice.No a katko,můj komplex to rozhodně vyřešilo,ale jasně,že to je problém každé z nás,jak se s čím popere,ale myslím si,že je hezké když se žena cítí krásná.

To jo, hlavně když ví co jí k tomu dopomohlo. A o tom to je, že?Když dnes prsa, co takhle zítra třeba nový nos? Nic ve zlém, ale mně to připadá opravdu šílený.

Katko,na nos nejdu,ale na oční víčka ano.Tak hezký den a pa

Tak tos mě dostala, je vidět , že to funguje. Další Barbína na světě! Co budete dělat v padesáti? Tobě také hezký den.

co se staras Katko? jsi proti tomu, tak nevim, proc sem do diskuze pises...?? pokud jsi sama se sebou spokojena, je to jen dobre, ale my treba nejsme, tak jdeme pod nuz...delaji to tisice lidi denne, proc ne i my?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené