Ahojky holky

Otázka zní jasně. Jaký je mezi nimi rozdíl? Vím jen, že ty perm. stojí třeba 3000 Kč a ty semiperm. třeba 500 Kč..Tak by mě to docela zajímalo, děkuji

Nezáleží na metodě? Že ty permanentní jsou lepeny řasa na řasu a ty semipermanentní metodou trsů? Nejsem si teda jistá.

No právě že jsem viděla, že tam bylo napsáno semiperma. řasa na řasu..a pak i perm. řasa na řasu..takže se v tom nevyznam

Přijde mi, že se někdo zavedením slovíčka "permanentní" akorát snaží z toho vydolovat víc peněz. Žádné prodloužení řas nemůže být permanentní (= trvalé), to prostě nejde, když každá řasa nakonec jednoho dne vypadne.

arrow
Neprodává v Bazaru

mishka999:
Ale vypadne řasa vlastní, ta umělá je k ní přilepena "permanentně" - sama se neodlepí a neupadne. Navíc s doplněním je lze nosit neomezeně dlouho (samozřejmě pokud je provedena správně a bezpečně aplikace s kvalitními produkty a klientka se o to alespoň trochu stará), tudíž permanentně. Nevím, proč do toho plést peníze, je to prostě fakt. Ať si to člověk nazývá jak chce, důležité je to umět vysvětlit klientce. Když se to nazve semipermanentní, tak si zase každá myslí, že jí to po týdnu opadá, odlepí se, což není pravda. Semipermanentní se dají nazvat trsy, protože se nesmějí nosit trvale a člověk je musí po krátkém čase odstranit.

Cituji Veru: Ale vypadne řasa vlastní, ta umělá je k ní přilepena "permanentně" - sama se neodlepí a neupadne.

Takže kde je to permanentní proloužení? Permanentní znamená trvalé. Řasy prostě není možné permanentně prodloužit. (Když se musí doplňovat nové a nové řasy, tak to není trvalé, ale dočasné = do vypadnutí řasy.)

arrow
Neprodává v Bazaru

Prodloužení té jedné řasy je prostě permanentní - po celou dobu její životnosti. Řasa syntetická je k řase vlastní přilepena permanentně, to že vypadne řasa přírodní není absolutně vina jejího prodloužení a řasa syntetická je i po vypadnutí zcela pevně k ní přilepená. Doplnění je aplikace na nově dorostlé řasy, takže to je zcela nový proces a opět řasa drží přilepená trvale, sama neodpadne. Pokud klientka chodí na dolepení nových řas, tak to může nosit trvale několik let.
Semipermanentní by bylo v případě že by ty řasy opadávali samostatně a na tu samou přírodní řasu by se musela znovu aplikovat řasa syntetická. Nebo by se to nosilo jen příležitostně, jako třeba trsy.
Já vím, jsou to drobné rozdíly ve významu slov, ale odmítám, že by to bylo tak nazýváno z jakýchkoliv nekalých úmyslů. Přijde mi to naprosto logické a když to někdo bude chtít zpochybňovat, tak si vždycky nějakou svojí verzi významu slov prostě najde. Co takový permanentní makeup? To by bylo taky na dlouhou diskuzi jak moc je permanentní.

Reaguji na Veru:
Dívej Veru, já ti rozumím, že řasa umělá je přilepena k řase přírodní (dokud nevypadne) permanentně. Ale prostě pojem permanentní prodloužení řas nedává smysl, neboť to není možné. A nejde o slovíčkaření z mojí strany, jednoduše chci poukázat, že člověk, který tomuto zkrášlovacímu procesu dal pojmenování, zvolil dost zavádějící a nepřesný název.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na mishka999:
Není to zavádějící a pojem je naprosto jasný, myslím, že ty co aplikaci nakonec podstoupí, naprosto přesně ví o co se jedná. Jen bych opravila, že řasa umělá je přilepena k řase přírodní I KDYŽ vypadne, ne dokud nevypadne. Opravdu mi vadí, když se někdo snaží hledat za vším nějaký podvod, klamání a nepřesnosti. Snad je všude dostatečně vysvětleno o co přesně jde.

Reaguji na Veru:
Fajn, budeme si myslet každá svoje a tak to zůstane. (Mně zas vadí klamání zákazníka)

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na mishka999:
Mně také vadí klamání zákazníka, ale zde se o žádné klamání nejedná a celkem mne jako stylistku uráží, že mi někdo něco takového podstrkuje.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené