Ahoj,
zajímal by mě názor průměrných českých žen (čili nás všech), kolik by podle Vás reálně měla měřit v pase žena, aby byla štíhlá a atraktivní? Řekněme, že bude mít 30 let a 170 cm, bezdětná, případně jedno dítě. Já si opravdu netroufám odhadnout míry takovéto průměrné ženy, jaký je tedy Váš názor?
Díky

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Klidně 75 cm, pokud má jinak souměrnou postavu. Podle mě jsou ty míry přeceňované, žena s 65 cm nebude mít hezky vykrojený pas, pokud je celkově útlá a má úzké boky. Zato ta se 75 cm bude v pohodě, pokud má větší prsa a širší pánev.

Já sama mám 70cm, což mi nikdy nikdo nechtěl uvěřit, protože v pase vypadám fakt dost štíhle (od pasů dolů bohužel už ne) a těch 70 jsem měla i když jsem vážila 63 i 50 kilo, takže evidentně v pase fakt tuk nemám, kupuju si většinou XS trička, takže pokud se na modelkách udává 60cm v pase jako ideální míra, tak jim trička musí zásadně plandat, nebo nevím Tak mě zajímá, kolik má kdo další, jestli mám teda fakt moc a všechny ostatní máte 58cm, tak mě klepne

arrow
profile_image
Natthalka
od 19. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No, na to je težká odpověď, jde to trochu ruku v ruce o individuálním pohledu na to, co je aktraktivní, težko to u všech dát do jednoho pytle ja mam třeba pod 65, ale není mi třicet, má kamaradka má něco mezí 70-75 a je velmi pěkná, akorát šíthlá, sexy, atraktivní... toť můj tip, postavu má hezky souměrnou, na tom též záleží

Reaguji na Miss Dior: Já mám při výšce 171cm a váze 62Kg 73cm, ale nevím jestli se správně měřím Mřím se lehce výš nad pupíkem, v tom nejužším místě, co Vy?

Cituji miska-miska: v tom nejužším místě, co Vy?

Jj já se taky tak měřím, já jsem menší - 168, váha 55, takže pas máme vesměs nastejno

arrow
Neprodává v Bazaru

Já mám v pase 68,měřím 170 a váhu 50kg.

arrow
profile_image
Slivanka
od 19. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já mám 166 cm, váha 58kg, v pase 65, boky 96cm.. Výkroj v pase mám..
Než jsem onemocněla hypofunkcí šz, tak jsem měla 50kg, pas 59-60cm..31 let

32 let, 176cm, 58 cm v pase.

arrow
profile_image
kivus
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já mám skoro 30 let, 2 děti, 165 cm a 70 cm v pase a zdá se mi, že je to takový normál . . .

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

No tak já mám po porodu hafo vytahaný břicho a mám na něm ráno na lačno 80cm pak to jde až do 86 během dne, ale měřím to přímo přes pupík teda, což není nejužší místo. Jsem docela hubená, až teda na to strašný břicho.

Prsa 97cm
pod prsama 81cm
přes pupík 80cm - 86cm
Bok 92cm

vždycky jsem měla břicho, ale teď je to katastrofa!

arrow
profile_image
tartelette
od 19. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Myslím, že je to jak psaly holky výše - hodně záleží na stavbě těla, výšce, váze.. u dvou stejně vysokých lidí může být optimální míra úplně jinde a oba mohou vypadat skvěle. Já mám 174 cm, 62 kg, pas 67 a boky 96 a i když jsem vážila o 14 kg víc, měla jsem pas vůči zbytku postavy užší, myslím, že tehdy jsem měla asi 75, což mi přišlo fajn. Jen ten zbytek nebyl nic moc ) myslím, že jsem někde četla, že zhruba do těch 80 cm u průměrně vysoké ženy je to OK, ale člověk si to samozřejmě musí přizpůsobit vůči své postavě

arrow
Neprodává v Bazaru

Taky je třeba říct, že je nutné se měřit opravdu v pase, což je v nejužším místě. Spousta žen se měří špatně, třeba přes pupík.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji SlečnaXY: Spousta žen se měří špatně, třeba přes pupík.

Jasný, to je pravda. Já se teda schválně měřím přes pupík, abych věděla jak přibývá a ubývá v průběhu dne

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Koukám, že tu každý uvádí svoje míry...

Podle mě je odpovídající pro ženu bezdětnou ve věku 30let, 170cm vysokou, pas v hodnotách 65-75cm. Pas rozumějte v nejuzším bodě pasu = nad pupíkem (pod žebry).

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené