Ahoj, nikde jsem nic podobného nenašla, takže zkusím štěstí tady Minulý měsíc jsem dostala od lékaře Entizol vaginální tablety na lehkou infekci, brala jsem je tři dny ze sedmidenní pauzy a 7 dni současně s HA Bonadea. Nevíte prosím někdo, jak je to s účinností antikoncepce? Kdy zase budu plně chráněná? Lék jsem dostala poprvé, takže s ním nemám žádnou zkušenost. Předem díky

arrow
profile_image
eileen11
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, buď v klidu , Entizol HA nijak neovlivni, zvlášť, když ho zavádíš vaginálně, to se ty dvě látky k sobě vůbec nedostanou
Neovlivnil by ho ani kdybys ho užívala ústy, to delají jen některá antibiotika tím,že mohou narušit střevní mikroflóruva tím i vstřebání HA. Entizol je v pohodě.

Jo? Tak to je fajn Mně tedy bylo řečeno, že mírně může snížit účinek během léčby, ale to je zároveň doporučena abstinence, takže spíše mi šlo jen o to, zda od nového platíčka bude vše normálně fungovat Každopádně moc děkuju!

Ráda uvítám i další zkušenosti!

arrow
profile_image
AnettZz
od 8. 5. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

dle mé gynekoložky nemá Entizol (oralní i vaginalní) na HA vliv. Koukala se aj do té jejich knihy.

arrow
profile_image
AnettZz
od 8. 5. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

já Entizol beru docela často(každý čtvrt rok) a užívám Sylviane a úplně vpořádku. Účinost to neobvlivňuje, alespoň se nic nestalo.

Reaguji na AnettZz: To je super, děkuju za reakci v tom množství dnešních antibiotik a dalších preparátů pomalu člověk ztrácí přehled, co ovlivňuje a co nikoliv..)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené